♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
10. máj 2010

Dobre ranko kocky. No s ekzemami neporadim, ale nic prijemne to urcite nieje...

Deni to fakt? A on uz ma vsetky zuby? Bo moja ich ma len 16... keby sa jej zacali este aj kazit asi ma picne...

maculienka123
10. máj 2010

ahojte baby,tak my sme boli na to 3D konecne vcera,chalan potvrdeny,tvaricku sme moc nevideli ale zato gulky s pindourom az moc.zakryval si nohami a rukami tvaricku.mne sa tam zdal chudacik taky utlaceny.

vazi 743 g a ostatne miery nerozumiem.ale termin asi 20.8.teda troska skor.

denisocka
10. máj 2010

ma len 16

evitkamalicka
10. máj 2010

maculienka super

evitkamalicka
10. máj 2010

aj my mame zatial 16 zubkov

denisocka
10. máj 2010

len čo teraz, kukam temy o kazoch tu na MK

marija
10. máj 2010

Macu super 😉 pridaj nejaku fotecku!

Deni a kazy ma na 4kach ci kde? A ozaj tie ATB si mu nasadila? Ako mu je? Co teploty?

michaela80
10. máj 2010

deni malemu by mali len zubok precistit a dat taku akusi citronovu vlozku....mojmu sa zacal robit kaz ked mal asi 7 rokov...a stale mu tento postup opakuju,lebo ta vlozka zase dlho nedrzi...a zase vytrhnut mu to nechcu lebo by sa mu poposuvali zubky...

marija
10. máj 2010

Miska ale tvoj maly uz ma trvale zuby ci? 😕

Deni a co si sa docitala? Inak ja ani neviem kedy prvykrat s malou mam ist k zubarovi ale tiez netusim ako ju tam urdzime...

denisocka
10. máj 2010

marija,antibiotika mu davam,teploty nema, zjavne som mohla ešte jeden den vydržať a nebehať na pohotovost.ked som už začala s ATB tak každy tvrdi,že mam vybrat aspon 5dni,bo bude rezistentny. teploty ustupili ešte v sobotu večer 😅 , afty ma ale natierame,hrdlo mal čiste

maly ma mliečne zuby,šak aj tie sa kazia,.zjavne

groka
10. máj 2010

Ahojte baby,tak cukrovku nemam,super den mam 🙂

marija
10. máj 2010

Deni ja viem ze tvoj maly ma mliecne zuby 😀 ja som sa pytala ci Miskin este ma mliecne 😎 a ATB urcite davaj aspon tych 5, teda ja som pocula, ze apson tych 7 ale my vzdy berieme pri angine 10 lebo sa moze stat presne to co pises a uz ked si zacala tak ich dober...radsej...

zeytin
10. máj 2010

Macu, nam sa tiez nejako posuva termin - tiez na 20.8.... Ako je to s tymi terminami - je presnejsi ten podla PM alebo podla sona? A tie terminy, ktore mate v profile mate podla PM?

evitkamalicka
10. máj 2010

ja mam termin v profile podla PM, ale teraz ked sme boli na 4D tak bol maly cca o 3 dni vacsi

maculienka123
10. máj 2010

zey,podla sona je presnejsi samoska,ja podla PM by som mala bzt uz v 28t.

maculienka123
10. máj 2010

tak nejake foto

mywiel
10. máj 2010

Tak som sa vyhrala trosku... 😅 😀 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mywiel/album...

didulka85
10. máj 2010

Groka gratulujem... Takze vysleky ti povedali hned. A ako to prebiehalo? Nech viem, co ma naozaj caka....

My sme podla sona o 2 tyzdne vacsi. Doktor povedal, ze termin mi neposunie...

evitkamalicka
10. máj 2010

ani mne termin neposuval ani pri Adamkovi aj ked bol vacsi, vraj smerodatny je ten podla PM

mywiel
10. máj 2010

Mne zase doki povedal, ze najpresnejsi TP sa da odhadnut v prvom trimesti... 😕 😅 tak ako je to potom?

evitkamalicka
10. máj 2010

myw ano v prvom trimestri vraj z toho ultrazvuku v 12tt co sa robi

mywiel
10. máj 2010

No ved tak mi hovoril. 😉

lulusha
10. máj 2010

caute, mne minule jedna porodna asistentka vravela, ze uplne najpresnejsi termin je - ked vies, kedy si bola oplodnena a druhy presny - ked zacitis prve pohyby, priratas si 4 a pol mesiaca. Ale ja som si ratala od pohybov a akosi mi vysiel TP o mesiac skor 😀 takze neviem neviem... 😎

mywiel
10. máj 2010

Podla pohybov to nie je presné lebo neviem presne kedy teda prvorodicka si tie pohyby hned neuvedomi to sa robilo dakedy za nasich mam ked neboli utz este. 😉

maculienka123
10. máj 2010

didu ja mam o tyzden skor zas TP a tiez povedal doki,ze neposunie mi TP.

mywiel
10. máj 2010

A podla oplodnenia tiez neviem lebo nevies presne ktory den sa vajicko uchyti a zaryje do maternice... 😅

lulusha
10. máj 2010

no hej, ale podla oplodnenia - vsak max 3-4 dni, kym sa uhniezdi, nie? a vraj len malinke percento zien rodi presne na svoj termin 🙂

evitkamalicka
10. máj 2010

lulush vajicko sa uhniezduje cca 5-10 dni po oplodneni

mywiel
10. máj 2010

U mna asi az 9 😅 😕

januliatko1985
10. máj 2010

dobre ranko 🙂

baby mna od vcera picha v pravom boku, take pichnutia ked rychlo chodite a vas picha v boku , nie je to sice silno, ale vadi mi to, aj podvozok ma nejak popichuje rano ako pri ms, uz nech je poradna do frasa, nech mi povie dr, ze to nic neni 😨

ja mam TP 3.8. a podla sona sme vzdy 3 dni dopredu, tak si myslim, ze mi termin neposunie, aj ked viem kedy sme maleho splodili, lebo som si merala bazalnu teplotu a presne viem kedy bola ovu. sak uvidime, buduci utorok mam poradnu, tak som zvedava, ze aky je velky, ale zatial mi to furt sedelo presne skoro na den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre