♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
28. apr 2011

@danulienka35 tak skusime zajtra..snad pomože 🙂

helen1007
28. apr 2011

@danulienka35 ahoj si tu ako sa darí?
čo babuľky?

ahojte...konečne som sa dostala k pc

helen1007
28. apr 2011

@liba78 ahoj...no jasne že na rebríku 🙂 a to sa ešte sama drží...dedo mal od nej ruky na 20 cm len ako poistu náhodou by sa pustila 😀

helen1007
28. apr 2011

@memory97 no veď uvidíme za chvílku ako ho spozná 🙂

liba78
28. apr 2011

@akika722 držím palce Patimu, aby v noci neplakal. 😉

@helen1007 malá je svetová, moc sa mi páči. Určite tatíka spozná a bude mať radosť. 😵
@danulienka35 Chiara je pohoďáčka, neboj ona všetko dobehne. Nedajú sa deti moc porovnávať. Ja keď som videla Natinku ako lozí sa mi tiež Jurko zdal taký zaostalý. Ale každé napreduje inak. Časom sa ich zručnosti zrovnajú.
@niky13 moja, keď nájdeš niečo z čoho sa napije určite mi napíš. 😉
...dobrú noc , babulky 😉 môj už je zas hore 😠 od 21-vej 3x.

helen1007
28. apr 2011

@liba78 dobrú noc moja ....ďakujem

memory97
29. apr 2011

dobre ranko

@akika722 aka bol noc, Pati to zvladol bez flase?

liba78
29. apr 2011

Dobré ráno 😉
Tak sa asi idem k vám posťažovať. Ten prcek je zas celé noci na mne 😠 Nechápem, veď už tak pekne spával. Koľkokrát som musela byť hore ani neviem. ☹ ☹ ☹ Teraz má svoju rannú polhodinku v ohrádke, tak utekám vyvesiť prádlo. 😒

katulkaaaaaa
29. apr 2011

ahojte
@vladka84 ale vladi mala je uplne ok vobec sa nestresuj som pozerala kolko mala viki a presne 7150gr a Timka tiez neni velka tak co?dr dobre povedala pribera,napreduje je sikulka 😉 simon ma teraz stale okolo 8kg a ja to uz neriesim,mozno sa vam na fotkach zda velky ale stale je to prcek,kazdy ked pride ze aky je malicky na fotkach vyzera vecsi 😕
@liba78 no vitaj v klube...moj sice spal do 3tej ale odvtedy snad kazdych 20minut hore 😒 teraz zas pisti aaaaaa 😨
a zabudla som ta orchidea je nadhernaaaaaaaaa!!!! malinka samozrejme skvela🙂

katulkaaaaaa
29. apr 2011

@akika722 ako v noci?odolala si? 😉

katkavv
29. apr 2011

dobre ranko baby ...

nemam sancu vas precitat, kajko je posledne dni velmi uplackany, umrncany a zlostny 😖 idu mu naraz 4 horne zuby, 3 uz su vonku _chudatko male, vcera vecer a aj dnes rano uz dostal nurofen sirupcek a teraz mi zaspinkal

co mame nove? kajko sa sam zacal stavat, vstava sa v postielke, o nabytok, o gauc proste vsetkeho sa chyta, co je super, vcera bola u nas na navsteve kamoska s 2 rocnym chlapcom a ten mu ukazoval ako sa lozi po styroch no a kajko to od neho obkukal a zacal chodit po styroch 😀 😀 😀 zlaty je, ako chrobacik chodi po byte
Mam strasen malo casu, ked spi robim veci v domacnosti a ked je hore beham mu za ritkou,

velmi vas vsetky mamicky a deticky pozdravujem, dufam, ze ste zdravucke vsetky, idem precitat aspon par stran dozadu 🙂

@alure tesim sa na vas velmi, vsak pokecame o tyzden v stredu

eis4
29. apr 2011

dobré ránko baby.hrozná noc za nami.bola hore asi 10 krát,do postielky ani náhodou tak od 23tej spí stále s nami ☹ o 4 tej nám zas skočila z postele ked som bola na wc 😢 .neviem či bola hore alebo spala lebo zvykne byť námesačná a vtedy sa presuva každu chvilu po posteli 😒 to bolo kriku ☹ som ju musela znuvu nakojiť,potom sa upokojila a po pol hod spinkala dalej.ja som sa tak zlakla že ma ešte hodinu pichalo zo zadu do pluc na lavej strane 😒 asi z nej raz dostanem infarkt ☹ teraz som to aj videla akurát som vchádzala do spálne ked padala 😲 ale je v poriadku dnes je vytešená a nič jej nie je 😉 ale ja by som sa potrebovala vyspať,asi dnes vynecháme prechádzku a budeme spať 😀

eis4
29. apr 2011

@vladka84 neviem presne o čo ide ale asi máš pocit že má timka malu váhu.nechce sa mi spätne čítať 😀 my máme síce 8650 ale v 4 mesiaci sme mali 8080 a odvtedy sme za 4 mes pribrali len 570 čo je velmi málo ale dr mi povedala že to vobec nevadí kedže oni sa už vela hýbu a spotrebuju energiu na pohyb a na priberanie im už neostáva 😉

majka35
29. apr 2011

dobré ránko prajem 🙂

@akika722 ty mi čo nepripomenieš, že mám pre teba hračku ????? 😕 😀

21
29. apr 2011

Ahojte, ja len ze este zijeme.................................. 🙂

majka35
29. apr 2011

@21 no chválabohu, ani nezavoláš, ani nenapíšeš, ja reku, že sa na nás hneváš 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
29. apr 2011

baby mi uz dva dni nezspavame na rukach,ked ho dam na ruky kope,vrest 😕 polozim na postel,lahnem vedla neho a za dve minut spi...zeby dalsia faza? 😀
@majka35 sa nam niekto dobre vyspal?ze mas taku dobru naladu 😝 😀

majka35
29. apr 2011

@katulkaaaaaa čo si, práve naopak ... "mimísek" mal v noci zábavu, od pol druhej do rána sa každých 20 minút posadila, oči zatvorené a krik 🙄

akika722
29. apr 2011

@liba78 neplakaaal 😀
@memory97 mojko suuuper,ani raz sa nezobudil nato že ju nema 😀
@liba78 ťažka noc moja? ☹
@katulkaaaaaa jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
@katkavv zlatíčko šikovneeee.aaaaaaaaaaaaaaaaaa včera som ho videlaaaa v tv 😎
@eis4 chudatko male..

baby..asi všetke ste mali blbu noc 😔
@majka35 moja,ja ti to pišem už zopar dni a furt zabudnem 😅 najprv si mala deti chore tak som nechcela otravoať a posledne 3 noci si nato stale spomeniem že ti napišem 😀 😀 😀 taaaak..možeš poslať,pošlem ti prachy 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
29. apr 2011

prave mi zaspal po sediacky ked sme pozerali telku len kuknem a on oci zavrete,no zlate to dieta 😀 pracka nalozene idem nieco spichnut na obed a nieco porobit lebo zase tu stvrdnem cele doobedie a potom nebudem vediet co skor 😕 inak vcera som este bola na rodicovskom a ucitelka Viki chvalila,tak som narastla 😝

majka35
29. apr 2011

@akika722 mne to úúúplne vyšumelo ... posielam 😵

akika722
29. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 tešiiime sa 😀 😀 😀 😀 mojko ip

liba78
29. apr 2011

@akika722 je to šikovníček 🙂 🙂 tak treba bez fľaše vydržať aj ďalej 🙂 🙂
@21 ahoj, no super že sa ozveš 😉

baby, ja mám pocit že tie naše potvorky malé sú naklonované 😀 😀 😀 akurát Natinka sa vyníma pravidlám. Zuby jej idú samé od seba a ešte aj v noci spí. @evanns vymením na 2 noci 😵 😵

liba78
29. apr 2011

@katulkaaaaaa super že si vyrástla. 😀 😀 Aspoň sa váha rozloží na vyššiu výšku a bude menšie BMI 😀 😀 😀
ále paráda že je Viki taká šikovná v škole. 😀 Asi bude po mamine 😉
Aj Jurko teraz zalomil, rozmýšľam že ho pôjdem dať k dr. odvážiť 😕

akika722
29. apr 2011

@liba78 vydržíme vydržíme,nemame na vyber,lebo už ju nemáme 😀

vladka84
29. apr 2011

ahojte dievcence 🙂
tak sme rano absolvovali odber krvi, myslim, ze ja som sa viac bala ako Karinka, aj ked trochu poplakala, ale ved to musiii, nech si nemyslia, ze sa jej to paci 😀

nechcem provokovat, ale my sme mali celkom dobru noc - zaspala po siedmej ako vzdy, 2x sme papali a 2x zaplackala na cumlik, inak spinkala az do pol siedmej 😵 presne ako predvcerom, ked sme dali trochu kasi... tak asi to zaberaaaaa 😅

vladka84
29. apr 2011

@katulkaaaaaa dakujem..no ved aj Karinka na fotkach celkom velka, aj mne sa zda, ze v pohode je, ale ked citam tie vahy, co tu maju augustovcata, tak moja je jak z koncentraku 😀 😀 😀
Vikina je sikulka po mamine 😉

katulkaaaaaa
29. apr 2011

@liba78 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀 😀 😀
@akika722 super ze ste to tak zvladly 😉

katulkaaaaaa
29. apr 2011

@vladka84 ooooooooooooo dakujem,dufam ze to viki vydrzi...inak Vladi mi sme aj s Viki chudokrvne,tiez bledule
@evanns ako?uz je lepsie?

vladka84
29. apr 2011

@eis4 nie Timka, aj ked aj ona ma len 20kg 😀 ale Karinka sa mi zda malicka oproti vasim drobcom... ale zasa kojena bambulka je uz asi len tvoja, ostatne baby su na UM, ci?

jeeej, prisla mi podlozka do kocika 😵 super je!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre