♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
22. feb 2010

klapinka ani nevrav...ja by som hned chodila na plavanie...to je moj srdcovy sport...ale u nas v MT take asi nie je ..tu je tak plavanie novorodencov...co sme chodili ale pre tehu velmi malo veci ,akurat tak cvicenie na fit lopte ,profilaxia a pilates to som si nie je ista...takze nic moc 😖 😢

klapinka
22. feb 2010

niki.. nam na prvom s midwife dala avizo ze je tu taka moznost, len som sa bala ze tam bude kvantum bab a sa nedostanem do zoznanamu. Vcera vecer sme boli plavat normalne na public.... a na recepcii som sa pytala ako to je... tak ze pohoda.. 10 bab iba chodi, prides zaplatis a si... 5£ a 45 min myslim ze to bude.

Tesim sa velmi velmi ako to bude prebiehat, super pocit citit sa vo vode lahucka ako pierko...len keby ten chlor nepachol ste 2 dni 😀 Uvidim vyskusam ked sa mi nebude pacit, tak budem chodit plavat ako do teraz 🙂

nikitka231
22. feb 2010

bihan:tak prave som pozerala tu moju novu podprdu tehu a znacka ze anita active 😀 😀 😀
tak vidis....asi som zle kupila...a vravim ze skoro 40 eur...no des 😖 🙄

denisocka
22. feb 2010

citite pohyby /tie čo citite/ stale? bo ja nie, niekedy len raz za den,dva krat -ked ležím a čakam,nie stale. inač,noc som mala tiež na hovno,som mala take divne bolesti v podbrušku,ako zastavene vetry či čo ...

nikitka231
22. feb 2010

klapinka tak to mate super ...ja skusim este u nas zisit ci nie je taka moznost..cez google mi nic nenaslo ☹
ty byvas pri Poprade?to jedine ze by som dochadzala 😀 😀

zuzana76
22. feb 2010

denisocka, ja tiez len raz za den, pripadne 2x

klapinka
22. feb 2010

denisocka.... zastavene vetry... brrr... napchavm sa slivkami, jablkami, len aby som sa mohla vytoto 🙄

a pohyby este necitim, bude to nase prve babtko a ako ste popisali az 18-20tt tak este cakame 😵

baby aha ake krasne triko

http://www.2chix.com/products/maternity_tees/kn...

denisocka
22. feb 2010

ináč,mna už zas začína štipať ked cikám,teda nie pri cikaní,ale po docikaní,tak neviem čo to. a mam vytok, taký blielo/žlty ale vraj výtery su OK

denisocka
22. feb 2010

😀 joj,a mala som zas sen .... že som bola na usg a CRL bolo 11.1 cm

rubinka
22. feb 2010

Deni to máš zato že sa furt bojíš že bábo je malé 😀

captainka
22. feb 2010

deni ja citim pohyby tiez len ked lezim alebo sedim dlhsie, inak necitim ked chodim, stojim...to je asi skoro...a nie stale of course 🙂

michaela80
22. feb 2010

denisocka teba tiew cm budu prenasledovat cele tehu asi... ja malu citim iba vecer a to ked sa dobre napapam a sedim na sedacke s nohami hore pokrcenymi...asi ma malo miesta, vtedy sa vrti riadne ale cez den nic...dnes mam zase poradnu tak sa popytam ci je to o.k. ze iba vecer...

marija
22. feb 2010

Ahojte kocky.

Tak boal som v poradni. Vsetko ako ma byt. Uz boli aj vysledky genetiky, vsetko NEGATIVNE taks a vytesujem jak male decko 😵 😀 este aj pocasie ju uuuuuzasne, no paradicka 😎

24.3 idem na morfologicky, tak sa uz tesim. Dnes som tiez videla baabtko, ale to len tak na rychlo pozdrel srdiecko a ci je vsetko ok.

CIslo podprsenky mam 80D, ale som spokojna, vacsie by som si uz ale neprosila 😀

Deni ty s tymi centimetrami 😀 uz sa na ne vykasli, ved uz aj tak zacnu rast babatka individualne tak bude zbytocne sa co i len porovnavat 😉

denisocka
22. feb 2010

no konečne mi male uštedrilo par kopančekov a možem spokojne fungovať do večera. dufam,že tripple testy budu negativne, a že vysledok mi sestrička povie dnes

rubinka
22. feb 2010

Marija tak super že je všetko ok, inak krásnučke fotečky máš, tie umelecké. 🙂

marija
22. feb 2010

A co sa tyka pohybov tak necitim stale, niekedy aj cely den nic necitim a na dalsi si parkrat kopne, inokedy sa len zamrvi 😉 ale este je cas na take tie citelne a zretelne pohyby. Davam tomu u seba este tak tyzden 😎

marija
22. feb 2010

rubinka dakujem 😵 a z vysledkov testov sa nesmierne tesim 😉

denisocka
22. feb 2010

marija,a babo ti nemerali? 😀

rubinka
22. feb 2010

😀

denisocka
22. feb 2010

ja som dnes volala o novy termín na morfo a kázali volať až v piatok

denisocka
22. feb 2010

baby, a kde je elinka27 ??? ak si pamatam , tak babo bolo OK, alebo som niečo prehliadla???

marija
22. feb 2010

Deniska 😀 ty si fakt sisi 😉 😝 😀 nemerali, on mi ani nemal robit UZV, len mavam bolesti v pravo v podbrusku, asi ide opat o zrasty po slepaku a dvoch laparkach a pre istotu pozrel srdiecko ci bije. Na to UZV co ma v ambulancii by sa to asi ani nedalo zmerat, na UZV maju zvlast miestnost kde je ten UZV fakt vymakany 😀

denisocka
22. feb 2010

šak ja len či náhodou už netajíš zo solidarity ku mne

marija
22. feb 2010

Inak ja ani neviem kolko by teraz tak babo malo merat. Vazit by asi malo okolo tych 130g ak sa nemylim, ale aka dlzka? Dnes mi tam lezkalo s nohami v tureckom sede :D asi tam malo miesta ci co 😀

marija
22. feb 2010

Deniska netajim 😀 😎 vsak pisem, ze ani neviem kolko je normalna ci optimalna dlzka babatka, by som ani nevedela ako ta oklamat 😀

rubinka
22. feb 2010

V tom 17.tt možno dlžku už ani nemerajú, vačšinou len hlavu a stehennú kosť pokiaľ viem.

marija
22. feb 2010

rubinka moze byt 😉 to jemozno aj dovod preco si to nepamtam 😀 inak by som vedela aj primalej aka je dlha a mam nejako hlucho prazdno v spomienkach na dlzku babatka 😀

denisocka
22. feb 2010

marija,možno 111mm ked som to mala v sne

lenadka
22. feb 2010

deni, neboj, nakoniec to bude mozno jedno s najvacsich augustovych milacikov, to tvoje dorbátko 😉 🙂

nikitka231
22. feb 2010

kocky ked chcete tabulku tak tu ju mate 😉
http://www.maminkam.cz/tabulka-velikosti-plodu-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre