♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

simuska153
13. máj 2010

Rubinka, super vysledok -takze ta tvoja dieta pred odbermi mala vyznam 😉

Lucy, krasna postielka, uz len mala princeznicka v nej chyba 😵

lucy1990
13. máj 2010

Simus, dakujem 😵 a princeznicka nech si este lenosi v brusku, aj ked by som ju uz rada vybozkavala 😵

rubinka
13. máj 2010

No Lucy tak som rada že som aj ja pomohla 😀

simuska153
13. máj 2010

Lucy, veru, len nech su drobcekovia este tam, kde maju byt 😉

evitkamalicka
13. máj 2010

tak tak veru, nech pekne vydrzia.....ja som od 28tt akurat zacala to blbe obdobie kedy sa mi moze objavit preeklampsia, kedze pri prvom som ju mala a teda je velka pravdepodobnost, ze budem mat aj pri druhom, to mi povedal aj dr. ked som bola 4D ultrazvuku

simuska153
13. máj 2010

Evitka, len nech sa Ti nic neobjavuje.... vzdy je nejaka sanca, ze teraz to nemusis mat, nie?

lucy1990
13. máj 2010

Evitka, tak hadam ta to tentokrat minie 😒 😉

lulusha
13. máj 2010

ahojte kocky!

rubi- gratulujem ku Karinke, je chutna 🙂

deni - mrzia ma tie injekcie, ale ved vies - manzel ti vzdy rad "pichne" 😉

ja som dnes doobeda boal v Auparku, vyberala som novy mobil a zasa som kupila par obleceni malemu 🙂 kazdy mi vravi, ze netreba tolko, ze rychlo vyrastie, ale zabijem sa, ked su vsetky tie vecicky take chutne? 😀 😀 a aj sebe som kupila v CA kratasy (a ani nie tehulkovske, maju tam teraz velky vyber na gumicku, takze super).

yokralovnayo
13. máj 2010

baby vas sa nezacali robit strie? 😖 ja som dneska rano nasla trosku na stehnach 😒

evitkamalicka
13. máj 2010

simuska sanca je vzdy nejaka, ze ma to minie, ale pravdepodobnost je vysoka 😒

maculienka123
13. máj 2010

mne sa troska spravili na prsiach dolu a som z toho nestastna.ja som mala take nulky kozy a teraz trojky pomaly

evitkamalicka
13. máj 2010

takze som velmi zvedava aky budem mat tlak na najblizsej poradni

yokralovnayo
13. máj 2010

maculienka mne tiez aj tam... ja som bola velmi stihla na zaciatku... a teraz ako som pribrala... jaaj... uz som dneska 2 krat natierala telovym mliekom... keby to tak pomoze 😝 a od kial si?

biba12
13. máj 2010

Deni a to do brucha Ti kazali? Lebo ja som si Fraxiparin pri 1 tehu pichala do ramena. Tiez som mala zlu zrazanlivost a ma sa to do brucha, ale v tehu do ramena.
A strie zatial nemam , dufam, ze mat ani nebudem.

yokralovnayo
13. máj 2010

lulusha my mame tiez tolko veci nakupenych.... 😀 a vcera som bola u kamosky... a nachystala mi 2 velke krabice veci po jej chalanoch.. 2roky stare... fakt prekrasne veci chutnucke 🙂 a my sme tolko pominali na tom 😅

evitkamalicka
13. máj 2010

mne pichali Fraxiparin po porode asi 3 dni do ramena a to mam zrazanlivost dobru

klapinka
13. máj 2010

yokralovnayo 😀 dobry nick.. mne sa tiez urobila ais pred tyzden stria na plavom prsniku.. natieram to hadam 5x denne, niekedy je to viac cervene niekedy menej..ale asi to zu nezmyzne. 😠

Chcela som sa spytat baby ako spite... ci na boku..alebo na chrbte.. mne sa najlepsie na chrbte.len akurat citam ze tak by sa nemalo.. povedacka iba ci ako je to ???

biba12
13. máj 2010

Aj mne to pichli po porode este asi 2-3 krat v porodnici a potom som uz nemusela. Som zvedava, ake budem mat teraz vysledky v poradni po odbere.

rubinka
13. máj 2010

Baby vy tu perinku v postieľke tiež musíte pozohýnať aby sa zmestila do postieľky?

simuska153
13. máj 2010

Ja strie zatial nemam a dufam, ze ani nebudu.

Evitka a doma si tlak nemerias?

evitkamalicka
13. máj 2010

ale to sa vraj po cisarskom picha vsetkym tak asi preto

evitkamalicka
13. máj 2010

simuska zatial nemeriam, pockam do dalsej poradne a potom zacnem

biba12
13. máj 2010

Ja na chrbte spim mali, vacsinou na boku. Ked som na chrbte, zle s ami dycha,krpec ma tlaci hore do pluc. Takze na chrbte uz vacsinou nelezim.

rubinka
13. máj 2010

Lulusha ďakujem 😅

biba12
13. máj 2010

malo som chcela napisat

evitkamalicka
13. máj 2010

ja na boku, resp. tak na polobruchu

biba12
13. máj 2010

Ja som citala, ze je lepsie spat na boku kvoli vyzive, tak sa dietatu cez pupocnik toho dostane viac. Ale ci je to pravda, alebo povedacka🙂 Spytaj sa lekarky.

kacena4
13. máj 2010

cafte babenky, tiez som rozmyslala nad tymi injekciami do brucha, segra je diabeticka a pocas tehu si nemohla pichat do brucha len do ramena alebo stehna, spytaj sa na to, nech neublizis babatku, sak je v celom brusku a koza je tenulinka na prepichnutie ihlou... ☹

simuska153
13. máj 2010

Klapinka, ja spim normalne na jednom alebo druhom boku... zatial si ani nic nepodkladam pod nohy a spim ako zarezana. Ale to asi preto, ze v noci ma Adamko vzdy zavola z detskej, tak sa v strede noci stahujem aj s paplonom za nim a som rada, ze spim dalej 😀

Rubinka, myslis paplonik? Hej, je taky vacsi, ale pri Adamkovi som ho pouzila za cele 2 roky len parkrat - lebo maly neznasa byt zakryti, takze aj v zime spava len pod dekou - aj to len dovtedy, kym sa zase neodkope.

lucy1990
13. máj 2010

Rubi, ja ju musim prehnut na polovicku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre