♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
18. máj 2010

a ja som tych 6 tyzdnov aj krvacala, alebo 5 uz ani neviem ale dost dlho, takze u nas po 4 tyzdnoch nehrozilo urcite

snehulienka24
18. máj 2010

deni, nerob zo mna srandu 😝 hehe, aj sex bude zaujimavost...no som fakt zvedava, ako to nakoniec cele dopadne ...

zuzana76
18. máj 2010

a vas to nebolelo prvy krat po?

evitkamalicka
18. máj 2010

zuzi ja som krvacala asi 3 dni a potom uz len 2 tyzdne spinila

zeytin
18. máj 2010

Snehu - to ma mrzi, ze si ju nevidela.... inak jedna kamoska si ju kupila a je s nou spokojna... 😉
A ten nastrih som si pozrela na videu - ja uz som to sem raz pisala, ze som spokojnejsia, ked vidim, co ma caka... ale to bola ina morda... 5 minutove video - ani som to nezvladla dopozerat... ale treba sa na to pozriet asi s nadhladom... ked to vydrzali ine, vydrzim aj ja....
Mam kamosku - prvorodicku a ona mi hovorila, ze ju ani nenastrihovali, ze sa roztrhla iba velmi malicko - na 2 stehy, ktore po porode ani necitila a babo malo uplne normalnu vahu - 3,6kg... takze aj ja sa im budem snazit nejako povedat, ci sa to neda bez toho. A druha vec je ta, ze doktori nastrihuju rodicky kvoli urychleniu porodu - ked ich maju na porodnej sale naraz vela, tak sa nestihaju venovat kazdej. Vraj keby boli trpezlivejsi a rodicky disciplinovane, tak pri spravnom dychani nastrih nie je potrebny...

denisocka
18. máj 2010

kamoška čo so mnou rodila /aj ina/ ktora mala Epidural tak sa prirodzene natolko roztiahla,že bez nastrihu rodila, ona hned po poride o 2hod sedela v tureckom sede na posteli a ja asi po 2 mesiacoch

lenže mne epi nedaju kvoli zlej zražanlovosti 😔

lulusha
18. máj 2010

caute baby!

zeytin -krasne brusko 😵

tea - maly je velmi chutny 😵 😵

no ja sa tiez desim porodu, ja som taky posero a makkys, to budu mat so mnou velku zabavu na porodnici 😀 ale objednala som si teraz jednu knihu o prirodzenom porode, vraj je to taka biblia v takejto literature, odporucila mi ju kamoska, tak prestudujem a uvidime 😀

toto je ona: http://www.mhshop.eu/michel-odent-znovuzrozeny-...

zeytin
18. máj 2010

inak moze byt mm pritomny na sale aj pri zasivani, alebo ho poslu prec?

zuzana76
18. máj 2010

lulu o tom Michelovi odentovi je tu aj cela tema

zuzana76
18. máj 2010

zeytin, no ako kde asi, vacsinou ked ta zasivaju, tak asi osetruju babatko a muz ho ide fotit, nie?

denisocka
18. máj 2010

moj muž bol,dristal mi do každeho auuu slovami - vydrž,ešte jeden ... až som sa nezmmohla a vravela som mu,že keby jemu zašivali riť naživo,tak by tiež bol taky hrdina?

zeytin
18. máj 2010

Dakujem lulu....
Ta knizka vyzera zaujimavo, ale v slovenskom porodnictve ti asi velmi nepomoze 😖

denisocka
18. máj 2010

o čom je ten odent? ja nejake knihy v PC mam,musim kuk

zuzana76
18. máj 2010

denis 😀

denisocka
18. máj 2010

ináč,ide niekto rodiť prirodzene do Topolčian ?

denisocka
18. máj 2010

zuzi sa smeješ,aj dokyna stale - ešte jeden,vydržte a toto mi vravela asi 7x

zuzannas
18. máj 2010

Zeytin, samozrejme, muz moze byt aj pri zasivani... 😉 som tu len na skok, akurat som co to poprecitovala a ideme s malym von..

lulusha
18. máj 2010

jeeeezisi, deni a to neumrtvia, ked siju?!?!?!?! lebo vazne vela zien vravelo, ze najhorsie bolo zasivanie... vsak nech pichnu lokalku, babatku to uz nevadi, ked je vonku 😨

mywiel
18. máj 2010

lulusha umrtvia nastriekaju sprej neboj 😉

zeytin
18. máj 2010

to ma trosku ukludnilo ... som rada, ze tam mm bude pri mne... aj ked som ho nechala, aby sa rozhodol sam.... nechcem ho do toho nutit 😉

mywiel
18. máj 2010

zuzi u nas muz moze byt pri zasivani ale nesmie sa divat zene medzi nohy tu moze byt pri tom len na boku 😀 😉

denisocka
18. máj 2010

baby,tu tak hrozne fuka,že sa bojim že strhne strechu a ja vam večer zamavam z Markízy z TV novin 😅

mywiel
18. máj 2010

Deni som pocula co sa deje na Slov. aj povodne no hrozné pocasie tam mate... 😕

denisocka
18. máj 2010

myw,ktory normálny muž by kukla dobrovolne medzi nohy pri zašívani 😀

hej,umrtvuju injekciou Mesocainom,ale mne nedali nič,bo nemoli,bali sa hematomu 😅 , takže čošli ako naladovku som mla av infuzii,z toho som dristala bludy ale podvozok bol neumrtveny - no a som tu

denisocka
18. máj 2010

myw,ani nehovor, u nas povodne nie sumnašťastie sme nejak vyššie,ale zato vietor taky ,že amen,čakam kedy odduje strechu z bytovky a potom vezme aj mna

nikitka231
18. máj 2010

zeytin nadherne bruskoooo 😉
tea krasne foto drobceka,my ideme na buduci pondelok na 3D 😉
groka ako si na tom ??co vcera na pohotovosti?? 😕

denisocka
18. máj 2010

niki,čitaj,groka na pohotovosti dopadla super 😉 asi mala len zastavene vetry 😀 ale nie,dristam

januliatko1985
18. máj 2010

deni, ty mas nejaku dobru naladicku dnes, sa tu rehocem z tvojich prispevkov,samozrejme v dobrom 😀

zuzana76
18. máj 2010

denis, to som sa smiala na tvojom muzovi, sak si mu mala ritku skusit natrhnut, ti chlapi sa tvaria aki hrdinovia, ale pochybujem,ze by zniesli tolko co zeny

maly ma uz vyhana z PC, ide si pisat, tak mu prenechavam PC a ja idem varit zapekane cestoviny

januliatko1985
18. máj 2010

jak ked pojdem poobede na poradnu tak asi nalozim do kabelky tehly, nech ma dakde naodfukne 😀

ja som sa teraz postavila na vahu a kukam, ze za tri tyzdne som pribrala 2kg! ta fajneeee....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre