♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
8. dec 2009

marija- ja som vo Svajciarsku, a kedze tu mam vela kamaratok, co nedavno rodili, jedna je dokonca pôrodna sestra a teraz je tehotna, tak mi urcite poradia, kde sa da co cvicit. ja som cvicenie posledne trochu zanedbavala, ale zacala som to trochu riesit, kedze ma zacali boliet krize a ono by sa to v tehu mohlo zhorsovat...

michaela80
8. dec 2009

mati... este do 18 budem robit...a potom uz len doma...zase nedal mi uplne kludovy rezim ako pri Robinovi ale setrit sa preventivne musim.... treba mi dokoncit webovku takze nudit sa asi nebudem..

rosienka
autor
8. dec 2009

mata- nie sme tu vsetky po pôrode, sme tu aj novacikovia 🙂 Preco si s prvym babom na rizikovom? mas nejake vazne problemy?

rosienka
autor
8. dec 2009

michi- a ako to na SK prebieha s platom pocas rizikoveho? ide ti normalne, alebo len ciastocne a aku dobu?

ikon
8. dec 2009

nibiru senna by sa v tehotenstve urcite nemala ani nijake ine prehanadla. mne zapcha nastastie ustupila, zatial.
okrem spominanej vlakniny, vela tekutin a skus aj probioticke jogurt, mne casto pomozu rano susene slivky zapit dostatocnym mnozstvom tekutiny alebo rano nalacno 1 lyzica ľanových semienok, požuť a zapiť riadne vodou. 😉

ikon
8. dec 2009

ešte ma napadli aj glycerinove čípky, tie sa môžu 😉

ikon
8. dec 2009

cvičiť určite nebudem, v prvom tehu som cvičila na DVD pre tehotne a začal sa mi skracovať krček maternice (pritom som bola na cvičenie zvyknutá) , takže toto tehotenstvo budem chodiť len na predpôrodnú prípravu, tak ako minule 😉

rosienka
autor
8. dec 2009

ikon- a to sa ti skracoval ten krcek z cvicenia? ako sa to vôbec prejavuje?

miciatko
8. dec 2009

Ahojte, tak aj ja sa ku vam pridavam

jana
8. dec 2009

Ahojte, aj ja sa pridavam 🙂. Dnes potvrdene krvne testy a som moc moc rada keze su to uz 4 roky co tuzime po babatku.

bihan
8. dec 2009

jééj, teším sa, že sa to tu rozrastá 😵

evitkamalicka
8. dec 2009

jeeej vitam nove tvare 😵

michaela80
8. dec 2009

vitam nove tehulky... 😀
rosienka ja som konatel firmy cize moj plat viac menej odmena tu si davam sama podla toho aky mesiac je...platim si aj dobrovolne nemocenske maximalne a marodku cez rizikove by som mala mat vraj 55 percent z 1089 eur takze nieco plus ...a taktiez by mala byt taka aj materska 6 mesiacov.....cize stazovat sa nemozem...
ako je to ked je niekto zamestnany to neviem ako funguje....
akosi si s tym nelamem hlavu....jednoducho sa hodim marod na cely cas a nech terz plati stat mne a nie len stale ja jemu..... 😝 😝 😝 😝

michaela80
8. dec 2009

no dnes citim ze mi nie je velmi fajn,akosi zaludok strajkuje...dufam ze sa to umudri 😠

mata299
8. dec 2009

ahoj rosienka...na rizikovom som kvôli sebe, mala som pred dvoma mozgovú príhodu, praskla mi aneuryzma...takže viac menej ani nemám na výber, budem v jednom kole...vyšetrenie za vyšetrením, ale verím, že to všetko dobre dopadne a prekvapím lekárov (a aj samu seba), že sa to dá aj s takou diagnózou, tak držte palce

miciatko
8. dec 2009

Baby napiste ako sa cítite
Mne zacalo byvat zle a trvá to do takej 17 hod potom mi je uz fajn a co vy?

mata299
8. dec 2009

miciatko- aj mne je k večeru lepšie, síce zatiaľ ešte nevraciam (dúfam, že to tak aj ostane), ale je mi dosť divne celý deň a mám kyselinu

michaela80
8. dec 2009

ja mam pocit dnes ako keby som si dala par desiatok jazd na retiazkovom kolotoci...taky zaludok na vode...ale nie je mi vyslovene zle...taky blby pocit...a to cikanie kazdych 20 min uz teraz neznasam...sak si to hodim cele tehu.. 😀

evitkamalicka
8. dec 2009

ani ja nevraciam zatial, iba ked mam prazdny zaludok tak strajkuje, takze furt si musim dat aspon nieco male

miciatko
8. dec 2009

mata na kyselinu mi zaberaju mandle, stačí mi tak 5- 6

mata299
8. dec 2009

vďaka za tip - skúsim 🙂

rosienka
autor
8. dec 2009

vitam nove tehulky...tak uz sme v polovici augusta a druha polovica nas caka 🙂

miciatko- ja sa citim na pocudovanie vyborne, az na miernu unavu- teda ako ktory den a citlive prsia nemam ine problemy...zajtra idem na UTZ a dufam, ze budeme pocut srdiecko, strasne sa tesim, ale aj bojim... 😨

michi- tak to je samozrejme ine, ked si si sama sefkou, myslela som skôr na zamestnancov, ale mas urcite istu vyhodu a najmä pohodu, ze si sama môzes rozhodnut ci a kolko budes robit.

jana- aj my sme po ICSI konecne po 3 rokoch tehotni 😅 😅 😅

mata- och, to je mi luto, tak to sa treba fakt setrit...taka mlada a mozgovu prihodu?? 😕 Kvôli tomu ta lekar hned vypisal na cele tehu, alebo si bola vlastne na PN predtym?

mata299
8. dec 2009

rosienka....nebola som na PN, ale robím v školstve, tak sme sa zhodli, že bude lepšie, ak ma vypíše od prvého dňa, aby som nechytila nejakú chrípku....

evitkamalicka
9. dec 2009

dobre ranecko 🙂

vrabcek154
9. dec 2009

ahojte , mozem sa pridat, my sme vlastne s evitkou z jednej temy.. 🙂 🙂 objednavka do vesmiru, prosime si babo

evitkamalicka
9. dec 2009

vrabcek jasne, ze mozes 😵

marija
9. dec 2009

Dobre ranko kocky 😉 vitam nove tehulky, budeme sa tu krasne rozrastat postupne 😎 ako sa dnes mate?

evitkamalicka
9. dec 2009

marija ahojky....u nas celkom dobre, len v noci som akosi nevedela spat

marija
9. dec 2009

Evitka no ja pravidelne v noci mam problem spat.... hlavne od kedy som tehu. Vzdy ked idem v noci na WC tak potom uz neviem zaspat....

bihan
9. dec 2009

čafte, ja som už chcela vážne pochybovať o tom, že som tehotná 😅 ale ráno mi bolo tak zle, že som bola rada, keď som v žalúdku udržala jeden keks...inak pohoda, ani čúrať nechodím často, v noci spím dobre, prsia už nebolia, zápcha netrápi.. ale žalúdok prestáva spolupracovať 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre