♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
3. dec 2010

@jankasramka jejda, tak to je super, uz si objavil nozicky🙂 zly den pride aj odijde, neboj🙂 vsetko bude dobre🙂

memory97
3. dec 2010

ja mam dnes "sviatok", mm z nicoho nic zobral maleho vonku a ja idem troska upratat 😉

jankasramka
3. dec 2010

@alure vcera som este stihla vidiet fotecky co si dala a na to som myslela cely den ze ako bol krasne zababuseny na sankach. som este vecer vravela mm ze to by ,mali vidiet mexicania. oni su totiz presvedceny ze ak je vonku co len trosku chladnejsie dieta ma mat zakrytu tvar dekou, vsetci ma hresia ze to nerobim 🙄

fialka5959
3. dec 2010

Ahojte bambulky, ako sa mate? My s manzelom sme prave prisli od svokry domov, myslela som ze ma tam u nich poraziiiiiii, vzdy vlacila mali po rukoch, cele 3 hodinky a j nieco vzdy jej plakala a nechcela mi ju dat 😠 😒 a ked uz som zavelila ze sa ide domov tak este si skrikla ze kde sa ponahlame, aby sme este posedeli a moje babo pri nej len plakalo a trapilo sa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a teraz mi krasne zaspinkala az ma z toho srdce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ☹

mirmaj
3. dec 2010

@alure vy máte taku záhradu pri paneláku? som myslela že bývate v RD 😉 to je fakt super
@jankasramka maš naozaj ťažke obdobie, ale neboj to prejde, pejkovi bude dobre 😔 no tak Mateo je šikovný, nám nedovlí brucho si ich vložiť do pusy 😝

normálne mi mm doniesol mikuláša, v robote si spomenuli aj na mňa aj ked som na MD a poslali mi milka salonky a šampus De luxe, neviem či ho aj večer nevypijem 😀 😀

fialka5959
3. dec 2010

Aj vy mate so svokrami taky probleeeeeeeeeeeeeem ci to len nme sa takaaaaaaaaa uslaa????????? 😒

mirmaj
3. dec 2010

@fialka5959 ako keby si opisovala moju navštevu u svokry 🙄 chúda male a ona tým musí trpieť ☹

mirmaj
3. dec 2010

@fialka5959 aj my máme, sme viaceré neboj, nie si v tom sama 😉 moja svokra je fakt exemplár keby som začala viac písať, tak mi asi ani neveríte...len jedna pikoška na našu svadbu obliekla svoju dceru do svadobných šiat 😲 😲 😲 😲

fialka5959
3. dec 2010

@mirmaj Tak to si ma potesil, ze niesom sama,aj tak ma este z toho hlava boli a nemam uz tam ani chut ist. Tak ako sa vraviiii vsade dobreee doma najlepsie. a svokor jej povedal babo ty nevies bavit deti 😀

evanns
3. dec 2010

@fialka5959 aj ja mam ☹ ☹ ☹
ona mi ju stale masiruje...ale to tazko nazvat masazou lebo s
@mirmaj mame kurz masazi, tak viem ako dieta masirovat a nasa mala po jej masazi je vkuse nervna, podrazdena, nemoze zaspat...no uz son to riesila 😉

jankasramka
3. dec 2010

@mirmaj no potesi 😅 😀

@fialka5959 no celkom aktualna tema....som prave na moju nasrata ze az.
sme ju prosili nech dojde na chvilu k mateovi lebo ho nechcem vlacit za pejkom lebo tam budem urcite revat jak decko, a aj pitvu musime spravit a ja budem s nim asi na rukach.
proste ona zaspala a teraz vola ze ci nepride ked som uz mala vsetko dohodnute pred pol hodinou. no super. ani som jej neodpovedala....

alure
3. dec 2010

@jankasramka
tak keby že som niekde poblíž svokry tak tiež počúvam že ako ho môžem vybrať do "takej zimy" to som sa pri Oliverovi napočúvala,ale ja si aj tak robím po svojom 😀 Veď tvoj mm bude prekvapený keď dojdete ako tu je krásne všetko zasnežené 🙂
@mirmaj
no našli sme taký krásny panelák kde má každý kto býva na vyvýšenom prízemí záhradku 🙂 pridám foto z leta kde to vidieť krajšie 🙂 Je to fakt super aj keď RD by som brala veľmi ale možno časom aj to bude....
@fialka5959
nie nie si sama...asi je to nejaký osud,ale baby aj my raz budeme svokrami 😎

danulienka35
3. dec 2010

@memory97 jejda to je krasavec k zozraniu 😀

liba78
3. dec 2010

Ahojte, náš deň bol celkom ok. Zvládli sme s malým cestu do TN na nákupy. Minula som kopu penez, ale aj tak mi ešte veľa vecí chýba. @alure krásna záhradka. To je len vaša, alebo sa delíte o ňu viacerí ? @vladka84 aj u nás je tak bielo, včera som išla s kočíkom do parku. Chodníky pri RD ok, ale mimo nič moc. Ale park bol odhrabaný a posypaný som bola prekvapená 🙂, nie všetky chodníčky, len hlavný široký a ten stačí.
@katulkaaaaaa teda pekne ti zapadalo autíčko. To je Yaris ?
@jankasramka myslím na teba, neboj už mu bude len dobre. 😔

liba78
3. dec 2010

@mirmaj tak to urobila akú hovadinu. Svadobné šaty ?! 😲 😲 Poľahčujúca okolnosť by bola, ak má švagriná pod 10 rokov. Má ?

hajatanufus
3. dec 2010

@kvietok121 no videla uz sneh aj minuly rok ale to este sedela v kociku a nechodila takze si to ani neuzila takze teoreticky ano prvy sneh 🙂 vidis ja spravy ani nepozeram tak som ani nevedela ze zrusili lety

vladka84
3. dec 2010

@fialka5959 ani nahodou nie si sama, uz doobeda sme tu spominali na nase svokry ako nam super radia ohladom prikrmov... 😠
@mirmaj to vazne? takze ste boli nevesty dve? 😀 😀 😀 😀
@alure ja taka svokra nebudem, ja mam dve dcery 😝 ale inak, ani moja mamka nie je zla svokra - mam dvoch bratov a s ich zenami vychadza super, ked moze - pomoze, ale inak nezavadzia 😉
krasna zahradka, mozno aj my budeme mat onedlho taku, aj ked budeme v panelaku 😵

vladka84
3. dec 2010

@liba78 u nas nie je odhrabane ani mesto 😲 a to bol dnes pritom cerstvo napadany sneh, stacilo prejst raz pluhom, ale naco, radsej pockaju, kym to zamrzne a potom to budu skusat odhrabat 😠 v pondelok mame v meste Mikulasa, takze urcite rano zacnu odhrabavat 🙄

alure
3. dec 2010

@liba78
ano len a len nasa...susedime so susedmi od vedla a mame pomyselny plot medzi zahradkami ale v podstate sa tam väčšinou hraju ich 3 a moje 1 dieťa..
@vladka84
aj my sme v panelaku 😉

liba78
3. dec 2010

Baby, videli ste ukážky "farmára" 😲 diskoguľa je späť 😲

liba78
3. dec 2010

@alure to máte super, aspoň je kam vybehnúť. Aj moji chlapci si konečne užívajú svoj dvor. A dnes som bola kúpiť svetlá vonkajšie, tak sa tešia. Budú môcť byť dlhšie vonku. 😉
@vladka84 to je zlé keď neodhrabú. Aj tu tie kúsky len prešlapané mi robia problémy. Ešteže môj X3 má veľké kolesá 🙂

alure
3. dec 2010

@liba78
tak určite niet nič lepšie ako mať dieťa von a mať ho na dohľad🙂 ja som dosť ustráchaná a bojím sa o neho takže som rada že sa mi niekde netúla....my to tu máme trošku osvetlené ale v lete to je paráda..posedenie,grilovanie....juj už sa teším na leto 🙂 a naši krpci nám už budú pobehovať 😉

danulienka35
3. dec 2010

ahojte bambulky mi nejak plackame neviem ci jej idu zubky zda sa mi to skoro len jazyckom patra a palcka ☹

vladka84
3. dec 2010

@liba78 ja mam tiez velke, ale je mi to houby platne, ked schadzam z chodnika a tam je kopisko snehu - zrejme este od pondelka, kedy odhraboval pluh a na konci chodnika to zastavil 😠 a to je takto na kazdom konci.. takze dnes som to vzdala a kocik ostal doma.. zrejme mi neostava nic ine, len vytiahnut sane a budeme sa presuvat takto 😕

@alure prave na to sa tesim najviac...leto, teplo, posedenia vonku, deti pod dohladom... juuuj, nech to vyjde 😵

vladka84
3. dec 2010
katulkaaaaaa
3. dec 2010

@jankasramka jani moc na teba myslim 😵 bude dobre neboj

akika722
3. dec 2010

@liba78 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 bude srandaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
@alure jéj aka krasa zahradka 😎 take byvanie aj ja chceeeeeeem

akika722
3. dec 2010

@vladka84 ja budem potrebovať tie dlhe,pre dve decka...mame kratke 😒

katulkaaaaaa
3. dec 2010

konecne je vecer u nas stale snezi,snad 20cm dnes napadlo...a do rana ma byt -14 stupnov 😲
viki stupa horucka ale uz aspon tak strasne neasle
@aure krasny dvor mate @vladka84 prajem aby aj vam to vyslo 🙂

akika722
3. dec 2010

maniak pozera telku 😀 a s Patim sme zdobili perniky...vyzeraju strašne ale aspoň ho to zabavilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre