♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
18. máj 2010

pristane ti to 🙂

adal
18. máj 2010

kvietok ďakujem, aj Ty si krásna tehuľka 🙂

kvietok121
18. máj 2010

dakujem

denisocka
18. máj 2010

Dobru noc banda a pekne snicky

kvietok121
18. máj 2010

ahoj deniska aj tebe, ja este 5 minut cakam na koniec hokeja s manzelom

kvietok121
18. máj 2010

takze hokej konci tak bezim aj ja do postielky rusi vyhrali

kobyliacik
18. máj 2010

Zdravím, síce teraz nemám termín, ale mám doma takmer dvojročné augustátko tiež. Karinka sa narodila 08.08.08 o 23.45 😀 . Myslím, že detičky v tomto (a nielen tomto) znamení sú naozaj úžasné a pridávam vám zaujímavý link pre deti narodené v tomto znamení: http://www.najmama.sk/clanok/1211/dieta-lev/ úplne dole je lišta, kde sa presúvate - môžete si nájsť aj to, aká je mamina v takom, či onakom znamení. Nemusí to byť 100% pravda, ale to, čo je tam o augustových deťoch na našu malú úplne sadlo. Prajem aspoň príjemné skrátenie dlhej chvíle 😉

kvietok121
19. máj 2010

dobre ranko, mam za sebou katasrtofálnu moc, stále som sa budila, nemohla som zaspat, dostala som do nohy strasny krc, v noci, a este teraz ma boli, co robite proti krcom??? ja vobec neviem ako budem chodit, pekny den vsetkym

evanns
19. máj 2010

Dobre ranko...
kvietok mne pomaha pri krci tahat prsty na nohe smerom k hlave...
Pekny den vsetkym...idem makat

adal
19. máj 2010

dobré ráno, kvietok skús si nohy vykladať do vyvýšenej polohy a pomáha aj magnézium a samozrejme ako píše evanns ťahať prsty smerom naopak ... a mávaš to častejšie alebo si to mala prvýkrát ? Ja to mávam častejšie, preto nohy vykladám 🙂

adal
19. máj 2010

no a idem na kardiológiu kvôli tomu zvýšenému tlaku ☹ tak držte palce, dúfam že to bude O.K. 🙂

rubinka
19. máj 2010

Idem nahádzať do albumu vec čo som včera nakúpila 🙂

zeytin
19. máj 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂
Konecne slniecko, tak dufam, ze vsetky budeme mat dnes krasny den!
Adal, kvietok - krasne bruska mate 😉
Kvietok, - na tie krce - ja som sa tu pytala na to iste pred nejakym casom, lebo sa to uz nedalo vydrzat - dostavala som krce aj pri obuvani topanok, rano, vecer... to bolo jedno, dokonca som mala krc aj v stehne... 😀 . Doktor mi dal magnezium a sa to zlepsilo. Sice este stale obcas mam taky pocit ze mi ide do nohy krc, ale vystriem nohu a pomoze to.

zeytin
19. máj 2010

Objednala som si taku peknu letnu suknu - vcera mi dosla - vyzera uplne super, aj je prijemna na nosenie, tak sa vytesujem...
http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/F...

evitkamalicka
19. máj 2010

dobre ranecko

silwietta
19. máj 2010

bre ranko... mne sa celu noc snivalo ze mam krce v lytkach... alebo som ich mala a som sa poriadne neprebudila, tak sa mi zdalo ze sa mi o tom sniva 😝

rubinka
19. máj 2010

No baby tak som už aktualizovala svoj albumček, môžte kuk 😉

mywiel
19. máj 2010

Ahojte 🙂 jééj Rubi ako to uz mas krasne naskladané... 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/rubinka/albu...

zeytin
19. máj 2010

Rubi tak to uz mas skoro vsetko kupene, nie? Krasne vecicky.... 😉

groka
19. máj 2010

ahojte kocky
idem varit babule,idem robit zeleninkove rezniky,to je take ako zelenina v palacinkovom alebo akom to je cesticku s mladymi zemiacikmi s vnatkou k tomu,mnam,si dnes pochutname

ja inak vcera vecer zas bolesti v panve a v noci o 3 tiez,akoze neviem,su to poslicky?v noci som uz aj stopovat chcela ale zaspala som nejako...no mne sa to vobec nepaci,ale vobec,maly tiez v noci stale hore bol kopal,druhy syn tiez,ten rozpraval zo sna aky je on pomocnik moj a ako mi on pomahal plienocky davat do komody,muz akoze v noci,ze ci mame nocny zurnal,lebo som sa potom aj rozpravala s malym,no sranda ten moj synacik 😀 ja este dnes idem doprat nejake vecicky,deku aj v albume ju mam to na zips a potom uz len 56 dokupim a finito

didulka85
19. máj 2010

Dobre ranko!
Glukomer je pokazeny, skoro ma rano porazilo, aj som si poplakala... Dalsi tyzden v p... Mala som si merat dnes, zajtra a v piatok mi mali povedat vysledok. Teraz mi povedia verdikt az na konci buduceho tyzdna... Uz na to naozaj nemam nervy.
Tak som aspon ocikala papierik a na moje velke zdesenie mam ketony v moci. To znamena, ze moja mala hladuje.
Ked som sa zo zlych sprav pozbierala a cez ten hurikan dostala k doktorovi, na dverach mal napisane: DOVOLENKA.

mandylion
19. máj 2010

Ahojte dievcata 🙂 ako sa mate ? co nove?

denisocka
19. máj 2010

😀 dobre ranko, konečne som sa tu dostala ale iba pozdravim a utekam. dnes nam zaspala "pestunka" teta. takže došla až teraz tak idem do sprchy

helen1007
19. máj 2010

ahoj. Keď to tu tak čítam tak má, pocit, že zaostávam. Ja som chcela výbavičku kupovať až pri konci. Totiž na bábätko sme čakali 1 rok aj 5 mesiacov a cesta k nemu nebola ľahká. Tak som nechcela nič uponáhľať. No keďže mi tvrdne bruško a doktor sa mi vyhráža nemocnicou,tak sa asi vrhnem aj ja na skompletizovanie výbavičky.

rubinka
19. máj 2010

Mywiel ďakujem 🙂

Zeytin hej už je skoro konpletná čo sa týka oblečenia 😉

Didulka tak to je na porazenie fakt 😒

mywiel
19. máj 2010

Didu 😒 klidek to bude dobré 😅

mandylion
19. máj 2010

Ja som v sobotu bohuzial nespravila skusku, tak som si v nedelu v trencine vyvetrala hlavu s mojim priatelom nakupom baby vecicek a zistila som ze mam slaboste pre modro bielo cervenu kombinaciu...Kupili sme same pekne veci, myslim, ze malinky bude fesak...
Helen neboj sa a urob si s niecim radost 🙂

mandylion
19. máj 2010

Didulka, hlavne sa moc nerozculuj, mimino to citi...🙂 neboj bude to dobre

mywiel
19. máj 2010

Napisem ti nieco na povzbudenie... 😅 svagrina ma 4 deti najmensie ma 7 mesiacov a vsetky porodila zdravé aj ked tehu neboli lahké lebo ma len jednu oblicku druhu jej vyoperovali kvoli rakovine ked mala 19 rokov doki jej tolko tehu neprial ale ani jej ich nezakazal a napriek tomu to zvladla. Musis mysliet optimisticky neboj mala bude v poriadku.

mywiel
19. máj 2010

Mandy ja zas kupujem tyrkysové a slabucko zelené veci... 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre