♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

janusa my mame 26.12. manzelovu oslavu 30tky, ma ju sice 1.1., ale v inom termine nevedia vsetci prist, takze sa nebojim, ze by sa nepojedlo a samozrejme este aj tortu mu budem robit

saksina
16. dec 2009

evitka- a kedy si mala poslednu ms, ked ti ukazuje 7tt? Ja som mala 15.11. a ovulaciu 12.DC, inak ja si tiez myslim, ze by aspon bublinku mohol vidiet, nech mam srdce na mieste, ze je to konecne vnutromaternicove.

michaela80
16. dec 2009

ahojte tehulky levicatok... nas dnes konecne pustili z nemocnice ale mam stale kludovy rezim a vyhybat sa vareniu a peceniu...som zvedava ako to urobim ked sviatky predo dvermi
no a toto je nasa bublinka...srciecko nam uz pekne bilo...https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

marija
16. dec 2009

michaela to je kraaaasna bublinka 😉 tak sa pekne setri 😎

Saksina ja som mala poslednu ms 5.11 a tiez mi svieti 7tt 😀

janusa127
16. dec 2009

miška gratulujem k srdiečku 😵

janusa127
16. dec 2009

ja som mala 11.11. čiže 6tt

evitkamalicka
16. dec 2009

saksia 3.11.

baby ja som sa teraz tak rozculila az hruza, som sa tak pohadala s postarkou, ze keby som mohla tak jej asi jednu tresnem, kazdy den nonstop mi cez obed vyzvana z dola aj ked nic nedonesie, co som ja vratnik alebo co? furt mi zobudi maleho, dnes mi ale dosniesla....davam malemu obed a ona zvoni jak slahnuta, tak mi troska trvalo kym som otvorila, dosla hore a osopila sa na mna, ze ako mi to dlho trva otvorit, ze som spomalena a podobne tak som jej tak vynadala ze az

leteku
16. dec 2009

Ahojky. Evitkamalicka - to poteší taká poštárka. Ja som dnes volala ku gynekologovi a objednali ma až na 7.1. asi to tak dlho nevydržím. No a ešte mi sestrička povedala, že si mám vybaviť tehu knižku u svojho gyndoša, to som sa rozosmiala a povedala jej, že ten môj berie tehule až po 10 tt tak sa smiala aj ona, že ako to že ma nechce ani vidieť. Tak povedala, že mám prísť bez a vyriešime to toho siedmeho. Tie sviatky to teraz všetko komplikujú, ach jo.

nika.r
16. dec 2009

evitka, aj ja som nar. 2.8. 🙂

press
16. dec 2009

Ahojte,
leteku to ti verím, že nemôžeš vydržať. ja som objednaná 28.12 a tiež sa už nemôžem dočkať, aby som vedela,či je všetko ok. ležím stále v posteli chorá a človek len premýšľa a premýšľa....

evitkamalicka
16. dec 2009

nika jeeej super

evitkamalicka
16. dec 2009

marija, tu je foto dnesnej torticky

press
16. dec 2009

evi ty si ale šikovná 😵

evitkamalicka
16. dec 2009

press dakujem, snazim sa 😅

michaela80
16. dec 2009

no toto evit...a ja by som take chcela vediet robit 😉 😉

mne je tak zle...nenapina ma a ani nevraciam ale ten zaludok je des... ked toto bude cele sviatky tak dakujem pekne....uz nech je radsej po Vianociach ☹

evitkamalicka
16. dec 2009

kocky ak ste na facebooku poslite meno do IP 🙂

jankaat.
16. dec 2009

ahojte🙂

ako pekne to vyzera augustovky budu mat augustovcatka🙂 😵

evitkamalicka
16. dec 2009

janka pekne veru pekne 😵

janka256
16. dec 2009

ahojte tak ja sem asik nepatrim bola som dnes na poradni tak mi vypocitala termin na 2.7.2010 podla poslednej mrchy aj na sone som bola tak by to celkom aj sedelo kedze podla sona priblizne som teraz 10tt + 3 uz som videla aj babiku bola teda uz fajne velka aj srdiecko krasne bilo tak sa vytesujem ze je vsetko ako ma byt 🙂 len som julovka 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

jani nevadi, hlavne ze je vsetko ok

janusa127
16. dec 2009

jeej janka a si si kedy myslela že máš termín? to riadny posun z augusta do júla 😀

miška len ty nechaj vianoce nech idú pomaličky 😝 😀 nemáš zaručené že ti nebude zle aj potom 🤐 ale samozrejme ti to neprajem 🙂 🙂 nech ti je čím skôr fajn aby si si mohla tehu užívať 😵 😵
ja sa tááák tešííím na vianoce ako maláááá 😀 😀 😀 😀

tak u nás je jarné , jesenné a teraz bude letné dieťatko 😵 😵 😵
keď tak čítam baby tak nevolnosti začínajú väčšinou toho 6tt a ja som oddnes v 6tt 😅 no uvidíme čo dni prinesú.. 😀

vrabcek154
16. dec 2009

ahojte, mam zlu spravu, rano som trosku spinila, bola som u doktora, chce ma poslat v pondelok na kyretaz, povedal, ze gestac, vak sa vobec nezvacsil, na to, ze som 5tt.?!! posledna menstr bola 4.11. skoncila 8.11.nechcem tomu uverit, nechapem preco,mam prist este v pondelok, a potom uvidi, ci ma posle hned do nemocnice.

evitkamalicka
16. dec 2009

vrabcek to by si uz mala byt viac ako 5tt ked si mala poslednu mrchu 4.11.....velmi ma to mrzi, snad si to fazulka do pondelka este rozmysli a podrastie

janusa127
16. dec 2009

vrabcek ☹ kyret musia potvrdiť dvaja lekári, teda ak ťa pošle v pondelok pýtaj si sono aj od lekára v nemocke! už som čítala veľa prípadov keď jeden lekár tvrdil že je koniec a druhý že nie .. držím palce nech sa dnešné slová tvojho dr nepotvrdia 😔

vrabcek154
16. dec 2009

to doki tak vyratal, povedal minus 2tyzdne, nechapem to, tak sme sa snazili, keby aspon sproste vianoce neboli, ja si myslim,ze by sa malo pockat, a nie hned kyretaz,

evitkamalicka
16. dec 2009

vrabcek zial, ja som pri prvom sla na kyretaz hned na druhy den ako mi dr. povedal, ze nie je nieco v poriadku a viac sa to neriesilo

anxuska
16. dec 2009

AHOJ,dlhšie som tu nebola a popísali ste toho strašne vela... kým som to prečítala...
vrabcek, je mi to velmi lúto, drž sa, no možno to ešte nie je stratené...
michaela gratulujem k srdiečku 🙂
mne býva stále zle, ale už akosi menej, trošku mám z toho strach, ale v pondelok som bola u lekára a aj na sone, ževraj to vyzerá dobre, povedal mi, tak mu verím a v piatok zas idem do poradne. prvý krát 😉
grautlujem všetkým novým tehulkám. 😉

biba12
16. dec 2009

Mrzi ma to vrabcek, drz sa. Ja idem k lekarovi na potvrdenie v pondelok a straaasne dufam, ze vsetko bude ok. Inak by som mala byt teraz tiez v 5 tyzdni, lebo poslednu menstr. som mala 16.11.

evitkamalicka
16. dec 2009

baby ja uz mam bobky, troska sa bojim aby zajtra bolo vsetko tak ako ma byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre