♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
15. apr 2011

@akika722 no zuby mu teda idu jedna radost....asi sa snazi dobehnut chiaru 😀

akika722
15. apr 2011

@jankasramka velmi je zlatučky,taky šibalko 😀 nam idu prve 2 😅

eis4
15. apr 2011

@jankasramka nám sa to stalo 1. raz,ale som sa nasmiala 😀 😀 😀
juj a kde má tie krásne tmavé vlásky 🙂 ale zlatý je a tie očičká cmuk cmuk
@akika722 @seagull2404 dakujem
@hajatanufus my sme krstili ešte v januári ale až teraz som sem dala fotky lebo sa mi nechcelo 😀 skusim ten olejček a uvidím,snád to bude stačiť 😉
@akika722 ja mám emitex podložku a som spokojná 😉 musím ešte jednu kupiť lebo ju dávam aj do hojdačky ked mi tam teraz spinka cez deň 😉

vladka84
15. apr 2011

Keď mama jedného dňa chystala večeru, prišiel za ňou do kuchyne jedenásťročný syn s lístkom v ruke...

Podal jej ho so zvláštnym pohľadom. Mama si osušila ruky o zásteru a pomaly čítala:

Vypletie záhonu: 1 euro

Upratanie izby: 1,50 euro

Nákup: 0,50 euro

Dávanie pozoru na sestru 3x: 3 eurá

Dve jednotky: 2 eurá

Každodenné vynášanie smetí: 1 euro

Celkom: 9 euro

Maminka sa na chlapca nežne pozrela. Zobrala pero a na druhú stranu lístku napísala:

Deväť mesiacov nosenia pod srdcom : 0 euro

Všetky prebdené noci, keď si bol chorý: 0 euro

Všetky objatia, keď ti bolo smutno: 0 euro

Všetky osušené slzy: 0 euro

Všetky veci, ktorým som ťa každý deň učila: 0 euro

Všetky raňajky, obedy, večere, desiaty, natreté chleby: 0 euro

Každodenná starostlivosť: 0 euro

Celkom: 0 euro

S úsmevom podala lístok synovi. Ten ho prečítal a cítil sa zahanbene. Otočil lístok a pod svoj účet napísal: Vyrovnané!

Potom maminku objal a dlho sa k nej tisol. Keď sa v osobných a rodinných vzťahoch začne počítať, je koniec všetkému... Láska je alebo zdarma, alebo vôbec nie je.

eis4
15. apr 2011

@jankasramka chuda 4 ?? 😲 nam zatial dali naraz max 2,chvalabohu nikdy nemala ani horučku ani ju to nebolelo,tiež sa znervoznovala že sa nemože hýbať sestrička ju tak silno držala 😒
dufam že bude malý v poriadku ☹

jankasramka
15. apr 2011

@eis4 no to ja som ho musela drzat sama, ale bolo to ajtak strasne jak vrestal. metal sa jak besny, aj horuco tam mali vnutri tak bol nervny
@vladka84 jeeeeeeeeej ked sme boli pubertaci tak toto nam dala mamina precitat. ale to bolo estev korunach 😝
myslim ze to bolo preto ze brat si raz vypytal prachy za daco co spravil ci daco take.

jankasramka
15. apr 2011

baby on super reaguje na "povel" pod sem. este chyba SADNI, LAHNI, ZOSTAN a moze konkurovat mojim vycvicenym psom 😀 😀 😀 😀 😀
znie to asi blbo no ale viete ako to myslim 😀

majka35
15. apr 2011

@akika722 ja som zjedla magnézium, B komplex, pijem tretiu medovku a som totálny uvrieskaný nervák a je mi do plaču z dnešného dňa ... niečo hroznéééééé .... keď chcela spať jedna, vrieskala druhá, keď tá druhá odkvecla, začala prvá kričať ... jedna chcela mäsko s ryžou, druhá kričala tiež od hladu, keď som ich nechala na 3 minúty samé, terezka tak spadla na podlahu, že má modrinu a vreskot hodinový, ked som si povedala, že dosť, ideme von tak barborka sa v strede cesty, kde som jej povedala, nech dáva pozor, lebo idú autá a my sa musíme snažiť rýchlo prebehnúť na druhú stranu, vyvalila na zem tak, že si rozbila kolená, doráńala ruky, nechcela vstať zo zeme, revala jak pavián a autá stáli a stáli a mne bolo fakt mdlô ... a tak len vrieskam a vrieskam a vrieskam a potrebujem už fakt oddych ... mm išiel so svojou mamou na večeru 😕

majka35
15. apr 2011

@vladka84 veľmi pekné 🙂

jankasramka
15. apr 2011

@majka35 drz sa, vela sil ti prajem. viem si to predstavit, ja som tiez obcas strasny nervak a neviem sa ukludnit. a potom sa vecsinou vykricim na mm, on to zvladne lebo on je uplny kludas 😀 chudak, obcas si to pekne zlizne 😀 😀 😀
no ale obdivujem ta, ja na tvojom mieste som uz asi na psychiartrii. ved mam jedno dieta a obcas mi k blaznincu vela nechyba 😅

akika722
15. apr 2011

@majka35 fuuuu ťažky deň ☹ moja..rozmyšlam že si zaobstaram lexaurin 😅 už som ho raz mala od švekri

danulienka35
15. apr 2011

@seagull2404 ja to mojko neriesim nech hovoria co chcu mne tak holky tiez nelazily ani sa nepretacaly a rovno chodily ani na cvicenie som nechodpila vykaslala som sa na ne nebudem trapit moje dieta vojtovu metodu no nie?

majka35
15. apr 2011

@jankasramka ti poviem, že nie som od tej psychiatrie ďaleko ... u nás si to mm neodnesie, len barborka, a to nehovorím, že som si uvarila kávu, sadla do kresla, deti položila na zem, nech ma desať minút nechajú, lebo sa zbláznim, nech sa pekne hrajú ... terezka neskutočná radosť z barborky a barborka keď si myslela že sa nedívam, hodila terezke naschvál do tváre papuču a v očiach nenávistný výraz ... nechápem, som si doteraz myslela, že ju zbožnuje ... a možno bola len nešťastná z celého dna, ako ja ... som sa jej opýtala, čo to malo znamenať, prečo to urobila a ona že nevieeeeem ... a ja som už nemala síl nič iné povedať, len nech ide do svojej izby a porozmýšľa o sebe, čo ju k tomu činu viedlo a či si myslí, že je to správne ... mala som ju vtedy sto chutí normálne strieskať, ale dokázala som sa zdržať ... a neviem ani ako

majka35
15. apr 2011

@akika722 ja som ho tiež užívala, no mne nezaberal 🙄 🙄 🙄

majka35
15. apr 2011

@akika722 ja som rozmýšľala, že zájdem ku psychológovi, nie je to hanba a snád mi pomôže, dá mi nejaké lieky a ja sa upokojím, takto to už fakt nejde

akika722
15. apr 2011

@majka35 vraj je aj niečo ine,silnejšie..kamoška mi ma doniesť..viem že začina na x.... počkaj kuk či nie je na fb

hajatanufus
15. apr 2011

@jankasramka dakujeme to muselo byt nadherne ja mam na velkej noci tiez najradsej ten obrad svetla ibaze toho roku zase nemozem ist lebo tu je obrad az o poldeviatej vecer a neviem ako by sme isli peso domov s dvoma detmi a rano nam treba skoro vstavat lebo letime na sk tak sa tesim aspon na tu kvetnu nedelu aj na zeleny stvrtok je obrad az o 8 vecer takze ani z toho nic nebude tak pojdem aspon v piatok na krizovu cestu mozno to tiez bude niekde vonku neviem lebo tu v uk som este takto na velku noc nebola a minuly rok som vobec nemala sancu ist do kostola kedze nemame auto a busy cez sviatky nechodia a na vlak som sa neodvazila hodinu peso po ceste bez chodnika a bez svetiel tak sa tesim ze toho rokuaspon nieco bude a buduci rok to uz zariadime nejak inde bud tu v uk alebo na sk ale tak aby sme boli cele sviatky na jednom mieste 🙂 mateo je zlaty a veru je zmeneny ked je ostrihany tu v uk davaju 2x po 2 injekcie a potom treti krat 3 ale tu sa neockuje ani proti hepatitide ani proti tbc len lucinku ked pichali treti krat tak to uz bolo tu v uk a kedze uz mala 2x hep b tak jej dali aj tretiu davku tak tiez mala az 4 injekcie lebo tu to maju tak rozdelene ze vsetko zvlast 🙂 mateo bol statocny 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@eis4 hej ja som si vsimla ze ti tam vypisuje januarmy budeme az teraz koli tomu ze tu v uk by sme nemali koho vziat za krstnych tak sme sa rozhodli ze bude moja segra a ze to dame ked budemem na sk minule tu krstile take drobciatko pri omsi bolo mi az do placuod dojatia 🙂

hajatanufus
15. apr 2011

@majka35 ahoj mas to tazke ja som na tom niekedy uplne rovnako a tiez sa bojim ze skoncim na psychiatrii a aj preto sa tak tesim na tuto dovolenku ze si konecne oddychnem nemyslim od deti lebo ja ich nedam na starost nikomu ale proste psychicky ze sa praveze budem viac venovat detom a doma nebudem musiet ni robit maximalne v ramci prechadzky si nakupim vzdy na jeden den dopredu a budem sa venovat iba mm a detom 🙂 veru mala by si si oddychnut a ten napad s psychologom je tiez dobry urcite to hanba nie je ale nemozes zit v neustalom strese lebo si to potom odnesie tvoje zdravie a deti 😒

katulkaaaaaa
15. apr 2011

ahojte dnes mam tazky den,migrenu mam citim sa celkovo strasne unavena,smutna achhh....citam ze je nas viac @majka35 maji tazky den ... @akika722 aj ti moja? dneska je den na velke H...mali by sme ist spat a dufat ze zajtra bude lepsie
@alure vsetko najlepsie 😵

katulkaaaaaa
15. apr 2011

@jankasramka mateo je kaaasny 😝 a na foto vyzera aky velky uzzzz

akika722
15. apr 2011

@katulkaaaaaa @majka35 ja mam pocit že ja a mm nezvladame vobec stres...horšie je na tom mm....v praci znaša doma eéé...take sme nemali 😒 a najhoršie je že do seba vrtame 😅 ale to je už šialenstvoooo,bojim sa aby ma neporazilo pred detmi 😔

katulkaaaaaa
15. apr 2011

@vladka84 krasne 🙂

vladka84
15. apr 2011

@jankasramka Jani, to faaaakt? ja som to teraz citala prvykrat a velmi sa mi to paci..urcite to odlozim a ked budu detuchy vacsie, dam im to precitat 😉
@majka35 jooj moja, den blbec riadny si mala... Barborka ma Terezku urcite velmi rada, mozno mala aj ona tazky den 😕

majka35
15. apr 2011

@akika722 ja ti poviem, že nebyť mm, tak som totálne v prdeli ... vidím, že aj on má dosť, ale snaží sa ma pochopiť, práve preto do neho nezabŕdam, lebo keby som začala aj toto, tak si to môžeme rovno hodiť ... sem tam sa pohádame, ale snažíme sa riešiť veci pokojne a ked náhodou vybuchnem aj na neho, on radšej nereaguje, zbytočne by vyvolal pohromu ... ale ja stres absolútne nezvládam... neviem, čo mám robiť, som ako diablica vtedy ... normálne sa počujem, že vreščím ako chorá a nie a nie to zastaviť ... a to mi mm povedal, že som mu učarovala aj tým ako som všetko mala na háku, myslím pred svadbou, nič ma nerozhodilo, krásne som sa vedela s vecami vyrovnať ale teraz ... niečo strašnééé

vladka84
15. apr 2011

@jankasramka a Mateo je fesak takto ostrihany 😉 ja ostriham nakratko v lete aj Karinku, ved aj Timku som mala ostrihanu - prikladam foto, bola ako chlapcek a tatkova kooopia 😀

danulka3
15. apr 2011

ahojte,po dlhšej dobe sa hlásim aj ja,pozerám,že viacere tu máme ťažšie obdobia ☹ To bude asi aj tým počasím,ja mám tiež posledné dni náladu pod psa.Ale na budúci týždeň už má byť pekne,tak sa teším,konečne budeme zas chodiť vonku a aj deťúrence budú mať lepšiu náladu 😉 Popísali ste tu toho neúrekom,asi to ani nedočítam. Jakubko je zas nachladnutý,posledné noci sa stále budil,nedalo sa mu dýchať,tak sme dnes vybehli kúpiť zvlhčovač vzduchu,vkladám do toho veľké nádeje 😎
Dnes sme stretli aj seagull,išli z plávania,malinká (vôbec nie je malinká,omnoho väčšia ako vyzerá na fotkách 😅 ) spinkala unavená z plávania. Dúfam,že na budúci týždeň žilinčanky nám to stretko víjde,či? neviem,či ste sa tu dohadovali,alebo to necháme až po veľkej noci???? 😒
Ináč zubček nemáme ešte žiaden,i keď podľa toho,aký bol nervózny,slintal a hrýzol do všetkého,by už mohol mať aspoň 3 😝
@alure údaje do tabuľky k 7 mesiacom 8640g,72cm 😉

kvietok121
15. apr 2011

ahojte
@jankasramka mateo je krasny chlapcek a @akika722 ma pravdu ... vyzera minimalne na rok a viac
@hajatanufus aj ja som zvrieskla, ale mna dokusal vtedy dokrvi ... ale odvtedy zatial nic, dufam ze sa to nezopakuje, ale ked vymysla tak sa niekedy bojim
@vladka84 to poznam je to krasne

hajatanufus
15. apr 2011

@vladka84 jej ja som to uz tiez viac krat poula dokonca tusim v kostole na detskych omsiach je to velmi pekne veru clovek si to niekedy ani nuvedomuje co ten druhy prenho robi a zadarmo 🙂

akika722
15. apr 2011

@majka35 aj ja vyvreskujem ako truba 😅
@vladka84 zlatučkaaa
@danulka3 ahoooj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre