♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. apr 2011

@eis4 ta čo to??? 😒
a mma dnes chytila upratovacia mania..ale nemam tu čo upratovať 😒 🙄 všetko je ok 🙄 asi rozhadzem detsku 😀

memory97
1. apr 2011

@seagull2404 krasne fotky🙂 mala je na nich rozkosna🙂

eis4
1. apr 2011

@akika722 prídi ku mne tu je vždy čo upratovať 😀 😀
prišla nám umývačka riadu 🙂 som mm povedala že ja neumyjem riad lebo som sa porezala tak povedal že ju hned namontuje,lebo sa mu nechce umývať riad 😀 včera ešte hovoril že to urobí v sobotu nedelu 😀

kvietok121
1. apr 2011

@seagull2404 neboj ja donesiem taky malicky a pofotis nas s tym 🙂 ja viem ze to nie je taka kvalita, ale myslim ze budu pekne aj z toho vsak budu od teba, neboj my sa v stredu zoznami a uz nebudes s cudzimi a uvidis ako sa rozfotis 🙂
@danulka3 @seagull2404 @eis4 ok baby tak v stredu poobede ale kedy asi 😲
@vladka84 to je priestoru nadhera, aj ja by som chcela ja mam v bytiku taku malilinku kuchynku aj detsku
@fialka5959 gratulujeme k zubku
@fialka5959 to je skveleeeeeeeeeeeee foto

eis4
1. apr 2011

@kvietok121 @danulka3 @seagull2404 my papáme okolo 12 tej takže o tej druhej može byť aj ked papáme aj o 15 tej ale to jej možem dať vonku vyživku 😉

vladka84
1. apr 2011

@mirmaj to skor povyzuvat, to jej ide jedna radost 😉 ono je to vlastne 2,5 izbovy byt!!! aj ja som skoro odpadla, ked som ho videla, lebo nasi maju 4izbak a je ovela mensi, najma chodba a kupelna. Tu je velka chodba, mini kuchyna, ktora je ale spojena s relativne velkou obyvackou, takze sa to strati a dve samostatne izby, kupelna a zvlast toaleta - okno je aj tam 😀
foto pridam, ked mi to dieta dovoli 😒
@eis4 dakujem 😉
@akika722 dvor je spolocny pre cely dom - takze 4 byty, no vyzera to tak, ze sa o neho stara len jedn susedia, takze sa radi pridame a spolocne ho budeme vyuzivat 🙂
@seagull2404 ano, vzdusny je 🙂 aky vozovy park? 😕

danulienka35
1. apr 2011

Láska je smutek i smích,
láska je ohřátý sníh,
láska je prvotní hřích.
Láska je zamilovaných škola,
láska tak sladce na všechny volá.
Láska je ta nejvzácnější kněžna,
láska je tak krásná a tak něžná,
Láskou se chvěješ jak ve větru strom,
láska když uhodí, je jako hrom.
Láska je nůž, co do srdce bodá,
láska je potřebná – jak pitná voda.
Láska je bolest a žal,
láska Tě pohání stále víc a dál.
Lásku strašně moc chceme,
za láskou všude všichni jdeme.
Láska někdy hodně bolí,
asi jak v ráně zrnko soli,
láska mě asi jednou skolí.
Láska je….......... KRÁSNÁ😉 dalsi basen 😀

memory97
1. apr 2011

@akika722 takze nemusim zajtra hladat madlo na tvoj kocik🙂?

memory97
1. apr 2011

@danulienka35 krasna basen, ten musi byt teeeda zalubeny🙂

danulienka35
1. apr 2011

@memory97 ahoj mjoko asi hej neviem 😀

eis4
1. apr 2011
danulienka35
1. apr 2011

@eis4 ja uz sem je videla su uzasne krasna je Nelinka 😉

memory97
1. apr 2011

@danulienka35 ahojky, si mala pozistovat🙂 mozno by mm zacal aj ziarlit a viac pomahal🙂

@eis4 krasna kocka, ja sa tiez chystam dat nove fotky, len mi to uz trva vysse tyzdna 😀 😀 😀 😀

eis4
1. apr 2011

@danulienka35
@memory97 dakujem, dnes ma už uplne vycucala a čo bude ked bude behať 😀

danulienka35
1. apr 2011

@memory97 mojko on uz sa nezmeni vies ☹
@eis4 tak to ti verim mi zatial len lezkame kecame a sedime nic viac 😉

vladka84
1. apr 2011

@eis4 aj ja som pozrela fotky, Nelinka je nadherna, najvac sa mi paci na tej hereckovej fotke 😉 a poslala som ti ziadost

eis4
1. apr 2011

@vladka84 dakujem už ťa mám 😉

vladka84
1. apr 2011

@mirmaj - slubene foto kupelne a wc 😉

hajatanufus
1. apr 2011

@majka35 dakujem si zlata

fialka5959
1. apr 2011

@kvietok121 dakujeme 🙂

fialka5959
1. apr 2011
hajatanufus
1. apr 2011

@katkavv dakujem

memory97
1. apr 2011

@danulienka35 viem moja🙂

@vladka84 kamoska mala presne tento isty typ bytu, tusim su to prazske byty🙂

@fialka5959 krasne fotky🙂

danulienka35
1. apr 2011

@memory97 aj keby som mala milenca aj tak by to asi snim nic neurobilo ☹

memory97
1. apr 2011

@danulienka35 to vazne!!! ale isto by s nim aspon troska pohlo...

alure
1. apr 2011

@katulkaaaaaa súhlasím so @seagul2404 mala by si si dávať na seba tiež pozor aby si neskončila ako ja 😖
@kvietok121 ahoj mojko je mi podstatne lepšie,len už ma bolí len v krku.Dnes somsi chtiac nechtiac musela v lekárni kúpiť od nutricie výživu lebo nedokážem nič zjesť 😒 bolí ma keď a jprehltnem vodu 😠 ale už som si nasadila šalviu,nejaké octanové zábaly na opuch zvonku čo sa mi zjavil a tak....celé dni keď môžem oddychujem aj tu som bola len dnes ráno na chvíľku.
@danulka3 ja som inak chcela ráčika ďaľšie dieťa ale myslím si že ani panny na tom nie sú tak zle čo sa týka povahy 😉 my sme doma dvaja barani a dosť je to "divočina" 😀
@vladka84 tak tvoj mm to v detstve nemal ľahké ale myslím si že pri tak skvelej manželke akou si mu ty to pôjde super a on zažije krásny harmonický rodinný vzťah 🙂
@seagul2404 ano toto dokážu len chlapi ale ja nechápem ako je to možné 😠 možno preto že nevedia robiť viac vecí naraz tak ako my 😀

Dnes sme mali poslednú hodinu prvého kurzu aj s @katkavv a naše "žabky" dostali prvé vysvedčenie 😎 boli zlatunký a veľký šikovníci
dočítať vás asi nedočítam,celý víkend tu máme kamoša z čiech tak asi ani na PC moc nepôjdem.Každú chvíľu by mali aj s mm doraziť.Išiel po neho k vlaku....
Ako sa inak máte maminky ? Zajtra nás snáď čaká slniečkový dníček..tak si užite víkendík a "do videnia" v pondelok 😉

danulienka35
1. apr 2011

@fialka5959 krasne fotky a mala je uzasna 😉

danulienka35
1. apr 2011

@memory97 myslim ze nie nemu staci ze ma navarene,oprane a ze ma svoje pohodlie inak nic a malu to je jeho vsetko

memory97
1. apr 2011

@danulienka35 esteze mas velke dievcence, aspon tie ti troska pomozu 😉 ja len dufam, ze maly bude vo vsetkom iny ako mm🙂

seagull2404
1. apr 2011

@vladka84 mali ste tam zaparkovane choditko 🙂
@alure gratulujeme zabke 🙂, ja som dnes manzelovi hovorila, ze tu so mnou za chvilu sekne, lebo predvcerom mi povedal, ze pojde zajtra na stavbu, ale nie na cely den a dnes to uz bolo, ze pride len na obed, ja uz mam pocit, ze meliem z posledneho a nevidim, zeby sa to malo skoncit, ale ja davam pozor, aby som pila a jedla, tak verim, ze nic nebude, len mi niekedy v kutiku duse napadne, zeby sa mozno pootm spamatal, ale ja vim, ze on sa snazi a urcite by som nehazardovala so zdravim
@kvietok121 to ja ja u kamoskach mam problem fotit ☹ ale ved uvidime, mne tiez celkom vyhovuje o druhej
@memory97 dakujem, moja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre