♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
26. jan 2010

silwi vazne, musis zaparkovat na milimeter presne, prvy raz sme mali takeho experta, ze normalne meral kolko stojis od druheho auta a podobne

evitkamalicka
26. jan 2010

no ale samozrejme aj tu plati, ze asi kto je mu ako sympaticky, lebo naposledy som sla na skuske s jednou pani a normalne som mala strach sediet v aute, som myslela ze nas niekde po ceste zabije, velmi zle sla ale urobila

silwietta
26. jan 2010

nervy moje... u nas vyhadzovali aj za konstrukciu, teda jedneho chalana vyhodili... to sa uz tusim teraz neskusa

evitkamalicka
26. jan 2010

po novom sa uz konstrukcia neskusa

silwietta
26. jan 2010

mne ocko na jazdu poradil, ze hned ako si sadnem si mam ponastavovat zrkadielka, ze to spravi dojem na policajta a veru je pravda, ze potom ma az tak nesledoval a obcas cumel aj von oknom 😝

halintoa
26. jan 2010

denis: ja Ti veru v dobrom závidím, čo by som teraz za to dala dosýtosti sa vy..... 😀 😅

evit: tak tie nervy Ti nezávidím, aká je dlhá u Vás jazda? u nás to bolo cca 2 minúty po BA

marija
26. jan 2010

Dobre ranko dievcence 😉 ako sa dnes mame? Co nove? Ako bruska?

Mam otazku, da sa vam este spat na brusku, alebo uz je to neprijemne?

evitkamalicka
26. jan 2010

silwi u nas to nepomaha u nas to musi byt samozrejmost

hali u nas je to 15-30 minut

janinna11
26. jan 2010

baby ja tiez nie som extra soferka a skor ako neviem, sa bójim jazdit a neverim si..., ale chce to iba cvik, musim zacat...

evitkamalicka
26. jan 2010

ja praveze chcem strasne jazdit, ja by som aj bez vodicaku kludne jazdila, ale pri mojom stasti by ma urcite hned stopli policajti

janinna11
26. jan 2010

Halintoa, mas problemy zo zapchou, ze? Beries na to nieco?? Ja som mala tiez fest problemy a teraz sa to uz trochu upravuje, tak som rada 🙂

marija
26. jan 2010

😀 ze soferovanie. No ja mam vodicak uz 8 rokov, ale nejazdim.. tiez mam strach a pritom som soferovala dobre...

evitkamalicka
26. jan 2010

ja som mala zapchu pri malom, teraz nastastie nie

bihan
26. jan 2010

Kočky, z čoho máte strach? 😅 😀 čím dlhšie nebudete jazdiť, tým to bude horšie.

zuzana76
26. jan 2010

ahojte

prisla som nakuknut

denisocka vitaj

evit, drzim palce nech zvladnes jazdu

evitkamalicka
26. jan 2010

zuzi dakujem

halintoa
26. jan 2010

evit: 15-30 minút????? to kam až idete?

janin: hej, mám, neberiem nič, snažím sa veľa piť, denne niekoľko porcií ovocia a zeleniny a nič... Včera som dokonca pila šťavu z jabĺk čo som strúhala do štrúdle, ale okrem toho, že som bola ako balón mi to nepomohlo ☹ .
Baby, ktoré potraviny zapekajú? Viem o čokoláde, ale tá mi teraz nechutí...

zuzana76
26. jan 2010

bihan ma pravdu, ja mam vodicak od 18 rokov teda uz 15-16 rokov a z toho uz dobrych 11 rokvo nejazdim, uz by som asi ani nevedela. Mne byva zle pri soferovani, tak ani nemozem

zuzana76
26. jan 2010

halintoa a neberies zelezo? z toho byvaju zapchy

skus pit kompotovu stavu

evitkamalicka
26. jan 2010

hali no kludne aj do nejakej vedlajsej dediny, pripadne mesta

evitkamalicka
26. jan 2010

po vsetkych moznych krizovatkach co tu su, kruhovych objazdoch a podobne

denisocka
26. jan 2010

zuzi,dufam že si neprehliadla že som to ja Tiriel 😀

halinota, vieš čo,včera som si dala tie zavarane slivky čo ste spomínali na večeru , tak možno sa to pohlo + papam teraz výživky , no a dala som si rano konečne turka , takže kým som dopila kavu,už som bežala .

bihan ako? dosť si ma včeras vystrašila s tým krvacanim 😕

zuzana76
26. jan 2010

denis cozeeeee, no teda, ty inkognito 😀 😀

tak, dufam,ze uz je vsetko oki, tak zato si nemala maleho v pase 😀

denisocka
26. jan 2010

marija , ja už na bruchu nespím,naposledy som spala v osudnu stredu v noci, ked mi trebalo čurať a našla som si na vecku krv, teraz spím už len na "polobruchu" ,ale čitala som tu jednu temu kde mamina písala,že spala do 7.mesiaca 😕

ja si chcem dnes po 2 rokoch depilovať nohy,neviem či sa može,či od tej bolesti aj nepotratim 😅

zuzana76
26. jan 2010

a ja ze co si to tak dlho tajila, ty si tu taka vseobecne znama 🙂 , teda v dobrom myslim

marija
26. jan 2010

Tirel, sa takto maskujes??? 😀 som citala, ze si mala nejake problemy??? co bolo? ja som sa nevedela spatne prelistovat :(

Bihan mas pravdu, to si hovorim aj ja, ze coho sa vlastne bojim??? no asi nezodpovednych vodicov okolo 😠

evitkamalicka
26. jan 2010

ja som pri malom spala na bruchu skoro do 6. mesiaca a teraz uz na bruchu nespim, lebo po cisarskom som si odvykla uplne

zuzana76
26. jan 2010

ja na bruchu tiez radsej nespim ani sa mi velmi neda, a niekedy ani na chrbte, takze tiz tak na polobruchu, proste sid am taky maly vankusik pod brusko a ten ma podopiera 😀

zuzana76
26. jan 2010

ja sa pri soferovani bojim toho, zeby mi prislo zle a ohrozila by som aj inych ludia a tiez sa bojim aj nezodpovednych soferov

denisocka
26. jan 2010

že všeobecne známa ... 😀 myslím že len tebe, a bihan ma pozna . ostane baby ma asi ako denisočku neregistrovali , obzvlašť baby witchky , ked ja som sa držala len anjelskej temy poslednu dobu . ale šak bosorka jak bosorka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre