♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
20. dec 2010

@akika722 este oddychuj, este im to bude trvat, kym napisu prepustaciu spravu 😉

memory97
20. dec 2010

@denisocka ono je to vsetko stale o ludoch. Ich deti mozu vsetko a tvoje maju chodit po spickach... tak nech si teta s ujom zvyka a mozu byt radi, ze im omietka na hlavu nepada 😀 a detom nerozkazes, aby boli ticho a nebuchali 😀 😀

memory97
20. dec 2010

@denisocka a ako sa ma maly, je taky chutnucky na profilovke🙂 taky anjelicek🙂

memory97
20. dec 2010

babulky majte sa krasne, idem este do tych tlacenin, treba zasobu plienok pre maleho a nejake tie hotovky, taaak sa mi nechce...

akika722
20. dec 2010

@denisocka naštastie suseda pod nami žije sama deti nema a nerieši 😀 zatial 😅

akika722
20. dec 2010

@memory97 najprv vysledky 😒

vladka84
20. dec 2010

@liba78 no a ja som nasla aj ako napad na darcek "Vecera s Martinkou z Farmara".. to keby som kupila mm pod stromcek, tak ma odstreli 😀 😀 😀 😀 😀

alure
20. dec 2010

@danulka3
to je úplne super moja 🙂
@katulkaaaaaa
Ďakujem 😉 😉 😉
@akika722 teším sa na dobrú správu od teba,lebo určite príde 😵

hajatanufus
20. dec 2010

dobre ranko @akika722 super tesim sa ze uz idete domov a k tomu jedlu v nemocke no ja by som to tiez nejedla tu v uk ked som bola v porodnici tak doniesli taky papier a ja som si mala zakruzkovat aj ranaky aj obed aj veceru myslim ze to je lepsie aj v cr to tak bolo ze sa kruzkovalo jedlo a po porode mi urobili hrianky s dzemom ktore mi padli naozaj velmi dobre

denisocka
20. dec 2010

@memory97 no,ja ked mu poviem,že nedupaj,tak jej nadeli extra porciu dupania 😀 a diky,hej na profilovke obaja svatý 😀

naš oslavenec

majka35
20. dec 2010

malú som okúpala a zaspala mi od únavy ... som si povedala, že ju okúpem radšej teraz, lebo veče budem na deti sama a barborka mi určite nedopraje pokojné kúpkanie terezky 😀
ja pôjdem nakupovať darčeky asi až zajtra, ale väčšinu už mám ...

@alure u mňa miery zázrakom rovnaké, ako pred dvomi týždňami ... ale nedivím sa, som si jedla dopriala až až ... chudnúť začínam až po sviatkoch 😀

akika722
20. dec 2010

@hajatanufus tu ked zješ tak ty kružkuješ okolo wcka 😀 😀 😀

alure
20. dec 2010

@majka35 🙂 aj ja až po sviatkoch ...sa až divím že to išlo trošku dole,lebo papám jedna radosť 😝 😝 😝

idem pobaliť darčeky a niečo navariť ale tááák sa mi nechce 😒

alure
20. dec 2010

@majka35 🙂 aj ja až po sviatkoch ...sa až divím že to išlo trošku dole,lebo papám jedna radosť 😝 😝 😝

idem pobaliť darčeky a niečo navariť ale tááák sa mi nechce 😒

akika722
20. dec 2010

@denisocka poznam...Pati nekrič a on áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

jééj už ste mali 3ročky?

majka35
20. dec 2010

@denisocka na tej fotke s modrým autom sa Tobias tvári neskutočne ... už tretíkrát si pozerám tu foto, aký je na nej malý zlatý 🙂

akika722
20. dec 2010

moj mm je fakt trafeny..snažim sa uspať maleho a on mi vola či ma kupiť chlieb alebo rožky....a maly reve 😠

gagarinka
20. dec 2010

@denisocka vyzeras tam ako ich velka sestra, nie mama 😀
vsetko naj aj od nas - my az po novom roku oslavujeme

akika722
20. dec 2010

dnes ostavam hladna 🙄 fazulova polievka a segedin 😲 ved som na izbe pre kojacie matky aj na dverach tak piše 😲
kamoška vravela že ked pred 3rokmi tu rodila deň po porode mala na obed v nemocke pikantnu klobasu s horčicou 😀 😀 😀
@gagarinka vy ste v januári?my februar

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 ahojky nie nepapa :( uz aj v spanku je to o nicom :( dnes mam volat o vysledky o moč tak uvidim. Som z toho nestastna my papame tak 100 - 130 v spanku :( ak je dobry den ale vcera za cely den spapala okolo 500 :(

kahlan1
20. dec 2010

@memory97 bola ockovana vo stvrtok a od nedele nepapa ale to je uz vyse mesiaca

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 fuuuuu a kolko pribrala za mesiac? ☹

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 tak zatial dost lebo vtedy sa mi darilo v spanku do nej dat niekedy aj 800 za den
ale teraz je to bieda, mame 6070 gramov. teraz jeden den priberieme a druhy to zhodime a tak dookola doktorka nespravi nic lebo za mesiac sme pribrali skoro 700 gramov

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 my sme zatial za mesiac priberali cca 500g
a neskušala si sa poradiť s inou dr čo to može byť???alebo zmena mliečka?nema alergiu na mliečko že nechce?

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 teraz papa sunar taky sladky aj tak nechce :( skusala som inu dr nevyjadrila sa vobec ze jej mam uvarit ryzu :( to je rada. nevyzera zeby mala alergiu a predtym papala uzasne

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 ja by som skusila na nejake gastro,možno ked urobi ultrazvuk niečo zisti..alebo odobrať aj krv,nielen moč

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 len neviem akoby reagovala dr ked jej to navrhneme - stvrtok idemer na poradnu tak jej to chcfeme navrhnut lebo je to uz des

kahlan1
20. dec 2010

@akika722 krv by som vzala ako prve aj ten moc bola mojha iniciativa

akika722
20. dec 2010

@kahlan1 ser na dr.čo povie ty si matka,je to tvoje dieťa a ked ma pani dr.niečo proti zmen dr

denisocka
20. dec 2010

@majka35 n to hej,kuka niede do kriva 😀 ............. rodinka užasnych . no inač bohovo ich zmenšilo,vyzeram jak meduza s tými vlasami

akika722
20. dec 2010

@denisocka meduza 😀 😀 😀 😀 😀 vyzerate super 😉

nakrmia deti a nahadzu ich na bruško..všetke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre