♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
22. mar 2010

didulka ja mam tiez velke brusko vsetci sa pytaju ci tam nemam dve,z bruska mam radost ze je velke ale tie kila 😒 inak na mne to uz bolo dost vidno v 3mesiaci som mala dost velke.Co sa tyka sladkeho nemusim vobec pritom som bola zavisla na cokolade teraz vobec ,strasne mi chuti varene a rajciny jem na kila

carmenn323
22. mar 2010

evitka ja meriam 165cm

evitkamalicka
22. mar 2010

ja 157

januliatko1985
22. mar 2010

a mne zase hovoria, ze kde mam brucho 😀 ale ked si dam obtiahnutejsie veci tak uz je kraasne 😵

carmenn323
22. mar 2010

evit tak poto som ticho....... 🙂 inak mate niektore uz popraskane brusko ci prsia?Ja brusko nie ale prsia dost bo som mala take mini teraz o dve cisla vecsie tak popraskali ale natieram sa poctivo kremom proti sriam elasti -q tak snad to brusko nebude

januliatko1985
22. mar 2010

carmen, aj ja pouzivam ten kremik, sai je dobry lebo ani mne sa este neobjavili strie , dufam, ze ma obidu

marija
22. mar 2010

Evitka ty si taka malinka? 😵 ja mam asi tak o 8cm viac, tiez niesom bohvie ako vysoka.

Inak strie este nemam a dufam, ze ma tiez obidu. Aj pri malej ma obisli. Prsia sa mi zvacsili tak o cislo, cize nejake D mam teraz. Ja sa natieram zatial ked si spomeniem, ale ked uz bude brusko vacsie tak budem podctivo kazdy vecer 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

marija no taky maly trpaslik som, muzik ma vyse 180

januliatko1985
22. mar 2010

ja mam 172cm a mm o 10 viac, tak akurat.....a s mojou vahpou som maximalne na teraz spokojna

januliatko1985
22. mar 2010

to aj vam sa ak nic nechce ako mne???som tak zlenivela a dnes obedik zo vcera tak ani varit nemusim, super a jak sa vrati mm z prace tak pojdeme na prechadzu, dufam, ze dnes prsat neubude 😠

evitkamalicka
22. mar 2010

aj my mame obed zo vcera, maly sa akurat napapal a za chvilu pojde spat

witchka
22. mar 2010

Ahojte augustovky, ja som tu po 100 rokoch tusim, citala som len posledne dve strany, dufam, ze ste vsetky ok, babatka sa poctivo vyvijaju, polovicku uz mame za sebou alebo tesne pred, tak hura na dalsiu... 🙂
tak si to uzivajte, papa a krasny den vsetkym

denisocka
22. mar 2010

a ja mam 158 😀 evi,som vyššia 😝

evitkamalicka
22. mar 2010

deni jeeej az o 1cm 😀

denisocka
22. mar 2010

bosorko vitaj..ešte par minut,uspim maleho a už vas prečítam,ja stale len to posledne zhliadnem

evitkamalicka
22. mar 2010

ja som toho mojho prave ulozila

denisocka
22. mar 2010

až 😀 , šak to dosť .... ne?

denisocka
22. mar 2010

my sme boli vonku,vyskušať trojkolku,ale nič,zvyknuty je na odražadlo,takže nabuduce už nebudem brať trojkolku,nemam chuť ho tlačiť. a nahanať

evitkamalicka
22. mar 2010

my pojdeme von ked sa mlady pan zobudi

januliatko1985
22. mar 2010

jaaaaj, tak tu je krasne vonku, uz sa tesim ked mm pride z roboty a pojdeme na prechadzku....

kamajka
22. mar 2010

ako to myslite s tym zadrziavanim vody?
ja som mala 2x preeklampsiu (tzn. 2x SC - na tretiu sa neskutočne teším ☹ ☹ ☹ ), vtedy sa voda zadržiava v tele či ako.... normalne som zabudla ženy.

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka aj ja som mala preeklampsiu, ale aj ked ju nemas mozes zadrziavat vodu a byt opuchnuta prave preto, ze malo pijes

kamajka
22. mar 2010

aj u nás je krásne. Drobcov mám v škôlke tak sa flákam celý deň mňa slniečko prebudza k životu ja som v zime depresívna možno preto že som augustová 😀

snehulienka24
22. mar 2010

hellou.... dnes je aky den, sa citim ako nedokoncena... bhe...napapkala som sa, mali sme kura na kapuste a teraz travim...a asi si pospim a potom trosku upratat...
kila? tak zatial mi stale to polkilo do mojej hmotnosti "chyba" .. ale inak mi vobec nechyba.... 😅

evitkamalicka
22. mar 2010

snehulienka ahoj

kamajka aj ja som augustova a napriek tomu leto neznasam

kamajka
22. mar 2010

evitka dik si ma dala do obrazu 🙂
nebojíš sa že zas budeš mať preeklampsiu?
ja ked som chlapca čakala tak som sa cele tehu modlila aby som to nemala, lebo dr mi povedal, že pri druhom ju už nemusim mať že každé tehu je iné no ale mala som bohužiaľ takže ani neverím že by ma to teraz minulo ☹

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka zatial strach nemam, vobec na to netreba mysliet

maculienka123
22. mar 2010

ja som zas taka zimomrava,ze zimu nemam moc v laske,v lete len satocky a slapky a ide sa,v zime tristo kabatov,to neznasam..a celkom som rada ze budem tehu v lete. 🙂

uz som najedena,asi si schrupnem

kamajka
22. mar 2010

snehulienka kura na kapuste mňam 🙂 príjemné trávenie prajem 😀

evitka asi to teda od človeka ako takého zavisi. mas termin inak na moje narodeniny 🙂

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka parada, no ktovie kedy budem rodit, kedze bude cisarsky, mozno ze sa trafim do svojich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre