♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
30. jún 2011

Baby co mate vacsie deti,ako to prezivate ked niekam idu.Syn 16 ide na vikend na Topfest ja to neprezijem ale zas ho nechcem sklamat moc sa tesiiii.Joj fakt male deti male starosti velke deti velke starosti....

seagull2404
30. jún 2011

dobre ranko, u nas je skaredo, ja sa dnes idem objednat na ten geneticky screening, tak sa neviem dockat na tu tlacenicu

@memory97 riadne bosorky sa tu ponevieraju 😀
@akika722 moja, ja viem ako sa to robi, ale malo by sa pri tom aj nieko modlit, ja to robit takto neskusene nebudem, cervenu snurocku nemame, nikdy sme nemali a myslim, ze jej ju davat nebudem, nechcem byt poverciva, dnes to uz bolo o nieco lepsie, ale myslim, ze to chce len cas, kym sa tie zubky uz prerezu, ja mam totiz pocit, ze idu viacere naraz
@evanns tvoja metoda mi uz skor pripomina tu od mojej mamky, len tak uvazujem, ze asi by bola zla aj cez den, keby ju uriekli, ja zatial vydrzim, sa toho nejak bojim
@vladka84 moj keby o tom len pocul, berie Tamarku a odchadza

memory97
30. jún 2011

@eis4 mm tiez minule zakopol a zlomil si prst. Neboli sme nikde, ale odporucaju si ten zlomeny priviazat k zdravemu, aby sa pekne zahojil a volne topanky.

@mamisqva pamatam sa na teba neboj 😉 ako sa ma mala? Prezrad ake pokroky robite 😉

memory97
30. jún 2011

@seagull2404 to mas veru pravdu, riadne bosorky 😀 😀
nemusis sa toho bat, niektore babky hovoria, ked niekoho urieknu, ze aj spi sa mu zle a ma nepokojny spanok alebo staci, ze ludia na teba pozru a pride ti zle. Mne to robievala mamina a este som tam zabudla, ze cumlik namocim do tej vodicky a dam malemu do pusky a potom to az supnem do WC.

Ahojte,
tak uz aj maly je chory, ideme opat k lekarke, hrozne kasle a sopli, mam pocit, ze uz ma chytene aj priedusky ☹

seagull2404
30. jún 2011

@memory97 ja s tym mam skusenosti, ja som strasne citliva na toto, ked som bola mladsia, tak na mna preslo tusim vsetko, tazko s tym bojujem, babky mi povedala, ze je to dar ale i "prekliatie", ja hned citim dobru alebo zlu energiu, casto nevysvetlitene, mm na mna pozera jak na debila, ze mam voci cloveku vyhrady bez dovodu, ale s tym ja uz nic nenarobim, raz som mala strasne problemy, normalne horucky, zimnica a tak, a odvtedy sa snazim tomu branit a tak dufam, ze to Tamarka nezdedila a aj preto mam vyhrady jej to urobit, ale uz asi ic ine nepomoze; dnes s noci mala pretocenu postielku a tiez sme k nej vstavali asi zo 6x, tak mi asi nic ine neostane
mrzi ma, ze ste chorucky, snad to nebudu tie priedusky, drobcek maly, ale z toho hlupeho pocasia nic ine nemoze byt len agresivne virusy

vladka84
30. jún 2011

dobre ranko... tak u nas je dnes take hnusne pocasie, ze sa mi ani nos z postele nechcelo vystrcit... bohuzial, Karinka na to mala iny nazor, takze sme uz od siestej na nohach - to bola este tma ako v rohu 😕
booze, ked bude take pocasie cez prazdniny, tak budeme doma urcite trpiet ponorkovou chorobou a ja si vykricim hlasivky 🙄

akika722
30. jún 2011

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

kvietok121
30. jún 2011

@mamisqva ahoj a gratulujeme svagrinke, to ti verim ye ta to unavuje, my sa tak casto kojime, len ked sme chori, idu zuby inak 1-2x za noc a vtedy som uplne death
@hajatanufus ano je super, som maximalne spokojna, dnes som sa vytesovala

kvietok121
30. jún 2011

@memory97 tak skore vyliecenie

katulkaaaaaa
30. jún 2011

ahojteeee tak my sme uz doma aj so skolackou,vysvecko na jednotku,bola pochvalena aj riaditelkou,tak som narastla 😝 ale @vladka84 co ti poviem je doma hodinu a uz sa nudiii,tak sa velmi tesim na tie dva mesiace 😀 zajtra pridu kamosky s deckami tak bude dalsia oslava,vcera mi simon zacal sam chodit,asi ste si vsimli na fb ja sa tomu teda obec extra netesim lebo som ustvana jak kon 😒 je to milene ale tak nachvilku 😀 sediet nechce ani v kociku uz,no uzijem si snad aj schudnem pri tom
@memory97 ach jaj zase choroba 😒
@akika722 ahoooooooooooooooooooooooooj

akika722
30. jún 2011

@katulkaaaaaa ahooooooooooooooooooooj grtaulujeeeeeeeem 😵 😵 😵

nuda?pripoj sa koncom jula na stretko v Ke 🙂

seagull2404
30. jún 2011

@katulkaaaaaa tak si uspesna maminka, obe deturence su velmi sikovne 🙂 a maminka nezaostava, ked bude musiet tvorit animacny program 😀

memory97
30. jún 2011

@seagull2404 uvidis alebo sprav ten indiansky lapac snov ako ho urobil tusim libin maly Jurkovi. Myslim tam bol iba kruzok omotany nitkou a pierka.
Je to virusoveho povodu, takze baby neodporucam, ak sa chystate niekam, kde je vela deti, plno ludi. Je to sakra nejaky hnusny virus. Neskoncili sme na ATB, ale ak maly chytne teploty, tak musime k dr. mame kopec sirupov, dufam, ze mu to zaberie ☹

seagull2404
30. jún 2011

@memory97 🙂 fiha, ty mas ake napady 🙂 drzime palce, nech zaberu sirupceky a nepotrebujete ATB

memory97
30. jún 2011

@seagull2404 ako hovori moj mm, ja si pamatam iba hluposti, podstatne veci nie 😀 😀 😀

lenadka
30. jún 2011

caute v noci u nas prsalo a teraz je krasne, mala prave zaspala, idem urobit tvarohove knedlicky na obed to mam rychlo k tomu pomixovane marhule a struhanku opecenu s cukrom a poliat maslom, moja POSLEDNYDENSKOLKARCKA ich miluje 😵baby tak mi to prislo luto na prechadzke s malou ze som si zaslzila, uz jej konci to uplne bezstarostne detstvo, este prazdniny a potom uz prve povinnosti, keby tak mohla byt naveky dieta 😅

lenadka
30. jún 2011

@memory97 skore uzdravco drobcovi 😉

seagull2404
30. jún 2011

@memory97 tak pre niekoho hlupost, pre niekoho podstatna vec, mm si tiez mysli, ze riesim len hluposti 😀

vladka84
30. jún 2011

@katulkaaaaaa Kati, ani nehovor, dnes si uzivam posledny kludny den, od zajtra budem pracovat na tom, ako zabavit dve deti... fakt len dufam, ze pocasie sa umudri a vacsiu cast dna stravime von, inak zbohom zdravy rozum 😀
@lenadka jooj, ja mam tiez doma poslednydenskolkarku a ani sa mi verit nechce ako to zbehlo... este nedavno nastupovala do skolky prvykrat...

memory97
30. jún 2011

@lenadka jej, tak velka slecna uz pojde do skoly, veru tym, ked zacnu chodit do skoly sa vela zmeni, ale zial to sa neda zastavit ☹ i ked obcas by ten cas mohol ist pomalsie 🙂
dakujem, dufam, ze bude coskoro v poriadku 😉

@seagull2404 pre chlapov je vela veci nepodstatnych 😉 my by sme sa potom nudili, byt ako oni 😀

seagull2404
30. jún 2011

baby ja som taka nahnevano-nestastna, u mojho gynekologa mi sestricka povedala, ze 30. sa mam ist o pol stvrtej zapisat na papier na ten prenatalny screening, a ze sa mam napisat na 7. jula, lebo ze tak objednavaju tyzden vopred a jeden dr., ten co ordinuje v stredu je PN, tak som vytrepala seba i malu po tom dazdi do mesta, pridem tam a sestricka vo dverach an mna pozera, ze som mala prist vcera o jednej, ze teraz ma uz nezapise a ze na dalsi tyzden uz je pre mna neskoro a ked jej hovorim, ze ma tak poslali, tak ze oni to tak maju uz 100 rokov, tak je vravim, ze este pre rokom a pol to mali len na zapisovanie v ten den, ze som tu bola, ona mi hovori, ze nebudem ani prva a ani posledna bez screeningu... predo mnou vybavila dve maminky, co jej vraveli, ze ktosi za nich volal a ona ze jasne, pockajte, vezmem vas, viem o vas, volal nam ten a ten, chapete??? ja som taka nahnevana, ze mi je z toho az do revu

lenadka
30. jún 2011

@seagull2404 no uzasne 😠 ale dnes je vacsinou vsade tento problem 🙄

lenadka
30. jún 2011

@vladka84 pravda? len nedavno som jej malicku rucicku drzala a viedla ju do skolky a bala som sa ako to zvladne, ci jej nebude smutno, ci sa skamarati a zapoji do hier, vtedy mi bolo luto, ze mi tak vyrastla a mala som slzy na krajicku len ja, ale dnes veru, obe sme si poplakali, cestou zo skolky aj jej prislo luto, ze uz tam nikdy viac nepride, ze tie dvere sa pre nu navzdy zavreli ☹

seagull2404
30. jún 2011

@lenadka mne vadi len to, ako sa so mnou bavila, akoby sa na tom dobre zabavala

miciatko
30. jún 2011

@lenadka ty si to tak napisala ze aj mne slzicky vyhrkli a tiez som si spomenula ked som to s chalanmi prezivala

lenadka
30. jún 2011

@seagull2404 niektorí ludia su dnes naozaj taky ze sa este pobavia, ved jej sa to vrati, bosorke skaredej 😠 😉

lenadka
30. jún 2011

@miciatko a akych uz mas doma chlapov, ubehlo co? este ze si spuntika mozes uzit 😵 mici v noci so mdocitala Emu o tom 4 rocnom dievcatku co zomrelo na rakovinu, to bol blby napad citat to tak v noci, som bola ako no opuchnuta od palcu 😅

kvietok121
30. jún 2011

@seagull2404 moja to v ZA nemocnice 😠 😠 😠 😠 hrozneeeeeeeeeeeeeee

seagull2404
30. jún 2011

@kvietok121 na Zeleznicnej, MEDCENTRUM

miciatko
30. jún 2011

@mamisqva ja mam tiez 16 rocneho a tiez chcel ist na festival, no uz som sa len modlila nech sa mu nic nestane , ale zaruka bola ze musel tam ist s kamaraom ktory ma 18 rokov, ale uz to nemusim riesit ,posunuli im skautsky tabor ,tak ide tam ako pomocnik organizatora 😀 , odlahlo mi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre