♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
22. jún 2011

@akika722 aj ja som kresielko predala asi pred tyzdnom alebo dvoma, lebo Karinka uz v nom kludne sediet nechcela a zbytocne mi zavadzalo... moze byt, ze sa vyuzije este neskor ako hojdacka, ale to uz by musel mat Semi aspon 1,5 - 2 r., aby vedel ako sa hojdat aby nevypadol...ale aj to by som sa bala 😕
@mirmaj no veru, vzdy rano ideme s kocikom dole, potom ho tam necham, takze ak ideme cez den von alebo do obchodu, tak uz nesiem len Karinku a vecer ho zasa vynesiem hore 😉

dobre raaanko 🙂

vladka84
22. jún 2011

babyyyy, Karinka spravila sama prve krociky 😵 😵 😵 a ako sa z toho tesila 😀

katulkaaaaaa
22. jún 2011

@vladka84 supeeeer sikulka 😉 mne maly zaspal idem sa vrhnut na pecenie

seagull2404
22. jún 2011

@vladka84 waaaaaw, uzasne, sikulka mala

eis4
22. jún 2011

dobré ránko.ráno o 5 som sa zobudila na to že malá sedí a pozerá sa na mna 😀 chuda potom nevedela zaspať.lahla si na 2minutky, posadila sa,zas lahla,posadila a toto robila pol hodku kým znova zaspala.ale potom spinkala až do 8:39-to sa nám ešte nestalo. 🙂
@akika722 aj ja si myslím že tie lehádka nie su do 18 kg ale možno ked bude mať tak 2 ročky tak sa pohojdá,ja si myslím že vtedy by už nemal vypadnuť. ja ju nedávam do lehátka už 3 mes,lebo tam neodsedela.ale máme aj velku hojdačku graco,v tej my zaspávala ešte pred mesiacom ale tiež sa už nebezpečne vyklánala,tak som ju zrušila. tá je do 13 kg ale minule u nás bola suseda z malou 1,5 ročnou,tak sme ju tam posadili nech sa pohojdá.ked ju to prestalo baviť tak zoskočila a to bola priputana tak ostala visieť a hojdačka sa na jednom mieste rozpadla.takže určite nie je do 13kg suseda má asi 10 kg.

eis4
22. jún 2011

@vladka84 šikulka 😉 😅

evanns
22. jún 2011

@vladka84 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej sikulka sikovna!!!!!!!!

lenadka
22. jún 2011

@akika722 najviac ma stve, ze nedavno to mala hadam mesiac je tomu a potom nas doma vsetkych nakazila o dva dni mm, potom dalsie dva Terezka a kedze ta na mne nacapena a v noci mi ogrcala komplet tvar tak o dalsie dva dni aj ja a vsetci sme zacali v noci o tretej, taky presny bacil, inkubacna doba sa dala stopovat na stopkach, Terezka mi vtedy schudla pol kila 😠 uz by som tu moju skolkarku niekedy najradsej na mesiac vystrelila aj ked za to chuda nemoze, ale od tej virozy uz domov doniesla sople a vsi a teraz zas viroza, stale volaco riesim s nou 🙄

lenadka
22. jún 2011

@vladka84 sikovna gratulujem uz sa neviem dockat kedy aj toto nase cudo konecne same zacne 🙂

vladka84
22. jún 2011

@lenadka @evanns @eis4 @seagull2404 @katulkaaaaaa dakujeme 😵
spravila sice len tri - styri krociky od gauca k stoliku a potom zasa naspat, ale aj to sa rata, nie? a normalne potom spustila taky smiech, ze sa jej to podarilo 😵 taky prirodzeny ako Tamarka od @mirmaj - ta sa tiez tak super rehoce 😀 😀 😀

vladka84
22. jún 2011

musim ju nahrat na video a este potom prist na to, ako sa to potom dava na FB 😒

kvietok121
22. jún 2011

@vladka84 je to skvele, takze prve augustovciatko co ma za sebou prve krocky??? ci som niekoho vynechala

kvietok121
22. jún 2011

@eis4
@seagull2404
@danulka4 tak co baby dnes to plati???? ze okolo stvrtej v lesoparku????

vladka84
22. jún 2011

@kvietok121 nie, nieeee - prve krociky urobila Tamarka, ked si ju posuvali @mirmaj medzi sebou a uz aj Simonko prejde zopar metrov, vsak @katulkaaaaaa? 😉

seagull2404
22. jún 2011

@vladka84 urcite je to uzasne, ved ma 10 mesiacov 🙂 nasa sa ani zdaleka nechyta
@kvietok121 moja, nam je o 16:00 uz neskoro ☹

kvietok121
22. jún 2011

@vladka84 tolko sikovnych deticiek - skvele

kvietok121
22. jún 2011

@seagull2404 vazne? juj, no my mame poradnu o 12, potom papame a hlavne musim ho o tretej nakojit, aby zaspinkal, skor sa mi neda a tebe aky cas vyhovuje

danulka3
22. jún 2011

@seagull2404
@kvietok121 Ahojte,mne je jedno či o 15-tej alebo o 16-tej,len mi dajte vedieť,aby som vedela,ako mám dať Kubka spať,či bude doma ,alebo v kočíku

eis4
22. jún 2011

@kvietok121 može byť ,ja len neviem ako sa tam dostanem,ide tam aj priama linka z mesta? ja som tam bola len raz aj to autom tak neviem 🙂 😒

eis4
22. jún 2011

konečne zaspala tak idem aj ja hajať 🙂

danulka3
22. jún 2011

@eis4 môžeš ísť 4 a vystúpiš pri vysokej škole,to je hneď pri lesoparku

kvietok121
22. jún 2011

@danulka3
@eis4
@seagull2404 ochvilku vyrazam na poradnu, ked pridem tak sa ozvem tak okolo jednej- druhej, tak sa dohodnite, ale ak bude matejko ok mozem vyrazit tak okolo tretej, musim ho nakojit doma, ja mu pritom musim spievat a to sa vonku neda, inak by som nenakojila, potom mozem ostat dokedy chcete, za takych 20-30 min som v lesoparku

seagull2404
22. jún 2011

@danulka3 @kvietok121 @eis4 my okolo 4tej spime ☹ ja nechcem byt ta, co furt prekazi to stretko, tak sa kludne stretnite a ked ma Tamarka prekvapi a vyspi sa skor, co sa aj moze stat, tak ja dojdem za vami

akika722
22. jún 2011

@majka35 moj Paťko niekedy kuka telku sedi v nom a hojda sa 😅 a ma 15kg

akika722
22. jún 2011

@vladka84 jeeeeeeeeeeeeej gratulujeem,najmladšie babo a takeee šikovneeeee 😵

akika722
22. jún 2011

za kolko ste ho predali????????????? 😅

mirmaj
22. jún 2011

ahojte, ale je už poriadne horuco vonku 😲 ja to nechápem , včera zima na mikinu a dnes na plavky 😝
@vladka84 šikovnica mala je ta karinka naozaj 😉 najmladšie augustovčiatko/septembroviatko a už si bežka 😉 😉
@eis4 presne dnes aj Tamarka o 5:08 začala mrnčať a si hovorím no a máme ráno 😠 😠 ale vypila mlieko, par krat sa posadila ľahla a tak a ešte zaspala a spali sme do 8:20 😉 a večer zaspala o 20 takže sme mali 12hod. nočný spanok, to chcem vždy takto vstávať 😔 a teraz sme prišli z vonku a spinka, môžem sa isť naobedovať 😉
@akika722 😲 😲 to sa da v tom lehatku prekotiť 😲 😲 ja ho nepoužívam už davno lebo tamarka v tom nechcela sedieť ale by ma nenapadlo že sa da aj prekotiť v noň 😠 ešteže ze Semi v poriadku 😉

majka35
22. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 jaaaaaj, keby som ja nechala orla hojdať sa v bolkovej sedačke, tak už ju nepredám ani za tri centy

moja terezka sa nepostaví ani za svet ... len lozí a krúti tou riťou a krúti

@vladka84 gratulujem k prvým krôčikom

vladka84
22. jún 2011

no baby, poviem vam, ze sa poponahlala, mohla este trosku vydrzat, skoncili mi kludne casy... normalne mi odstrkuje ruky, ze ja sama ja sama... akurat ze sama este nevie,tak bud jej budem chodit za zadkom, alebo nakupime zinienky (ci ako sa to vola) a vylozime nimi byt 😕
@majka35 a my zasa vstavame uz pri vsetkom, ona sa uz zaprie rukami do dveri, alebo o stenu a postavi sa aj tam 😲 a tym, ze sa postavi hned aj vykroci, lebo vsak co bude len tak stat? 😕 a stvornozkovanie ju uz zjavne nebavi, ona je uz teraz vyssi level a nepojde predsa o krok spat 😀

vladka84
22. jún 2011

@akika722 ja za 35 Eur, bola o neho bitka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre