♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

dajna11
16. dec 2010

@jankasramka dakujem....je to šibal,ale večný smejko

dajna11
16. dec 2010

@memory97 je smejo,našťastie,lebo tie prvé týždne som myslela že zošaliem 😉

majka35
16. dec 2010

@mirmaj chcela byť v škôlke prvá na gauči, tak utekala, že spadla rovno tvárou do stola a rozťala si komplet peru ... mala ju úplne opuchnutú, krvavú ... učiteľka mi povedala, že ona chce byť stále všade prvá 🤐

majka35
16. dec 2010

dobré ránko ... ja mám za sebou ďalšiu prebdenú noc, terezka chcela jesť snáď každé dve hodiny, je na UM, do večernej dávky jej dávam kašu, tak neviem, čo je taká hladná 😕 no a barborka začala nad ránom brutálne kašlať, som zapla zvlhčovač, tak do polhodiny akoby uťal

liba78
16. dec 2010

Dobré ráno 😉
@majka35 som si myslela, že deti na UM lepšie prespia, ale zrejme ty máš doma výnimku. Tak si si nechala Barborku doma, predpokladám, chúďa malé rozbitá pusinka bolí. Ale neboj, akčné deti sú po akčných rodičoch. Už si písala, že si bola riadne šidlo 😀

liba78
16. dec 2010

Baby s akou značkou plienok ste spokojné ? Ja začínam hromžiť na PAmpers. Už tretiu noc malého prezliekam, plienka polosuchá a on mokrý celý chrbátik. Nechápem to 😒 Doteraz sa mi to nestávalo a vždy ho samozrejme pri prezliekaní zobudím. Dnes o pol tretej. Ono ako keby mu to nevsiaklo hneď a podtieklo na oblečenie 😠 Už mám flak aj na posteli, tak sa chystám vyskúšať niečo iné.

dajna11
16. dec 2010

@liba78 ja práveže pampers už najskor kupujem...skúšala som všelijaké ale tie pretekali...juj a kupila som jedny akože eko plienky....no des a hruza...v dm drogerie,určite nekupuj,to je ako pancier na zadočku ale plienka suchá a všetko oklo mokré. ešte aj babylove sú fajn.maju taký vysoký sed,či pás..

alure
16. dec 2010

Ahoj dobré ráno maminky
včera mi vypadol net,už začínam hromžiť že sme nenabehli na normálneho poskytovateľa týchto služieb 😠 😠
@liba78 my máme na pampersy alergiu,Denis sa mi z nich vyhádzal,teda nie zo všetkých druhov tie premium care v bielom boli veľmi dobré,tie v zelenom čo sú niečím napustené urobili malému doslova pohromu na riťke ☹ cez deň používam DM babylove a na noc dávam hugies (tie zelenomodre) a som vcelku spokojná u Olivera sme používali len tie na ostatné mal alergiu...ale Denis už v noci nekaká,len ciká....a akú veľkosť používaš? m sme sa takto trápili s 3kami a prešli sme na veľkosť 4 a už je to ok...možno tiež potrebujete väčšie?

alure
16. dec 2010

@majka35 tak to je Barborka ako "malý zbojník" ale ja keď si spomeniem,tak moja mama vždy vravievala že ja som bola ako sto čertov ,furt dobité kolená a lakte 😉

alure
16. dec 2010

@majka35 tak to je Barborka ako "malý zbojník" ale ja keď si spomeniem,tak moja mama vždy vravievala že ja som bola ako sto čertov ,furt dobité kolená a lakte 😉

vladka84
16. dec 2010

dobre ranko, dnes sme mali lepsiu noc, hore len dvakrat 😅

@liba78 my mame pampersky premium care (tie v bielom obale) a som spokojna, v noci ju vobec neprebalujem a plienka ma snad 5kil, taka je pocikana, ale zadocek je suchy a ani nic nepreteka 😨 Timka mala na pampersky alergiu, pri nej som pouzivala huggies

majka35
16. dec 2010

@liba78 joj, ja už neviem,čo mám robiť, mm povedal, že miesto mlieka jej budeme dávať stále kašu 😀
doma som barborku nenechala, revala mi, že che ísť do škôlky, lebo sa majú dnes "pekáčovať" /rozumej kĺzať sa na klzáku/ 😀 ked som jej zapla ten zvlhčovač, tak kašel prestal, tak predpokladám, že to bolo zo suchého vzduchu, ráno na nej nič nebolo badať, ani raz nezakašlala, uvidím, ja mám škôlku pod nosom, takže ak nieč náhodou, idem hneˇpre ňu

@alure veru, ale naozaj má byť po kom, ja aj mm sme v detstve strašne vystrájali, hlavne môj mm ... svokra mi rozprávala, sa divím, že je celý

majka35
16. dec 2010

@liba78 ja som pampersky kúpila raz a nikdy viac, presne ako hovoríš, totálne premočená plienka a ešte sa mi barborka z nich vyhádzala ... ja kupujem babylove z DM marketu

alure
16. dec 2010

@majka35 no ja som zvedavá aký bude Denis 🙂 Oliver je po mne tvrdohlavý 😖 inak je kombinácia mňa a mm ..ja oheň a mm voda 🙂 vieš si predstaviť čo z toho vzniklo 😀 😀

kvietok121
16. dec 2010

@majka35 je a ja len pampers premium a vyhovuju

alure
16. dec 2010

@majka35 no ja som zvedavá aký bude Denis 🙂 Oliver je po mne tvrdohlavý 😖 inak je kombinácia mňa a mm ..ja oheň a mm voda 🙂 vieš si predstaviť čo z toho vzniklo 😀 😀

alure
16. dec 2010

majka tebe píšem dva krát 🙂

mirmaj
16. dec 2010

dobre ranko
@kvietok121 musím sa pochváliť že noc bola pokojná, asi si nám ju uprimne zaželala, dakujeme 😉 nato že sme boli po očkovaní, tak zabuvala večer už 19:15 a zobudila sa až 5:45 na papanie aj akože už úplne, ale kedže v noci nebuntošila tak mi to ani nevadilo 🙂
@dajna11 jeej 5.8 sme mali termín a prepáč spravila som z tvojho Lukáška dievčatko 😉 no tak to tiež nespapáte nejako veľa, ale my sme tiež tak nejako asi vypili ked som jej začala dávať príkrmy a teraz vypije tiež tak niekedy o niečo viac
@vladka84 tak mu kup tie boxerky alebo niečo čo by sa ti hodilo do nového bytíku a spojíš prijemne s užitočným 😀

kvietok121
16. dec 2010

@vladka84 tak to super, my 12,3,5,7 tak celkom fajn

mirmaj
16. dec 2010

@danulienka35 tak vaša je naozaj poriadny papkáč, to namiesto toho chlapčeka 😉
@memory97 najskôr vyskúšam samotný a ak nebude chutiť tak pridám do toho mrkvičku 😉
@jankasramka tak vy budete čoskoro aj zubatý 😉

alure
16. dec 2010

@vladka84 ako my 🙂 tiež na pampers alergia a hugies max spokojnosť 🙂

@kvietok121 ako dopadla včerajšia návšteva? premium care vyhovovali aj mne,ale raz sme v obchode nenasli nasu velkost tak sme kúpili tie v zelenom obale a to sa nám Denis komplet vyhádzal 😒

alure
16. dec 2010

@vladka84 ako my 🙂 tiež na pampers alergia a hugies max spokojnosť 🙂

@kvietok121 ako dopadla včerajšia návšteva? premium care vyhovovali aj mne,ale raz sme v obchode nenasli nasu velkost tak sme kúpili tie v zelenom obale a to sa nám Denis komplet vyhádzal 😒

kvietok121
16. dec 2010

@mirmaj tak to je skvele

kvietok121
16. dec 2010

@alure aj mne sa vyhadzal z tych ostatnych no co tak davame tie najdrahsie, celkom dobre, az na to ze som moc nepokecala pretoze matejko plackal a bol trosku nervozny ... ale ked odisli tak sa usmieval no proste typicky betarsky chlpa

kvietok121
16. dec 2010

@liba78 ja kupujem pampers ale premium neprebalujem celu noc, lienka kilovaa, ale on je suchyyyyyyyyyyy

kvietok121
16. dec 2010

@majka35 my psutame zvlhcovac celu noc je to lepsie

mirmaj
16. dec 2010

@majka35 tak to maš naozaj dobre žihadlo doma sa nenudíte 😉 a to Terezka ti koľko fliaš stiahne za noc? u nas to bolo tak ked cez deň menej pila že som mala pocit, že to potom dobieha v noci, tak som sa jej snažila dávať viac cez deň aj každé 2 hodiny a potom v noci pila len raz a už sa to upravilo, že cez deň si pýta sama a v noci papávame väčšinou len raz a výnimky že 2x

mirmaj
16. dec 2010

@kvietok121 ja som tiež používala tie pampers premium ked bola maličká, teraz už nie lebo su fakt drahé 😝 teraz klasiky pampers

kvietok121
16. dec 2010

@mirmaj ja viem su drahe, kupujeme v metre, ale ked som dala obycajne pampers tak sa vyhodil este viac, uz je dost vyhadzany tak som povedala ze ked mu vyhovuju kaslem ne to ostanem pri nich

mirmaj
16. dec 2010

čo tu spomínate tie zvlhčovate koľko ste za ne dali? lebo ja som ho kedysi pozerala a všetky stáli tak okolo 150EUR a vyššie a to sa mi zdalo celkom dosť 😲 to aj vy ste toľko zane dali?

mirmaj
16. dec 2010

@kvietok121 to určite, my sme sa ešte nevyhadzali zo žiadnych tak preto, keby sa vyhadzovala tiež by som jej ich určite kupovala aj ja

kvietok121
16. dec 2010

@mirmaj my sme to dostali ako darcek

alure
16. dec 2010

@mirmaj my sme kupovali zvlhčovač nedávno a kúpiš aj za 30 € my sme kúpili a stál okolo 60 €...máš rôzne druhy a typy,značky a tak...

alure
16. dec 2010

@mirmaj my sme kupovali zvlhčovač nedávno a kúpiš aj za 30 € my sme kúpili a stál okolo 60 €...máš rôzne druhy a typy,značky a tak...

dajna11
16. dec 2010

@mirmaj no my sme mali termín o týžden neskor,ale malý sa tak ponáhlal na svet že za pol hodinu som porodila,sotva ma prijali do nemocnice 🙂 🙂 ...no on by vypil asi aj viacej ale zapije naväčší hlad a potom len bublinkuje,ohlasuje ma,opičky robí.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre