♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
31. máj 2011

@katulkaaaaaa myslis, ze je to kojenim? ta nasa imunita? moj mm ma uz strasil, ze ci nie je nieco v byte, lebo to vychadza tak, ze odkedy sme sa prestahovali, tak som chorlavejsia, aj Timka a samozrejme aj Karinka, lebo ta to potom vychyta od nas 😠
@liba78 tak sa tesiiiiim, aj nam sa zacal dnes pustat sopel, ale dufam, ze to takto aj ostane a nebude to pokracovat... ja sa na stretko taaaak tesim...aj ked nas je opat o jednu menej😒

aj nam treba sandalky, pojdem pozriet do protetiky, neviem sice kde u nas je, alebo niekde do lekarne 😕

evanns
31. máj 2011

caute baby...no konecne trochu mam cas len tak sediet...

moj dilino mm si nakazal francuzske zemiaky na dnes tak nie zeby bolo len vonku horuco ale uz aj v byte mame hits...no ale naj sa dobre naje 😀 😀 😀

my v piatok vyrazime okolo 16-17:00 s Natou lebo ja makam este do tej 15:30 a beriem kolegu do PP a odtial same, dufam ze mala bude spat ...adresu uz mam v GPS tak huraaaaaaaaaaaa na stretko 😀

akika722
31. máj 2011

kočky neviete kde by som zohnala take 27??? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3493528 nove...v shop adidas niesu ☹ a ja ich chceeeeeeeeeeeeem

akika722
31. máj 2011

@katulkaaaaaa velmi jej držim palce ☹ nevyčistili ju isto ako mali..blbci 🙄 nech všetko dobre dopadne

liba78
31. máj 2011

@katulkaaaaaa Lekaren T-med

STRASSE: Lichnerova 4376
PLZ/ORT: 903 01/Senec
TELEFON: 145926080
toto majú udané tam na stránke ako priameho predajcu.

mirmaj
31. máj 2011

ahojte, tak som vás trocha dočítala, tamarka je tak neskutočne upišťaná ako keby nám išiel celý chrup naraz 😠 ak ju to do piatku neprejde tak uvidíte čo je to za uvrešťanu babu 😝
@vladka84 a kto sa odhlasil? 😲 😲 inak ja môžem isť do tej LUXky čo si spomínala včera 😉
@liba78 pozerala som cestu a my to vlastne ani nemáme jednou trasou, takže asi nepôjdeme spolu 😝
@evanns vy ste boli v tom Poľsku? my sme tam boli minulý týždeň v tom BABY BOO a myslím že sa to ani moc neoplatí 😒 kúpila som kočík, ktorý by som najradšej predala a kupila si iný 😠 tento http://www.bambini.sk/sk/3073/28/espiro-active-... a trojkolku malej tuto http://www.detskeveci.eu/trojkolky-bicykle/17-t... ta je dobra aj sa v nej rada vozí ale tak tu som si mohla kupiť aj tu 😝 chcela som jej kupiť bazenik ten nemali a potom už len hovadiny, ako chraniče na stôl, šuflíky a tak
@katulkaaaaaa myslím na kamošku aby to dobre dopadlo ☹

evanns
31. máj 2011

@mirmaj este sme neboli...nestihli sme, iba mamina bola a vtedy to choditko kupila a nutrilon sa nam tam oblati ten 800 gr maju za 9 eur...ja chcem ist teraz v maji, mama ide po kvety tak aspon po trojkolku...bazenik kupime v madarsku, my to mame do Miskolca cubi dup 😒

evanns
31. máj 2011

@mirmaj a co je zle na tom kociari? je pekny 🙂

evanns
31. máj 2011

@mirmaj a kolko ta tam vysla ta trojkolka???

mirmaj
31. máj 2011

@evanns ten nutrilon si kupujem aj ja ale objednávam ho od jednej kočky z mmb a vyjde ma na nejakých 10,5, ked mi ho kedysi segra kupila v poľsku tak stal okolo 11,5 myslím tak teraz som ho ani nepozerala, kočík ako takto je pekný, ale je to golfač, takže horšie sa tlačí kedže má viac malých koliečok 😝 a myslím že tak za pol roka bude Tamarke aj malý a neuvedomila som si že si nemá kde položiť nožičky takže jej budu visieť potom dolu, ale ja som ho chcela hlavne len do auta, takže ten učel plní, ja si nechávam aj starý kočík čo mám, na prechádzky teraz a na zimu aby som tam dala aj fusak. Beriem ho aj na stretko tak ho uvidíš 😉 ta trojkolka tam stala cca 36EUR. Ja pôjdem pozrieť bazenik asi do dračika do maďarska to mam daleko 😀 😀

evanns
31. máj 2011

@mirmaj aha..tak golfac ja som vopred nechcela, ja ked som bola vo Francuzsku ako au-pair ja som s tym nevedela chodit...no ale vyuzijes aspon na presuny 😉
trojkolka je kraaaasna...a cena fajna 🙂

akika722
31. máj 2011

@mirmaj nie si spokojna s kočikom?prečoooo???3kolka je peknučka 😵

akika722
31. máj 2011

@mirmaj ja mam golfač a suuuper sa ovlada 1rukou,kedže druhou držim Paťka 😕 😅

majka35
31. máj 2011

dzeń dobry 😎

a sme späť z poradne, Terezka pribrala za dva mesiace 90gramov!!! vraj je to v pohode, tak neriešim,
miery: 9250gr a 78 cm

denisocka
31. máj 2011

@majka35 ved to ma dobre,my sme mali 9kg a 70,5cm 😀

denisocka
31. máj 2011

baby, nik tu nieje taky športovecmžeby sa mu zuiel nový kočár na leto? potrebujem predat Quinny freestyle 😅 trojkolku

memory97
31. máj 2011

@liba78 ano je, len ked budes merat, tak nebud ako ja, najskor nastav na celo a potom ho zapni, potom aj zapipa, uz som ho chcela ist dat na reklamaciu 😀 no blondina a v navode mi to nenapisali 😀 funguje

memory97
31. máj 2011

@akika722
@katulkaaaaaa ani mi nevravte, ze sa aj taketo veci stavaju.... to aby sme este aj lekarstvo studovali pred porodom.... ja by som ich zazalovala za nezodpovednost!!! ved otrava krvi je najhorsie co moje byt!! drzime prsty, aby bola v poriakdu.

memory97
31. máj 2011

@akika722 napadol ma jedine e-bay, ale to sa ti zas kvoli 1 paru neoplati...

liba78 @mirmaj
my neviem kedy vyrazime, lebo moj trubka mm ide este niekde k Bratislave, ale pridem aj keby som to mala odsoferovat ja 🙂 inak som pozerala trasu, by som sla vrchom, tam je lepsia cesta ako cez Ziar. V Ruzomberku odbocime na Bansku Bystricu a potom len smer Brezno 🙂

@denisocka my sme pozerali, ale videla som nazivo tu nuna pepp a mm sa velmi pacila, takze asi tam pojde investice 🙂

katulkaaaaaa
31. máj 2011

ahojte
@memory97 @akika722 @kvietok121 @liba78 @mirmaj tak kamoska ma zapal maternice,je na infuzkach 😢
verim ze sa dokopy a bude to dobre
malemu som topanky nekupila presla som vsetky obuvi a nemali jeho velkost,skusim zajtra ist do protetiky

danulienka35
31. máj 2011

pekny vecer babulky ako sa mate a co nove? 😉

danulienka35
31. máj 2011

@katulkaaaaaa drzim palecky moja aby kamoska bola co skoro v poriadku, nase zdravotnictvo stoji za moju milu ja po porode som nebola na sale ani 10 minut a mala sm zaplatenu lekarku ta nebola na mna ani raz pozriet co je proti predpisom

akika722
31. máj 2011

@majka35 aj tak super miery 😉
@denisocka krasna fotka 😀 kokso som sa zlakla 😅 😀
@memory97 stavaju sa aj horšie veci moja...jedna sa stala nedavno vinou dr...ved vieš...naše užasne zdravotnictvo...
@katulkaaaaaa držim palce veeeeelmi veeelmi mojko nech je čim skor ok..kokos..doveruješ lekarom a takto dopadneš 🙄

teraz sme došli domov.deti okupane,spia 😵

denisocka
31. máj 2011

@akika722 kedysi som si musela riadne priplatit,aby mal mobil taketo super funkcie 😀

akika722
31. máj 2011

@denisocka no čo dodať,si kočka 😀 😀 😀

denisocka
31. máj 2011

@akika722 bola som 😠 😠 😀

akika722
31. máj 2011

@denisocka 😀 😀 😀

akika722
31. máj 2011

@denisocka len sa priprav že ti to isto zmažu..tu mažu všetko 🙄

alure
31. máj 2011

Ahojte babulky
aký máte za sebou dník? Ja si vychutnávam slniečko ale po pravde už ma to teplo aj ubíja....
@memory97 , @liba78 , ja idem niekedy doobeda zo Senca,smer NR ,ZV a potom BB a Brezno.Rozmýšľala som že tiež ísť vrchom,ale mm mi vravel že takto zídem na diaľnicu už tu u nás a až do BB sa tak veziem a je mi to bližšie.
Dnes som vytrepala Denisovi na záhradku CP a prehral sa tam dosť dlho.Boli sme do 17 tej na jazerách,Olivera som ani nevedela dostať von z vody 😎 bolo super....
Prikladám pár foto nášho zlatíčka u nás doma na záhradke a Oliverka zo včerajšieho ukončenia plaveckého kurzu.

memory97
31. máj 2011

@vladka84 a nemate plesne niekde? Lebo tie znizia imunitu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre