♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
9. máj 2010

mne odtiekla plod.voda okolo 16 a maly bol na svete o 18:30 ukazkova prvorodicka..teraz ked uz som otvorena tak porodim asi za jazdy 😀 😀 😀 😀 ani manzel nestihne dorazit z prace 😀 😀 😀 😝

bihan
9. máj 2010

Náhodou po tých príbehoch neskutočne rýchlych pôrodov, čo v posledom čase čítam, určite do nemocnice vyrazíme pri prvých kontrakciách. 😀

mywiel
9. máj 2010

Moja mama skoro porodila vo vytahu brata a to uz bola v nemocke... 😀 😅

groka
9. máj 2010

nikita ja som aj teraz mala take bolesti ze dovi,ale to sa maternica pripravuje na porod ako povedal moj doki a este par tak niektore zeny pocituju otacanie a celkovo nejaky pohyb dietat bolestivo ako ja,teraz napriklad kope o 106 ale tak aspon "neheba"hore dole tak ze ma to neboli
a teda kym mi netvrdne brusko cele ako je a kym nemam bolesti na zdochnutie tak je to v pohode
nikita ty sa teiz drz,ja viem,ze to nemas lahke,len pozitivne myslenie a bude to ok a este mozno aj pretahovat budes 😀

nikitka231
9. máj 2010

qroka pretahovat asi nie ked uz teraz mam branku otvorenu 😀 ja som pozitivna aj ked je to zle som zvedava ako sa budem smiat v stredu na poradni ked mi povie zbalte si veci a sup do nemocky 😉

kvietok121
9. máj 2010

ahojte pekne poobedie, vy uz mate vela skusenosti, ale citam, co vsetko sa moze stat, je to moje prve babenko a vsetko je pre mna nove, takze neviem ani postrehnut, tie naznaky problemov, ako viete, ale vo stvrtok ideme na kontrolu, tak dufam ze bude vsetko ok, aj s tym gluko testom.

baby v nemocnici drzte sa, ja viem ze je to hrozne... ale caka nas vsetky krasny koniec budeme mamami, alebo znovu mamami

denisocka
9. máj 2010

dievčata neviete poradtiť nejaku zastenu na postel kde sa to da kupiť?alebo objednať,ušiť ???? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7454136&tab=3 niečo take,čo sa navlieka ta tyč na stenu vedla postele

kvietok121
9. máj 2010

ahoj denisocka rozmyslam ale nic ma nenapada

mywiel
9. máj 2010

Ja som kupila dva vankuse v Ikei na navliekanie na tyc na stenu. 😉

denisocka
9. máj 2010

v ikei to maju??? dnes mi tam kamoška kupila akurat take vysiace zo stropu a misky,daj link na tie vankuše

mywiel
9. máj 2010

No ja som to kupila ¨pred 2mi rokmi vankuse ako na manzelsku postel skusim kuknut ci to este maju a hodim link. 😉

kvietok121
9. máj 2010

a uz je vikend za nami ako to rychlo ubehlo, skoda, ani sa mi moc nechce do skoly ...

kvietok121
9. máj 2010

chcem sa spytat nema niekto skusenosti v tehotenstve s atopickym ekzemom, velmi sa mi zhorsil, nic nemozem brat, to co mozem nepomaha

mywiel
9. máj 2010

Ja som ich mala v krémovej farbe a dala som ich na charitu lebo som menila styl, boli krasne no vidis by som vedela tak ti ich dam... 😀 😅

marija
9. máj 2010

Ahojte kocky. Tak mame za sebou vylet lodou na Devin. Bol to krasny vylet, keby sa po vylete rovno pred nasimi ocami nestala na prechode prechodcov nehoda a nejaky debil nezrazil 2 baby... som mala co robit aby som vysvetlila malej preco teta place a preco spadla.... hrozny zazitok a podla vsetkeho sme asi jediny ktori svedcali, ze tie baby isli na zelenu a chlap v aute na cervenu, lebo on tvrdil, ze isiel na zelenu... ked sme isli hodinu po nehode tade spat k autu tak bol vyskereny jak slniecko na hnoji, a veselo si telefonoval... chapete tych ludi? 😕 😔 😖 no este stale sa mi trasu ruky a busi srdce... skoda tej bodky za inak krasnym dnom...

zuzannas
9. máj 2010

Marija, no otrasny zazitok si mala.. ☹ my sme boli lodou na Devine minuly tyzden, bolo tiez superne!! 😵 😵

Lenadka, nech Ta co najskor pustia domov!! drzim palceky...

Lulusha, ja mam Bugaboo, predne kolieska mensie, zadne velke..uplne bez chyby! mozem iba odporucit co sa tyka na prechadzky parkom, do mesta...na zimu a do lesa mam taky velko-stvorkolesovy tank..teda vanicka je mala, len kolesa su velke a tiez som velmi spokojna 😀

My sme boli vcera na Mily pre mamu na Partizanskej luke, bolo fakt pekne... 😵

zuzannas
9. máj 2010

Kvietok, s atop.ekzemom nemam skusenosti, ale mne sa napr. zhorsila alergia na slnko...dva roky nic a teraz sa mi znovu objavila... ☹ ☹ a kamoske sa zhorsila v tehu senna nadcha napriklad...

ikulka
9. máj 2010

ahojky dievčatá
ako sa máte? čítam stále nejaké problémy, booože tým bue koniec asi až v auguste vtedy si konečne vydýchneme.....držkajte sa a pekne každá vydržte do augusta. ja už veru sa teiž obávam každého pichnutia a to som pri prvom tehu mala neskutočné bolesti celých 9mesiacov, ako pri menzese a teraz veru mám menej a aj tak sa akosi viac obávam......
dnes som robila poriadok s vecami po malej tak aspon viem čo ešte dokupiť a čo netreba....

kvietok121
9. máj 2010

zuzanka: alergia sa mi zatial drzi, ani naslnko, ani na pele sa vyrazne neprejavila, ale ale atopic ekzem je extrem, beries aj nieco na alergiu?

didulka85
9. máj 2010

Kamarata mala tiez ekzem pocas tehotenstva na celom krku... Nic jej na to nepomahalo.

Mne tvrdne lava polka bruska... Je to normalne?

zuzannas
9. máj 2010

neberiem nic..zodac sa nesmie, resp. by sa nemal...ja pouzivam max, tekuty puder na to, ale snazim sa moc neslnit, ked zbadam prve priznaky... 🙄

kvietok121
9. máj 2010

a tekuty puder aka znacka

kvietok121
9. máj 2010

ja pouzivam len excipial, biodermu a ichtiolovu mast ale nic nepomaha

kvietok121
9. máj 2010

ja to mam po celych rukach, zodac, xyzal, ani dithiadam sa nemoze to viem

zuzannas
9. máj 2010

kvietok, neviem aka je to znacka, v lekarni kupujem, poviem ze chcem tekuty puder...ale pomaha mi obcas aj ked si dam praskovy puder co pouzivam na tvar...,,

kvietok121
9. máj 2010

aha aj tak dik

denisocka
9. máj 2010

Kvietok,ja exem nemavam a teraz v tehu ho mam na ruke medzi prstenikom a strednikom.je to hnusne,svrbi,stipe,raz suche raz mokva.ale neukazovala som to lekarke

denisocka
10. máj 2010

ahojte,bre ranko

ja som rano zažila dalši šok - maly ma kaz na zube,teda čo som poriadne kukla tak na dvoch. ide ma z toho poraziť 😔 ,take hovno male a už skazene zuby ... čo teraz?to mu akože vyvrtaju? šak my ho nevieme udržať ked davame lieky,nieto u zubara??? preboha,ja už mam toho fakt plne zuby

evitkamalicka
10. máj 2010

dobre ranecko

zeytin
10. máj 2010

Dobre ranko!!!!
Kvietok - ja mam atop. exem na tvari - na brade a tiez sa mi teraz pocas tehu zhorsil. Do prace ho zakryvam make-upom, ale ani to velmi nepomaha.... Zdalo sa mi, ze mi pohol krem od dolivy, ten s 5% ureou... aspon som to nemala take velmi suche, ale proti zacervenaniu to nepomohlo... Trapim sa s tym uz od puberty. Krem, ktory som dostala od koznej mi pomohol, ale iba na chvilku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre