♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
29. mar 2010

Bihan, no ano, uterak ano, ale CD ti da 😉 on , tiez nechapem, ked uz si to clovek plati, tak tie papierove obrusky podla mna nie su az take drahe, no ale budis, to je jedno, len nech je vsetko v poriadku

rosienka, tak si na teba spomeniem, som zvedava co sa nam tam ukaze 🙂

evitkamalicka
29. mar 2010

ja uterak nenosim ani na klasicke sono, maju tam tie papierove utierky

denisocka
29. mar 2010

ježiš,doriti nika,ja som tam zabudla zavolať,že neprídem,ma porazí ..... si mohla skor dať echo 🤐

denisocka
29. mar 2010

zuzi,dnes CD lacnejšie než persil 😀

zuzana76
29. mar 2010

evit, na klasicke k mojmu Dr uterak nenosim ani ja , v Hlohovci to proste treba a basta, darmo diskutovat, sak ma to nezabije doniest si tam vlastny uterak

zuzana76
29. mar 2010

Deni, asi ano 😀 , ale tak papierove obrusky su jednorazove 😀

nika.r
29. mar 2010

deni 😅

denisocka
29. mar 2010

kurnik,som fakt chcela rano volať,že mi v piatok robili morfo,že sa odhlasujem,ale dnes mi to ušlo,dofrasa

bihan
29. mar 2010

No, CD nie je zadarmo, ale zahrnuté v cene 😀 a nie je blbý, aspoň má isté, že tie CD, čo strčí do mašinky, sú ozaj čisté.

nika.r
29. mar 2010

neva, už sa netráp.

Bola sina ďalšom morfo? Nečítala som dozadu. Kvôli tej cyste v hlavičke?

denisocka
29. mar 2010

😀

nika.r
29. mar 2010

no inak tiež nechápem s tým uterákom. Za tú cenu, čo ten utz stojí je to fakt smiešne..alebo na zaplakanie? 😖

nika.r
29. mar 2010

jémine, deni, som sa normáne zľakla 😀

denisocka
29. mar 2010

som zvedava dokedy takto budem pôsobiť ... s novým lookom

zuzana76
29. mar 2010

bihan, ano mas pravdu, ze CD je v cene, ale tak isto tam mohli byt zahrnute aj tie papierove obrusky 😉

zuzana76
29. mar 2010

ved kolko toho zena minie na poutieranie? ak by pripocital kazdej 1 euro, tak na tom este aj zarobi

denisocka
29. mar 2010

ale ved to je bežne s tým uterákom,aj tuna kade tade pýtaju uterák - na usg s obličkami a tak. na gyndu som si musela aj kondomy nosiť na vaginálnu sondu,tak čo už

zuzana76
29. mar 2010

mna ten uterak teda tiez vobec neobtazuje, ze si ho musim vziat

zuzana76
29. mar 2010

ja to beriem tak,ze platim za vysetrenie a nie servis pomimo

zuzana76
29. mar 2010

a inak cena je 45 eur, co si myslim,ze v BA zase pytaju ovela viac iste aj 60 a morf. uzv u Dr, Holana stoji 90 eur

denisocka
29. mar 2010

no prave,to ideš do Hlohovca? tam to je tak smiešne lacne,že ten uterák oželiem

marija
29. mar 2010

Zuzi ja za 3D v Gyn Five zaplatim 47eur a podal mna ta kvalita aku robia tam je uplne super 😉 ked sme si to porovnavali s kamoskou ktora bola v Hlovci tak sa to porovnat nedalo. A este by nas stala aj nieco cesta tam aj spat z BA takze by to vyslo viac ako 47eur tu.

abbey1
29. mar 2010

Ja som u Holaňa neplatila,ale mala som odporučenku.Ale v Hlohovci sú tiež super

zuzana76
29. mar 2010

marija, no ved ked si z BA,ale my mame Hlohovec blizsie a je to iste lepsie ako tu v NR

a ten Gin fiv nema taku sumu, len ak si ich pacientka?

zuzana76
29. mar 2010

Ja som citala na Hlohovec len same dobre hodnotenia, takze neviem porovnavat

zuzana76
29. mar 2010

abbey, no ked mas odporucenie, ja nemam, idem tam z vlastnej vole

marija
29. mar 2010

Zuzi ved jasne z NR je to blizsie. A ja som bola v 15tt tiez tam, to som platila 17eur, takze tento druhy mam za 47eur. Ja som bola aj s malou a mala som kopu videi a kopu fotiek a bola som velmi spokojna tak sa tesim aj teraz 😉 a niesom ich pacientka. Chodim do GPN kde maju tiez 3D a aj tam som bola s malou ale ani tam som nebola taka spokojna ako v tom Gyn five 😀

zuzana76
29. mar 2010

aha, no ja som s malym nebola na 3D, v podstate tam idem, aby mi uz konecne povedali, co to je, lebo moj Dr. mi Patka povedal az v 31 tt, takze asi aj teraz by to bolo tak isto

evitkamalicka
29. mar 2010

zuzi a Galantu nemas blizsie? tam tiez robia za 35€

marija
29. mar 2010

Zuzi mne v 15tt povedal, ze divcatko, ale to som mu velmi neverila lebo sam povedal, ze tak skoro sa da potvrdit jedine chlapcek na 100percent ;) no a teraz na morfo povedal tiez, ze dievcatko 🙂 ale este pockam na 3D a potom vymalujeme izbicku na ruzovo :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre