♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiriel
12. jan 2010

aj ja držim, ja som bola počas prveho tehu len na jedinej skuške - na filozofii a skoro som potratila jak mi lepilo,dostala som E a dala odklad , a nakoniec sa na celu školu vyprdla

witchka
12. jan 2010

rubinka, ja ju mam vraj vzadu, to som prvykrat zistila teraz, doktor tvrdi, ze to nevadi, ze sa mi aj tak teraz cez tehotentvo vyvali hore, ze to nie je nebezpecne, tak neviem

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bihan
12. jan 2010

Rubinka, ako bude maternica rásť, tak sa "prehodí" dopredu, neboj, nie je to také nezvyčajné 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
12. jan 2010

ahojte

ja idem dnes do poradne o 15.30, drzte mi prosim palce, nech je vsetko oki, uz sa bojiiim

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
12. jan 2010

rubi, ja uz fotku mam, z 8 tt, kde malo babenko 1,2 cm

silwietta
12. jan 2010

zuzi neboj, drzime palceky

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzka neboj, dobre bude 😉

zuzana76
12. jan 2010

dakujem vam, ja sa bojim aj toho merania NT

evitkamalicka
12. jan 2010

zuzi a v ktorom tt vlastne si?

leteku
12. jan 2010

Ahojky. Dievčatá asi každá sa bojím každej poradne, či tá naša fazuľka sa má dobre a rastie ako má. Ale my to zvládneme, však mamy toho musia zvládať veľmi veľa.

zuzana76
12. jan 2010

evit podla PM 12 tt ale babeno bolo po 2x mensie o tyzden, mala som dlhe cykly, 35-37 dnove, takze by som mala byt v nejakom 11 tt

leteku
12. jan 2010

pardon - bojíme

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
press
12. jan 2010

Dobré ránko, vítam všetkých nových členov🙂
tiriel: aj ja som mala túto noc strašný sen, ešte teraz mi je z toho nanič, lebo bol úplne reálny a prišla som o drobca, tak som sa v noci zobudila spotená a hneď som rozsvietila a hľadala krv....hnusný sen
Ináč dnes mi je zase zle, zopár dní to už bolo fajn, ale to bolo asi len ticho pred búrkou🙂)))
Ja už sa na poradňu teším, idem síce až 20.1., ale chcem vedieť, či je všetko ok.
Zuzi držím dnes palce, pribudne ďalšia fotka do albumu 😉

leteku
12. jan 2010

rubinka moje malé malo 8+0 - 17.6 mm a napísal mi, že to zodpovedá 8+1 žeby som mala obríka?

zuzana76
12. jan 2010

leteku, tvoj doki ti to urcil dobre, 8 tt zacina pri 15 mm, takze v podstate aj mojich 12 mm bolo na osmy tyzden este malo

mywiel
12. jan 2010

Ahojte letné cakatelky 😉 😵 tiriel krasne tehu a nech zubrienka pekne rastie. 😉

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
12. jan 2010

rubi, ale aj mne merali od hlavicky po zadocek, to sa este v tomto stadiu ani inak neda merat

leteku
12. jan 2010

aj mne to tak meral

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiriel
12. jan 2010

myw dik , som rada že niesom sama - mame tu 2 bosorečky a my dve sme zas odroda anjelskej smečky,verím že čoskoro pribudnu dalšie a obsadíme každý mesiac v roku

leteku
12. jan 2010

rubinka ale tvoje mimi je o týždeň mladšie a bábo rastie tuším 1 mm za deň tak to v podstate sedí a ak povedal doktor, že je také aké má byť tak je také a hotovo, aj keby malo byť menšie. Mňa doktor strašil celý čas keď som čakala malú, že aká je veľká a ona sa narodila s váhou 2850 a 48 cm, takže bola prcek.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosienka
autor
12. jan 2010

ahojte baby 🙂

tiriel, ty mas teda sny, asi vela konikujes 😉
tea, drzim palce na skusku a aj ramenu
witchka, dakujem, ja viem, ze sa to pomerne casto stava, tak na 50% sme to cakali, ale sme stastni aj kvôli jednemu milacikovi 😵
mywiel, ahoj ty budes septembrovka? uau vies to uz dlho? gratulujem!!! 😅 hodim niekedy IP 😉
zuzi- druim palce v poradni a nahod uz fotky a tt-cka, ked uz si 11-12tt, ci preco nechces?

tiriel
12. jan 2010

baby,moj maly sa po 11tt rozbehol,že bol o 10dni väčší a narodil sa 3kg a 49cm,takže podla tých mier sa neda hovoriť,kto akeho obrika porodi. asi zaleži od kvaliti ultrazvuku a kolko je jeho možná odchýlka v dnoch/týždnoch pri meradí. zvyčajne je na konci ,kde sa udava vek napísane + - 7dni . a tiež je rozdiel merat dlžku tehotnosti podla gestavčneho vaku - moj trebars rastol pomaly a teraz je tam fazulka natesno a lucyn si tam pláva jak v bazene a rozdiel meriať CRL -temeno zadok.

ale tiež mi je divne že ina dlžka CRL - iny vek podla doktorov /reps.usg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre