♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
14. apr 2011

@seagull2404 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10486054&tab=0 j a mám tuto,z jednej strany zimná z druhej letná,ja si myslím že aj dieťaťu sa lepšie sedí na mäkkom ako na holom kočíku 😉 to neviem či by pasoval ale asi áno lebo má obdlžnikový tvar 😉
@memory97 chudatko male ,nech mu rýchlo vyrastie zubok ☹

akika722
14. apr 2011

@seagull2404 ahojte..jasne.dam mu varešku alebo mištičku a je v 7nebi 😀
@seagull2404 perfektnááá je 😵 a čo to bibko na hlavke? ☹
@liba78 😀 mam ci preložic? 😝

akika722
14. apr 2011

@kahlan1 aj mi sme mali mať Kristínku 😵
@mirmaj a ako mu je??????????????

akika722
14. apr 2011

jaaaaaj..už sme doma..Košičanky..to čo za atrakciu tam mate???ideme na pizzu a že Desperado 😀 😀 😀 😀 😀
ale divadlo nemalo chybu..perfektnéééé,som sa rehotala s detmi 😀 😀 😀

memory97
14. apr 2011

@kahlan1 u nas je teraz hit lopticka, kupila som mu taku nafukovaciu, co sa moze ist s nou do vody v lete a to ho neskutocne bavi🙂 U nas ide tato hracka: http://www.maderna.sk/katalog/product/9756/

@alure ako robis kuraciu pecienku? Tu sa mi nedari pripravit🙂

memory97
14. apr 2011

@seagull2404 krasna fotka a aj modrinku si zachytila🙂 potom jej budes ukazovat, co stvarala, ked bude vacsia 😉
aj u nas to bolo tak, ze tu farmu iba oblyzoval a teraz sa s nou pekne krajka🙂 to chce len cas podla mna, pridu na to, ako sa s tym hrajkat🙂

liba78
14. apr 2011

Ahojte, malý bol dnes úžasný. Normálne nechápem. Vybavili sme banku, stavebniny, DM, Baumax, Kaufland. A ešte som si stihla aj obed kúpiť cez MCdrive. 😀 Ale to bude asi tou jeho sedačkokravičkou, prvé tri spomínané veci prespal v aute. 😀
@21 už som rozmýšľala, že kúpim ešte jeden smetiak, taký len pre neho 😝

liba78
14. apr 2011

@akika722 ak tam bolo niečo podstatné tak určite 😀
@mirmaj hlavne, že bude v poriadku. Tak budeš mať doma chvíľu dve miminá 😨

akika722
14. apr 2011

všetci traja mi spia 😎 😎 😎

baby a toto???kuk cena..je to lacnejšie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8556789

akika722
14. apr 2011

@liba78 nebolooo 😵

katulkaaaaaa
14. apr 2011

tak tuto je moj dnesny vytvor ale vobec mi nejde odfotit lepsie 😠 s bleskom neni vidiet vzor bez neho je zase farba nevyrazna....achhhhh,ale na to ze som prvy raz robila s touto podlozkou sa to da @vladka84 mrk 😉 skusim zajtra ked bude stuhnuta a prelozena

liba78
14. apr 2011

@akika722 také podložky mám dve, jednu už dávno svetlo hnedú a teraz som kúpila červenú. Sú dobré a za dobrú cenu. 😉
@katulkaaaaaa Ten vzor je pekný, farba tiež a tvar má byť slzička ? Ale kusla by som si hneeeeď 😀

akika722
14. apr 2011

@liba78 chceeem tu modruuu..ale neviem či to je 2v1 ta modra...myslim svetlo-tmava

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@liba78 slzicka ano,plnka vanilkovo-maslova,este som kurpus poliala kavou s rumom,a jahodovy dzem mnaaam inak v principe je toto dost podobne
http://varecha.pravda.sk/recepty/nebeske-rezy/1...

vladka84
14. apr 2011

@katulkaaaaaa Kati vyzera super! ty si fakt sikulka 😉
@liba78 @akika722 aj mne sa ta podlozka paci, asi si ju objednam...od Emitexu mam fusak a zavinovacku do autosedacky a bola som veeeelmi spokojna 🙂

akika722
14. apr 2011

@vladka84 ja mam z emitexu rukavnik na zimu...akože podložku do kočika zimnu mam..ale letnu eéé..a pri Paťkovi som tam davala uterak,nooo...toto je krajšie 😅 a čo..za uterak daš 5eur..a v lete potrebuješ aspoň 2nie???tak to bude na rovnako 😀

akika722
14. apr 2011

@katulkaaaaaa toto ružove je čoooo???vyzera to pekne

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@akika722 zlatko falosny marcipan,torta ku kave 😀 ja len priberam 😕

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@vladka84 😵 😵 😵

akika722
14. apr 2011

@katulkaaaaaa 😨 😨 😨 jeeej to je torta???a ten vzor akooo???waaaw

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@akika722 😀 a co si si myslela co to je? 😀

akika722
14. apr 2011

@katulkaaaaaa plastelina? 😅 ako si urobila ten vzoor???????jeeej,cicuš ty si hotova šikovnica

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@akika722 😀 moja ten vzor sa robi cez silikonovu podlozku,taka sikovna nejsom ze by som to sama vyrobila,je to perfektna pomocka 😉

akika722
14. apr 2011

@katulkaaaaaa aj tak 😵 šikuliak 😵

memory97
14. apr 2011

@seagull2404 ja som priamo napisala tomu panovi, ci to bude sediet na nas typ kocika, ak povie, ze bude, tak si to objednam. Veru sa nam to v tomto premenlivom pocasi zijde, aspon drobcovi nebude zima🙂

ingghhnhbnjk ů-----ůůlllllů-nj rfdfgzuik.kj llllllok§ - to je pozdrav od Davidka, musel troska potukat, ked uz sa dostal k PC🙂

@akika722 vyzera to to iste ako ten predchadzajuci link🙂

@katulkaaaaaa mnam, vyzera dobre, aj by som si dala🙂

memory97
14. apr 2011

@katulkaaaaaa Kati a to len spravis do marcipanu nejakym predmetom podla tej podlozky taky vzor, alebo ako sa to robi? ja som tiez na to pozerala, aj som to skoro kupila, len som si to v poslednej chvili rozmyslela, ci pri tom nebudem maturovat🙂

akika722
14. apr 2011

@memory97 Davidkovi :-*
ano myslim že to je to iste len cena iná 😉

eis4
14. apr 2011

@katulkaaaaaa neviem čo jej je dnes,zaspinkala po tretej 2x v hojdačke ale stále ju zo sna trhalo a plakala každe 2 min.tak som ju zobrala na ruky,na mne spinkala 20 min ale aspoň v klude 😒
torta bude určite dobrá 😉
nie si nezodpovedná len máš toho vela,ja by som asi 2. dieťa pri Nelinke nezvládla 😒

liba78
14. apr 2011

@akika722 tá podložka je bavlnená z jednej a flísová z druhej strany. Ja som spokojná, akurát mohla byť trochu dlhšia.

liba78
14. apr 2011

@katulkaaaaaa vanilkový krém mooožem moooooooooooooooc 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre