♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
7. feb 2011

@vladka84 hlásim účasť 🙂 🙂 1 dospelý +1 augustový miláčik (spiaci so mnou v posteli) netreba nám postielku 😀

helen1007
7. feb 2011

@danulienka35 musím sa čoskoro vyliečiť, dnes som zrušila aj plávanie....tak som si bola depku liečiť v ochodoch 🙂

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 😀 nech vam to prejde coskoro moja ja malicke budem na vas mysliet 😉
@liba78 aj ja hlasim ucast 1+1 😀

helen1007
7. feb 2011

na také stretko by sme aj mi iši, ale čo už nám v tom čase priletí domov tato...teda aspoň dúfam, tak budem na vás myslieť

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 to je jasne ze si taika musite uzit obe moja podame info i fotky skoda ze nepojdes snami ☹

helen1007
7. feb 2011

@danulienka35 no ešte to až tak nezavrhujem, záleží aký bude presný termín ...možno to stihneme 🙂

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 ok mojko idem si po cajik hned som tu 😉

helen1007
7. feb 2011

@danulienka35 dominika už mrnčí...žeby už ten zúbok nás trápil?....dobrú nocku všetkým

danulienka35
7. feb 2011

@helen1007 idem aj ja pekne snicky prajem a zubok vyjde neboj a bude dobrucka zas 😉

memory97
7. feb 2011

@katkavv to je iny hlados,ale ked nechce mliecko,ani sa mu necudujem🙂 len nch papka a rastie🙂

@liba78 nic si z toho nerob, ani nam nechutilo morcacie masko, ostatne moze byt, ale morka mu moc nechuti...

memory97
7. feb 2011

@akika722 je dobry ten co mas po Patkovi? Staci mi len nieco obycajne,ale nech sa to aspon lahko ovlada a sklada🙂

@niky13 ako sladko buva drobatko🙂

memory97
7. feb 2011

@vladka84 skus dat vediet aky termin je volny v juni, koniec juna to bude pre mna problem vikend po 24,inac hocikedy🙂
jaj moja, to je boj na dlhe lakte, ja som sa im tiez napisala reklamacii az az a vysledok o nicom. Cim vacsia spolocnost, tym vacsi bordel 😠 drzim prsty, nech tebe odpovedia pozitivne a priznaju chybu...
mne sa paci to prve, je tam aj relax centrum 😀

@akika722 ja asi budem brat, este o tom nevie🙂 uvidim,ci pojde s nami alebo nie






memory97
7. feb 2011

dobru nocku.-)

jankasramka
8. feb 2011

@akika722 takze kociar ti dnes este neprisiel?
a citala som stravu dvojrocneho dietata 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no uz sa tesim.... 😀
ale dam si radsej hodinu bike ako pastelky 😝

@danulienka35 krasna je na nocniku, mas rozkosne babetko, fakt je velika 😲

21
8. feb 2011

dobre ranko, dievcatka, terezku uz asi 4 dni boli brusko, cez den zle spava a v noci trosku lepsie...zeby ta tuha strava? davala som len zemiacik s mrkvou, teraz som mrkvu vysadila-moze zapekat-a uvidime... taku 100 potiahne(lyzickou)...

kvietok121
8. feb 2011

@vladka84 @akika722 ahojky ja ked by som sla tak s muzickom a nie na noc

mirmaj
8. feb 2011

dobre ranko, možno budem odpovedať od veci lebo som ešte všetko nedočítala len priebežne odpisujem 😝
@liba78 mne je uplne jedno či to bude víkedn alebo týždeň kedže ja sa nemusím prispôsobovať ostatným deťom ako niekto tu, takže ja sa v tomto max prispôsobím
@katulkaaaaaa ani ja neviem šoferovať na daleko ale slubujem že do leta to nacvičím a prídem autom sama ak budem môcť ísť za niekym, napr. @liba78 pôjde prvý a ja pôjdem za nou 😀 😀 a ak nie tak mňa v pohode zavezie mm a potom zasa pre nás aj príde 😀 😀
@seagull2404 tak budeme 2 odvážne 😀

alure
8. feb 2011

Ahojte dobré ránko
ani ja som vás ešte nedočítala..nejak nestíham ....pozerám že rozoberáte termín konania "služobky" 😀
@liba78
no ja osobne 24.-26.6. nemôžem mm bude mať okrúhle narodeniny a ten weekend je už vopred zorganizovaný,ale ináč som plne k dispozícii samozrejme v rámci toho že mám školopovinné dieťa buď weekend alebo potom júl?
Viem že bude problém zladiť požiadavky každej z nás ...ak sa inak nebude dať tak sa v rámci možností prispôsobím...

katulkaaaaaa
8. feb 2011

dobre ranko- baby po tyzdni zdravej stravy hlasim ubytok presne -2Kg
@mirmaj ja jazdim vsade sama ale cca len tak do 70km od nas proste tam kde to poznam,ale uz som sama bola aj v ba a zvladla som to,sice som sa stratila ale nakoniec to bolo ok 😉 ba je od nas 90km,ale na ten smer kde ma byt stretavka tam som nikdy nebola
nas caka dnes poradna a ockovanie,bojiiim ☹ snad to dobre zvladne,inak noc uplne uzastna...zaspal o 19tej a prve papanie az o 2 v noci 😕 a do rana este tri krat

alure
8. feb 2011

@vladka84 my by sme mali byť tiež 1 dospelák (teda JA ) a dve deti (Oli a Denis)

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@vladka84 ja myslim tak isto ja+ viki a simon

alure
8. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj mojko,takže relatívne super noc 😉 Ja jazdím podľa potreby kam a kedy treba,s tým problém nemám aj keď po Blave jazdiť mi niekedy robí problémy (ale skôr je to preto,že nepoznám všetky cesty)
My máme zajtra poradňu a očkovanie. Oliver bol včera prvý krát na plávaní,bol spokojný a už teraz sa teší na ďalší tréning.Dnes idem po neho do BA do školy,mm tu má delegáciu a budú niekde pri PB 😉

eis4
8. feb 2011

dobré ránko
@kvietok121 prosím ťa na aké oddelenie to mám zobrať ten moč?niečo ste tu riešili že ranný a že do 2 ho zobrať,mne také dr nehovorila ☹tak aby som nemusela x krát nosiť
@vladka84 @akika722 ja viem ísť tiež len s mm a len cez víkend 2+1 🙂.alebo ak cez týždeň tak až poobede ked príde z roboty by ma tam hodil a vtedy 1+1 🙂 prisposobím sa väčšine 🙂 ale určite by som rada šla 🙂
@danulienka35 podarená je na tom nočníčku .princezná mala 🙂 šikovná je 😉 také záhyby má aj moja 😀 buchtičky 😀 @niky13 spinká ako anjelik 🙂

kvietok121
8. feb 2011

@eis4 my sme nemali uplne ranny ale doobedny 🙂 ale do 2 hodin ako sa vycika mi prizvukovala dr, bol to zanist mm v nemocnici, vola sa to biochemia a je to niekde pri kaplnke 🙂

mirmaj
8. feb 2011

@katulkaaaaaa ja som tiež tým smerom nikdy nebola no ale všetko musí byť prvý krát a preto by som musela isť za niekym a nie sama, aby som ešte aj nerozmýšľala kde odbočiť 😝
@vladka84 ja sama s malou takže 1+1, len neviem ešte ako vysvetlím mm že je to bez chlapov ak niektorí pôjdu 😀 😀 😀 😀

mirmaj
8. feb 2011

@memory97 ešte som zabudla odpísať tebe ako sme bojovali 😝 po 3 prebdených nociach som to vzdala a dnes tamarka papala o 0:30 a potom o 5 a pomedzi to sa ani raz nezobudila na dudku ani na nič, takže u nas je budenie naozaj len o hlade, takže to nechávam v tejto faze tak a nechám to na nej zatiaľ nech si to reguluje sama, ved vydržala 5 a potom 4 hodiny takže to prestávam riešiť a možno skúsim tak zasa za cca 2 mesiace ak sa to nezmení uvidím

vladka84
8. feb 2011

dobre ranko, este mam dnes net, neviem sice dokedy mi ho nechaju, ale tak si vas idem aspon docitat.... ten termin zistim a napisem... teda ste zatial vsetky za to, aby sme sli cez vikend, na dve noci- takze od piatka do nedele a co sa vam viac paci? penzion alebo ten hotel?
mne teda vyhovuje aj tyzden, lebo Timku nemusim dat do skolky, ale prisposobim sa vacsine.. mm by som nebrala, len neviem ako to vyriesime s autom, ci to bez neho cez vikend prezije 😀

alure
8. feb 2011

@danulienka35 ty si tuším spomínala že dávaš pred očkovaním preventívne čípok ? zajtra máme druhé očkovanie,po prvom sme nemali ani teplotku ani nejaké iné komplikácie tak preto sa pýtam...včera sme sa tu minuli,ja som viezla o 17 Olivera na plávanie,o 1á tej som išla po neho,potom sme rýchlo okúpali a uložila som drobca spať a išla som cvičiť.Dnes mám tiež trošku rozhádzaný deň,idem okolo 13tej po Olivera do školy,dovtedy niečo navarím..ale som nejaká taká že sa mi moc nechce nič 😒
@mirmaj no ja som tiež ešte tým smerom,nešla ale mám navi tak snáď sa nestratíme 😉 ale bez problémov idem RV-SC čo je nejakých 350km...tak si myslím že toto by som mala tiež zvládnuť 🙂

mirmaj
8. feb 2011

@vladka84 mne je jedno čo to bude či to alebo to , podľa kapacity sa môžeme potom rozhodnúť nie?

mirmaj
8. feb 2011

@alure tak ty to zvladneš určite 😀 ja si tiež naštudujem cestu a možno budem mať tiež navigáciu a bude to ľahšie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre