♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
4. feb 2010

Mala je strasne zlata cely den sa hrala sama a spali sme tri hodiny poobede, neviem akoby som to zvladala keby bola ina. 😅

denisocka
4. feb 2010

No to ani nepisem ako sa treba venovam mojemu.on sa vie hrat len von

mywiel
4. feb 2010

My sme uz tyzden vonku neboli lebo mala ma sople a kasle, z nosa jej vkuse tecie zeleny potok. Ale uz sa to zlepsuje a aj v noci lepsie spi a menej kasle, ide to ale pomaly. 😒

tretulka
4. feb 2010

mywiel, tak to mas uzasne dieta, nas sa nezahra sam dlho, podla toho aky ma den, vecer chodi spavat okolo 20-20,30hod, niekedy zaspi neskor a rano je o 6tej hore, mal obdobie, ked vstaval o 5tej 😖
bola som dnes u dr, vsetko je ok, mimi sa nechcelo otocit, tak ho musel dr. budit 🙂 aby mohol odmerat sijove prejasnenie /tak sa to dufam vola/, aj vysledky krvi som mala ok, tak sa tesim. Termin mi aj teraz urcil na 13.8. a mame aj foto, uz je v albume 🙂

denisocka
4. feb 2010

Tretulka super.ake mate miery?

mywiel
4. feb 2010

No zahrat sa zahra sama ale s tym spanim je to vynimocné lebo je chora ona toho vela nenaspi normalne. Ide spat o 21h00 ale niekedy aj po 23h00 ked sa raz rozhodne ze nie je unavena, 😅 😀 ale ja sa nestresujem lebo bud sa hra alebo pozera s nami telku a ked vsetko zhasneme tak ide spat s nami a rano spi do pol jedenactej potom.

tretulka
4. feb 2010

CRL 64mm, NT 1,7, toto som vycitala z knizky

denisocka
4. feb 2010

Tak my spime od 22.00 do 6.00 .obcas pol hodiny viac a na obed tak hodinu a dva hodiny

mywiel
4. feb 2010

Moja spava cez den 1 1/2- 2 hod. teraz je to 3 a viac ale vravim je to vynimocné lebo je chora.

jankaat.
4. feb 2010

ahojte.. ja len hlasim ze sme o nase babatko prisli 😢

halintoa
4. feb 2010

ahoj jani, vieme o Tvojom nešťastí a je nám to všetkým veľmi ľúto 😔 😢 . Túto ranu zahojí len čas a potom ďalšie tehotenstvo. Poplač si do sýtosti, uľaví sa Ti aspoň trošičku. Drž sa, budem na Teba cez víkend myslieť, aby si bola silná 😔 .

lulusha
4. feb 2010

janka, drz sa, vsetky sme s tebou a kazda urcite vyronila slzicku za tvoje babatko 😢

jankaat.
4. feb 2010

dakujem vam ☹

tretulka
4. feb 2010

janka, mnohe z nas to prezili tiez, zial...drz sa 😔

halintoa
4. feb 2010

tretulka: Skutočne je nás tu veľmi veľa, čo už má za sebou potrat, neviem, či je to tak v každom ,,spoločnom termíne", ale tu sme to prežili tuším každá druhá 😔 .

pipi1211
4. feb 2010

janka je mi to naozaj uprimne luto, drzte sa a hlavne ty! 😢 😢

tretulka
4. feb 2010

mas pravdu, ze je vela MA, kym som ho neprezila, tak som ani nevedela, ze je to "bezna vec" a pre mna to bola hotova tragedia, to zistenie ma trosku ukludnilo v tom zmysle, ze nie som sama...ale je to smutne, zial

ikulka
4. feb 2010

ahojkajte kočky nejak mi blbne kon ani mi nejde listovať stránky dozadu čo ste popísali,tak len v krátkosti. idem asi zas niečo jesť booože stále som hladná a nič mi nejde na chuť....hrozné....už enviem čo by osm jedla.....a ked sa najem zas mi je zle stále dokola už by to mohlo konečne prestať.....

lenadka
4. feb 2010

tretulka super miery 😵 🙂

lenadka
4. feb 2010

moja uz tiez lezi v posteli a rano vstava okolo 7.00, celkom fajn, ael cez den uz nespava, aj v skolke sa jej malokedy podari zaspat, tak ako bola velka spachtoska, tak zrazu jej ten obedny spanok nechyba-no mam uz velkacku 😅 a taka je zlata, niekedy sa len tak s uzasom zahladim na nu a som neuveritelne stastna ze ju mam a vecer ked zaspi, chuda moje take je docmulane 😀

denisocka
4. feb 2010

Aj nas uz zazracne spi.hold, 2x po hodine v snehu a -10st ho unavilo.

ikulka
4. feb 2010

lenad 🙂 😉 🙂 saška už spí asi hodinu ale veru ona nespáva cez obed už od dvoch rokov, len sem tam možno raz za mesiac. ale tiež milujem ked tak spí kludne v posteli a ja si ju len tak obzerám a ona spí s nami v posteli teda máme v spálni tri a ked len tak v noci si ruku prehodí alebo len že mami a ked ma začuej len si vzdychne a spí dalej tak to je najužasnejšie 🙂 😵

zuzana76
4. feb 2010

Ahojte

Janka je mi to velmi luto, ale mozno ma vsetko svoju pricinu a neskor, ked sa vasa situacia ukludni najma doma s rodicmi, ty dostudujes, tak potom sa vam iste zadari druhe babatko a bude to v poriadku. ☹

Deni, zase spinenie ☹ , ale mozno to nic nie je, neskocis k Dr. nech sa na teba pozrie,ze z coho to bolo?

denisocka
4. feb 2010

Zuzi,lezim.muz behal okolo maleho.zajtra uvidim a ked tak pojdem

zuzana76
4. feb 2010

tak oddychuj ☹ a viem ako je to behat okolo dietata, esteze ten moj sa uz aj zahra sam obcas a ja ho vobec nezdviham, na poste si vylesie, aj na stolicku, on uz sedi na normalnej stolicke

pipi1211
4. feb 2010

ako vas tu tak citam tak my asi jedini chodime spat medzi 21.00-22.00 ale za to vstavame tak o deviatej a poobede spime tak hodinu a pol az dve 🙂

zuzana76
4. feb 2010

pipi, aj nam sa niekedy zadari, aj vcera isiel spat o 22.00, ale dnes zaspal uz o 20.30
vstavame okolo 9.00

tea333
4. feb 2010

no dufam ze moj maly planuje vyspavat do neskoreho rana v buducnosti 😀 😀
akurat som sa vratila z kina..flakam sa namiesto ucenia 😅

lenadka
4. feb 2010

ze o 9.00 fantasticke 😀 o tom mozem snivat, ale nasa je naucena vstavat do skolky, tak uz to ma nejak v sebe, ze o 7.00 je budicek 😅 ale zase ona si rano ide zapnut rozpravky a necha nas spat cez vikend 😵

gabusssa
4. feb 2010

No niežeby ma to tešilo, ale vidím, že nie som sama, ktorej je stále zle. Mne sa zdá, že mi je zo dňa na deň horšie a nie lepšie ☹ Pri malom mi bolo špatne myslím, že do takého 16. týždňa, takže ešte nejaký ten týždeň si počkám. Inak sa hovorí, že do prvých pohybov, potom by malo byť lepšie. tak držím všetkým palčeky, aby sme sa čo najskôr zbavili týchto nepríjemností...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre