♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
17. feb 2011

@alure Denisko je krásne mimi. Sa ti ľahko robia fotky s takým modelom.
@eis4 super dečka, podarená Nelinka, šikulka.
@vladka84 krásne fotečky, šeherezáda na spapanie. A malej ako chutí papať 😉
@akika722 super zajačik a korytnačka, ale na Semiho s Patim nemajú 😀

Inak čítam že niektoré mimi už majú prvé slová za sebou. Nášmu sa kecať nechce. 😝

vladka84
17. feb 2011

Jurko ma krasne vytvarovane obocie 😀

vladka84
17. feb 2011

ked sa papaju prikrmy, tak by mali kakat kazdy den? Lebo my nekakame... dnes sme vynechali, ale zatial nebola nejaka nespokojna 😕 poobede sme aj dali slivkovu stavu od Hami a nic 😒
@liba78 chuti jej, az som prekvapena ako krasne otvara pusu, asi uz bola naozaj na prikrmy pripravena 🙂

helen1007
17. feb 2011

@danulienka35 no to je super, že si ich nakoniec zohnala. my sme v pohode, v sobotu už ideme znova plávať...teším sa. a dnes som kúpila aj to umyvadlo, už ma mm naháňal. Keby si ma videla v tej predajni 🙂 malú som mala na rukách..spinkala, tak sa klátila zo strany na stranu, ja tam s taškou a s malou medzi umyvadlami som sa hore dole zohýbala aby som si ich pozrela a ked som išla platiť tak sa ma predavačka spýtala či mi ju podrží 😀 tak som jej ju presunulanech vyberem aspoň v klude peňazenku, lebo katalógy na vane mi hádzali iba do kabelky. Potom som vyšla hore pozrieť ešte vaňu. Mali tam zhasnuté tak som si myslela že tam nikto nie je a rozprávala som sa s malou. Zrazu som tam uvidela predavača, ktorý si o mne myslel že mi šibe, inak pohoda. a umyvadlo mi potom priniesli zo skladu až na parkovisko k autu 🙂 ....á aby som nezabuudla, máte nádhernú váhu 😀

helen1007
17. feb 2011

@liba78 malý je nádherý a tá torta je super...inak všetci traja sa vydarili 🙂

liba78
17. feb 2011

@vladka84 som, ale tam mám vlasy ešte v cope. Taký malý sa mi dá urobiť. Inak mám strih ako Makepeaceová. Inak pavúka moja dr neodporúčala ani pred rokmi. Ale mne sa tie decká v tom strašne páčia. určite ho tam nebudem nechávať stále. Po chvíľkach mu to hádam neuškodí.

danulienka35
17. feb 2011

@helen1007 no to by som ta chcela vidiet to musel byt pohlad 😀 hej zohnala som dost lacno za 11,99sa tesim pomahaju jej nekdo neveri ale ja hej je o moc kludnejsia a uz sme i bez horucok ,co malinka? mi plavat chdeme ist od marca s alure tak snad bude vsetko ok a nedojde nam neco do toho

danulienka35
17. feb 2011

@liba78 moja neuskodi neboj ja som deti davala a vsetko v pohode musim i ja kupit uz lebo sa len chovat chce

vladka84
17. feb 2011

@liba78 tak potom hod foto, nech ta pochvalime... aj ja som nosila ten strih, ale mm chce aby som mala dlhe vlasy, jemu sa to velmi paci a mne to momentalne vyhovuje, lebo aj tak ich mam skoro vzdy v cope 😅
no budem musiet aspon farbu zmenit, alebo ich postupne zostrihat, alebo nieco, lebo ja ked mam vlasy v cope a nie som namalovana, tak vyzeram ako decko 😒 teraz neviem, ci to ma byt pre mna vyhoda, ci ani nie 😝
tak baby radte co mam s nimi urobit? 😕

jankasramka
17. feb 2011

@alure @memory97 co sa tyka bolesti toho mojho brucha-je to vyslovene len tam kde ma rezali a naviac ma boli presne bod kde som sa asi natrhla lebo hned po cisarskom som neoblezala a behala a robila hovadiny no a na treti den mi tam asi cosi povolilo a bolelo to priserne ale potom po par dnoch uz nic az teraz.
pri cviceni ma nic neboli az potom dalsi den a zacalo to len teraz a ved cvicim uz dva tyzdne...proste je to divne a mm ma zenie po doktoroch ale najprv som sa vas chcela spytat lebo ved mozno je to normalne....
@katulkaaaaaa nadherne mas fotky, uz som videla, simonko ma carovne ocka 😵

@katulkaaaaaa @liba78 inak baby som si vas pomylila (vsak klasika koli detom:P)
som sem dala fotku matea v sedatku a chcela som ho ukazat @liba78 lebo ona mala take specialne ale miesto nej som klikla na @katulkaaaaaa 😀 😀 😀
tak prepacte, memory si to vsimla a ja nie 😝

@kahlan1 inak ved aj na normalnej deke sa da pekne zahrat ked mas na nej hracky, je to skoro to iste.mamina kupila v ikei takuto deku a je z nej viac nadseny ako z telocvicne http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9013... . z ikei mame viac veci- podla mna su uzasne, vsetko je super premyslene. aj toto mame http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7013... a je uzasna knizocka.
ale ja som tu uz davala link aj na takeho macka pooh interaktivnehu. ma ho aj eis na fotke s hracou dekou.
ak by si chcela vediet ako to funguje, mam teraz take video na FB. ten medvedik reaguje na zvuk, takze ak mateo zahrka hrkalkou tak medvedik mu nieco zaspieva a hybe sa ...fakt skvele len netusim co to stalo lebo sme ho dostali.ale je z dracika.

jankasramka
17. feb 2011

@liba78 ta torta je krasna. mnam. koli nej by som bola schopna aj tazsieho dietetickeho hriechu... 😝
zlaty je jurko v tom choditku 🙂

liba78
17. feb 2011

@helen1007 díky 😉 Inak ťa moc obdivujem, teraz vyberať umývadlá a vane 😉 Som si tým prešla nedávno.... A blízko nás na českej strane som našla super obchod. Tak sa mi tam dobre vyberalo. Všetko som tam poobzerala a vyšpekulovala. Majú dobré poradenstvo. Potom som tak kúpila vaňu sprcháč a baterie. Ostatné som objednala cez net z SK. 😅 😅
@danulienka35 tak sa potom nasmeješ, ako začne skúšať nohy v ňom. My sme ho dnes pozorovali ako pokusného králika 😝

jankasramka
17. feb 2011

@vladka84 mateo kaka z hrusky- ako lion. ked nekaka den tak rano ma hrusticku 😀

liba78
17. feb 2011

@jankasramka už som ich našla 🙂 tie fotky. Mateo je tam ako Jurkova tmavšia dvojička 😀 😀 no chutnučký je.

@katulkaaaaaa gratulujem Simonkovi k 1/2 rôčiku. Krásne očičká modručké má. A ako sa túli k Viki. Zlatí sú. Posielame božtek .... 😵 😵

liba78
17. feb 2011

@vladka84 som teraz pozerala, že ani takú foto nemám 😔 Malý ma strašne šticuje, tak vlasy sú stále zopnuté.
Inak Jurko tiež nekakal každý deň, tak každý druhý. Ale dnes sa dosral ako Mateo po hruškách. 😀

danulienka35
17. feb 2011

@liba78 mi sa nasmejeme ked sedi na serbliku a kaka kope nohami inak sa uz nevykaka len na serbliku 😀 a ako tlaci 😀

helen1007
17. feb 2011

@danulienka35 cica konečne spinká a ja som rychlo ušla k pc..našťasite už soplíky nemá a dnes sme papkali mäsko samozsrejme chutí, inak je ako kyselina spapká všetko...včera som jej dala detský čaj...do teraz pila iba vodičku, to si mala vidieť ako to stiahla a furt malskala na pohárik 🙂 .. no a k tomu nákupu umyvadla, to by si sa pobavila, aj ked som videla toho skladníka, ako mi to umyvadlo nesie až na parkovisko som nevedela či sa mám smiať alebo plakať...buď im ma bolo luto, alebo si mysleli, že blondína šete aj s dieťaťom .... 😀 😀 😀 som rada že vám náhrdelník pomáha

jankasramka
17. feb 2011

@danulienka35 ja som bola dnes u znamych a pri prebalovani vravim ze skusim dat nad zachod ci nechce cikat alebo kakat a on nad zachodom zacal tlacit a kakuskal pekne a oni oci vyvalene ze take nieco este nevideli 😀

danulienka35
17. feb 2011

@helen1007 no super ze vam to uz preslo som rada,ale co ako by si to niesla ty?hm ved nato su tam ,hej pomaha a dobre mi poradilla ta pani

danulienka35
17. feb 2011

@jankasramka no sikulka mi kakame vdaka tebe moja a ako sa jej paci 😀 vzdy ked sa vykaka pozre na mna caka na pohladkani pusinku 😀

liba78
17. feb 2011

@danulienka35 náš Jurko je len o trošičku ľahší od Chiary. Boxujú v rovnakej kategórii. 😀 Aj líca majú obaja ako škrečky 😀

helen1007
17. feb 2011

@liba78 to je v pohode vyberať, ibaže ja vždy prídem s návhom, pri ktorom sa vodár aj moj svokor chytajú za hlavu...najnovšie som chcela vaňu 190/90 ...no nech sa do nej pekne zmestíme..pýtali sa či nechcem bazén, teraz špekulujem dať do kúpelky 2 umyvadlá a do soboty to mám rozhodnúť..ale inak pohoda 😀 😀 😀 , najlepší bol moj mm, ked som mu písala povedal, že na diaľku nebude nič rozhodovať, nech si urobím ako chcem ..tak som mu napísala že si dám do spálne sklenený sprchový kút 😀 nedávno ich totiž ukazovali v luxusných domoch...to si mala vidieť to hned vedel rozhodnúť...poznamenal že mi to doma asi trošku už ide na rozum 🙂

danulienka35
17. feb 2011

@liba78 to hej moja tiez je valibuk krasnucky 😀 nasi hladosi 😀 😀 😀

jankasramka
17. feb 2011

@liba78 aj mne sa zda ze mateo s jurkom sa este stale podobaju, aj s obocim. inak ty si ostrihala seba a ja meteicka nasho lebo vlasy mu uz dociahli do oci. ale bola to fuska, krutil sa za noznicami jak paragraf 😀

liba78
17. feb 2011

@danulienka35 teda šikovná je maličká. Ja som raz skúsila dať malého na záchod a skoro mi tam padol. Tak sa trepal asi si myslel že je to príprava na kúpanie. Miluje vaňu a wc je v kúpelni. 😀
@jankasramka teda môžeš nakúpiť slipy 😉

danulienka35
17. feb 2011

@jankasramka aky je rozkosny vazne ako keby som Jurka videla 😀

danulienka35
17. feb 2011

@liba78 aj mi milujeme kupanie vody je vsade ked kope a lubi sa jej ked ma oci plne vody mas pocut ten smiech 😀

liba78
17. feb 2011

@helen1007 ja mám vaňu 180/90 tuším. Najdlhšia ako som našla. A v štúdiách som im do vane vždy vliezla. Aby som správne vybrala. Ale umyvadlo mám 1 ale veľké. A v druhej je tiež 1 umyvadlo a sprchový kút. 😉

liba78
17. feb 2011

@jankasramka zlatíčko malé, rozdiel robia hlavne očká. Mateo ich má veeeeliké 😉
@danulienka35 to je dobre, aj náš sa tam teší. Teraz má aj hračky vo vode a včera chytil chobotnicu a chcel ju do pusy. Tak sklonil hlavu a namočil si do vody celú tvár. To si mala vidieť tú reakciu, ale rev nebol. 😉

danulienka35
17. feb 2011

bambulky idem spachat hygienu a spinkat pekne snicky prajem a milacikom bozteky papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre