♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
10. jún 2011

prave som v robote, maleho mi strazi mamina :D tak ze idem nakuknut, co robite

mirmaj
10. jún 2011

ahojte, Tamarka práve zalomila môžem isť nachystať veci, ideme klasika na víkend k našim a dnes máme aj prvé skušobne plavanie, som zvedava ako sa jej tam bude páčiť 😉
@liba78 vyzerá to tam super, to si ich s kým vyslala 😉
@alure je tam taký program happy foto - designer a cez to sa to dobre posiela, ja využívam vždy ten, ale malo by to isť aj bez neho ale to potom dlho trvá
@vladka84 možno ho už kupil aj on a čaká ťa v skrini 😀 😲

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@alure no takze konecne po dvoch hodinach!!! som si dala spravit 108 foto za tie cena 5,40e...ale maju manipulacny poplatok 1,32 e a posta 2,62e...cize ak to takto preratate jedna fotka vas vijde na 0,08centov...myslim ze stale super cena lebo u nas ma taka fotka vijde 0,13centov.....@alure ano treba stiahnut program ja som nad tym dlho sedela 😒

mirmaj
10. jún 2011

@katulkaaaaaa preto sa oplatí dať vtedy čo najviac foto aby sa to rozratalo na viac fotiek, ja tiež dávam takto ked su akcie a aj s tými poplatkami sa to oplatí 😉

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@mirmaj konecne som malemu dala prve fotky spravit tiez mam vsetko len v pc 😀 a koncne aj rodine stale sa stazuju ze nemozu nikohmu ukazat...moje babky 😀 tak uz sa dockaju konecne

vladka84
10. jún 2011

no takze my uz druhykrat spime 😲
@katulkaaaaaa myslim, ze toto by neurobil..a kebyze uz je kupeny, tak by mi to urcite povedal, nech to zostornujem, lebo som objednavala z netu.. teda aspon dufam 😅

mirmaj
10. jún 2011

@katulkaaaaaa aspoň im urobíš radosť 🙂) ja som nikomu nedala a nikto sa ani nesťažuje 😕 😠 ale na vianoce som dala porobiť kalendare s fotkami malej a na tie su pyšní všetci 😀

vladka84
10. jún 2011

aaaa vcera som predala lehatko a dnes choditko... mm bude mat radost 😀 takze mozem znova nakupovat 😝

liba78
10. jún 2011

@mirmaj išli s mm, pribalili aj jeho sestru a na ďalšom aute kamarát zo synom. 😉 V noci pôjdu na nočné safari, kvôli tomu tam išli. Už to chystali polroka 😵

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@liba78 jeej super vylet 🙂
@vladka84 co moja ten parny hrniec?to asi nebolo pre mna...a super ze si popredala ja sa chystam lehatko mi to tu zavadzia uz @mirmaj aj ja som davala kalendare do penazenky a magnetky robit 😉

katulkaaaaaa
10. jún 2011

baby ja mam taku smolu chodim do tesca zbieram tie body...a za rok mi nic neprislo 😕 tak som sa tam konecne dovolala a ze bola chyba v systeme nemali moju adresu ze v septembri mi to poslu mam tam uz 1800bodov no to som teda zvedava na tie extra zlavy 😀 a to iste v dmke karticka plastova nikdy neprisla mam len tu papierovu a takisto nikdy ziadne zlavy....som nejaka pocarovana ci co

evanns
10. jún 2011

@katulkaaaaaa ja este som nenahrala na happyfoto...este len ich davam dokopy ktore by som chcela...a ani mi nehovor ze to potom nepojde...podla mna im zlyhava server, lebo ked oni maju akciu tak vela ludi posiela...ja potom som to robila v noci ked kazdy spi 😉

vladka84
10. jún 2011

@katulkaaaaaa hej, hej...ten parny hrniec..kebyze ho ma kupeny v skrini, tak by mi to hadam povedal... 😕 no ak nie, tak ja ho odstrelim 😝 mne uz tiez zavadzalo, Karinka v nom sediet nechcela a ked som ju videla ako sa po nom driape, tak ma chytali mrakoty, co by bolo kebyze spadne... a v choditku ju to tiez nebavi, lebo sa nim nedostane vsade, hlavne sufliky jej potom nejdu otvarat 😀

mirmaj
10. jún 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa s tým parným to chcelo byť asi mne, aj som to pochopila 😀 😀
@vladka84 tak to sa ti super zadarilo predať 😉 mm bude rad 😉 ide to spanie a všetko okolo podľa plánu ako si si ho ráno vytvorila? 😀 😀
@katulkaaaaaa 😠 😠 😠 tak to je ozaj smola, no ale z toho tesca toho naozaj moc neočakávaj 😝 ešte tie zľavy v eurach su dobre ale to čo chodí na tie tovary, tak ja z toho skoro nikdy nič nekupim 😝
@liba78 to nočne safari môže byť super, potom nam hod nejake foto, možno sa inšpiruje na výlet s detmi 😉

vladka84
10. jún 2011

@katulkaaaaaa aha, a teraz pozeram, ze to pisala @mirmaj 😀 😀 😀 sorry baby, som slepaaa 😝

mirmaj
10. jún 2011

@vladka84 😀 😀 😀 v pohode 😀 😀 😀 my sa chápeme 😉

vladka84
10. jún 2011

@mirmaj jasneeee, vsetko podla planu 😀 😀 😀 Karinka druhykrat spinka a ja som stihla akurat ocistit a postavit zemiaky a naranajkovat sa 😝 mame trosku posun, ale vsak to dobehneme do vecera 😀

mirmaj
10. jún 2011

@vladka84 ešteže su teraz dlhšie dni ako cez zimu 😀 😀 ja tiež práve začínam variť Tamarke obed, hadam to stihnem pokiaľ sa zobudí 😕

katulkaaaaaa
10. jún 2011

@vladka84 jasne chapeme sa 😀
baby podla vas je ta aneta pariskova kompletna???tehotna s bruchom lezie na kona,ona nema vsetko v hlave pokope...ja viem prachy su prachy ale toto????aaaaaaaaaaaaaaaaa 😕

majka35
10. jún 2011

@katulkaaaaaa práve som si teraz pozrela upútavku na farmára a normálne mi z nej prišlo zle 😕

vladka84
10. jún 2011

@mirmaj no ak bude spinkat ako Kari, tak neviem neviem..my sme uz zasa hore 😲 pozeram kedy som tu napisala, nooo, tak spala asi 45min. 😅

@katulkaaaaaa vsak aj nasa @jankasramka jazdila s bruskom 😉 Janiiiii, ako si dopadla? Myslim na teba 🙂

vladka84
10. jún 2011

a ja pozeram uputavku na topfest - Brano Mojsej hovori: Pridte sa vsetci zabavit na festival Top fest a ja vam slubujem, ze tam hrat nebudem 😀 😀 😀 😀 ze aka reklama 😀 😝

majka35
10. jún 2011

@vladka84 mne to príde neskutočne nebezpečné ... janka je skúsená, ale napriek tomu nikdy nevieš, ako kôň zareaguje, je to predsa len zviera 😕

majka35
10. jún 2011

@vladka84 môj zlatý ... 😀 😀 😀 som utekala s malou kúpiť papriku na lečo, no neskutočnú si mi urobila chuť, dobehli sme domov, že idem reku variť a terezka si začala taaaak pretierať oči od únavy a tak znervoznievať, že som to vzdala, urobila som jej mlieko, obedovať bude potom ... a je po varení .. v spálni počuť každý pohyb, ktorý urobím v kuchyni, takže som na pagáčoch a acidofilnom mlieku 😎

bože, u nás pustili sirénu teraz, no zbohom 🙄

mirmaj
10. jún 2011

@vladka84 janka jazdila aj pre tehu veľa, takže pre nu to je menej nebezpečné ale predpokladam že Aneta toho asi predtym moc nenajazdila 😝 No ja dúfam že pospi aspoň 2 hodinky ale jedna nám už prešla tak by som sa mala pohnuť s tým balením 😲 😝

mirmaj
10. jún 2011

@vladka84 nestihla som to ani ja, tamarka je už hore, zobudila som ju ked som išla na balkon 😠 a ona tam spala v kočíku 😒

vladka84
10. jún 2011

@majka35 @mirmaj ale Anetka uz predtym natocila jednu uputavku na farmara jeden, tak sa asi tiez povazuje za zdatnu jazdkynu a nevidi dovod preco by nemohla tocit aj farmara dva 😀 😀 😀

lenadka
10. jún 2011

@katulkaaaaaa jeej to ti fakt musia dat extra zlavu na vsetko co maju! 😀 my zas mame smolu ze nas proste v restike neobsluzia, uplne nas ignoruju ako mame Terezku hotova katastrofa, ako keby sme priesvitní boli 😀 uz sa na tom zabavame 😀

lenadka
10. jún 2011

baby dnes som o rok starsia, ach do keluuu 😝 😀 😝 😀

majka35
10. jún 2011

@vladka84 už by si aj jazdeckú školu mohla otvoriť .. šikovnica 🙂

@lenadka všetko najlepšie ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre