♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
17. máj 2010

ahojte

carmenn podla mna s kozmetikou mas cas, nam na kurze odporucali nepouzivat preve 2 mesiace velmi kozmetiku, lebo pokozka si vraj buduje ochranny filter, podla mna staci uplne obycajne mydlo, alebo z prirodnej kozmetiky , plus sampon na vlasky a nejaky olej na pokozku - olivovy, makadamiovy, jojobovy, alemo mandlovy su vhodne pre deti.

zuzana76
17. máj 2010

na ritku rybacia mast, alebo aj ten sudocrem,a lebo nieco prirodne, tusim ma aj weleda, aj motherlove

michaela80
17. máj 2010

ja oleje vobec nebudem pouzivat.....a kozmetika bude z Biodermy...

didulka85
17. máj 2010

Vcera som kupila olej na masirovania bruska proti kolike Weleda 50ml za 12 eur. Skoro ma prekotilo...

halintoa
17. máj 2010

Ja sa chystám používať na bambuľku čisto prírodnú kozmetiku, keďže ani na seba okrem dekoratívky nepoužívam nič iné...
zuzi: bihan sa chystala dať vanilku do mandľového oleja pre maličkú, alebo do dajakeho iného? nepamätáš sa, čo vravela, že je dobré na ošetrovanie pupčeka? lieh vraj nie...
didulka: hmm, to je iná pálka, hádam bude fungovať, tiež sa musím po niečom takom pozrieť..

denisocka
17. máj 2010

ja nekupujem na začiatok nič iba -ilej z lekárne a rybacu masť na riť . potom kupim sudokrem ak nebude naň reagovať a kozmetiku žiadnu, na riť max. trošku mydla - to chcem to sebamed či ako sa vola

zuzana76
17. máj 2010

hali, tusim ano, ale napamatam si presne do akeho oleja ☹

aj podla mna prilis vela kozmetiky vobec netreba, naozaj, ja viem ze kazda mamicka a najma prvorodicka je uz zhava na nakupovanie veci, ale fakticky to netreba, babo nejaku extra kozmetiku nepotrebuje, nepoviem,ze vobec ho neosetrovat, ale aj ked kupite nieco do kupela, tak jemu staci sprcnut do vanicky par kvapiek a hotovo

carmenn323
17. máj 2010

o.k a na osetrenie pupka je co?

denisocka
17. máj 2010

carmen,ja som mala na pupok taky lieh z lekarne,to som dala na gazovy štvorček a na pupko,ale tuším to bolo naprd, možno stačilo zasypať framykoinom? neviem,viem že odpadol sam na 8den - dala som malemu dole plienku a na nej bol pupok 😀 a beztak tým liehom nemožeš isť do pupka,bo to štipe

carmenn323
17. máj 2010

inak mne strasne vonia uplne ten obycajny olejicek aviril co este mna mama stym natierala 😀

denisocka
17. máj 2010

mne švagrina dala ku krstinam cely rad BUBCHEN kozmetiky,skoro ma vystrelo - lebo sme mali doma HIPP olej a to mi stačilo, takže doteraz mi bubchen olej,mlieko leži tu,šampon používame doteraz a zvyšok sme vygabali ani neviem kde,ale asi na seba nie na maleho

didulka85
17. máj 2010

Ja som nakupila vselico mozne z kozmetiky. A v lekarni som uz nechala cely majetok. 🙂

carmenn323
17. máj 2010

spytam sa v lekarni co na pupik treba 🙂 deni uz si nieco usila okrem prsta? 😀

denisocka
17. máj 2010

didul,nekupuj,nemožeš vedieť ako male zareaguje,nech to je akakolvek kozmetika . nakoniec sa s tou budete mazať vy 😀

denisocka
17. máj 2010

😀 neušila 😀 len ten ukazovak

carmenn323
17. máj 2010

didulka ja sa tam chystam zajtra tak snad ma neklepne zoznam mam dlhy 😀 co si pokupila?

denisocka
17. máj 2010

ale zajtra sa chystám našiť taku platu na maleho spaci vak, ale nikomu ho neukažem, bo by odpadol

carmenn323
17. máj 2010

deni a HIPP pekne vonia?ozaj aj ste kupovali odsavacku na nosik?ja chcem taku balonikovu lebo svagrina mala taku co boli dve hadicky a tou jednou musela tahat do seba fuuj vdy ma naplo 😝

denisocka
17. máj 2010

ale carmen,balonikovu 😀 ... ja mam na vysavač a je naj , ver mne a mamam ,čo už dieťa maju http://www.mojalekaren.sk/arianna-odsavacka-hli...

hipp vonia dobre, ja som ho ale davala len ked bol maly ošupany a suchy,vtedy som ho natrela ešte mokreho,aby voda ostala v pokožke

didulka85
17. máj 2010

Deni kupila som Klorane. Verim, ze moja mala nebude alergicka na nic. A ked sa s tym budem mazat nakoniec ja, nevadi... Pletovej kozmetiky minam neskutocne vela...
Carmenn z kozmetiky pre malu mam celu radu Klorane a sudocrem. V lekarni som kupila podlozky pod seba do nemocnice, vlozky, lactacyd, vincentku, espumisan L, rektalnu somarinu, teplomer do uska, gazy na pupok, leukoplasty, olej proti kolike, dezinfekcny prostriedok bez alkoholu, vatu, lieh, lekarnicky olivovy olej, palicky do uska, calciova mast na bradavky... A este kopec dalsich veci...

didulka85
17. máj 2010

A este som kupila aj odsavacku na soplik do vysavaca...

zuzana76
17. máj 2010

odsavacky mam ja vsetky tri druhy - balonikovu, tu co sa taha do seba ustami a vysavacovu, ziadnu okrem vysavacovej sme takmer nidky nepouzili

denisocka
17. máj 2010

jaj,ak možem poradiť na bradavky a ine veci - CICADERMA mať z homeopatickej rady, stoji do 2,€ a ja ju mažem všade,malemu na pipika ak je čeveneny,na riť aj na cicinku

zuzana76
17. máj 2010

cicadermu som pouzivala aj ja, na bradavky asi len v porodnici, len vtedy ma boelli, potom sa uz otuzili

denisocka
17. máj 2010

no a že ste spomenuli,treba mi zainvestovať do digi. ultrazvukoveho ušneho teplomeru

denisocka
17. máj 2010
michaela80
17. máj 2010

deni ja o nom rozmyslam....asi ho kupim..

zuzana76
17. máj 2010

ten bezkontaktny vyzera dobre, len ci to nebude tak isto ako s tymi digitalnymi, vam to nemeria bludy? mne teda ano, v pohode ze 35.1 mam akoze teplotu ja 😀 a ortutovym mam vzdy 36,4

lucy1990
17. máj 2010

Baby co ste sa pytali, bihan hovorila, ze na pupok lieh nie, ze bud Sterimar alebo Vincentku mam dojem. A vanilku davala do mandloveho oleja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre