♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
1. máj 2011

@liba78 ja mam doma aj paralenove cipky skusim asi cez den dat viki tieto najviac zaberali...teraz mi spinka tak mam relax pri pc lebo som taka unavena z tejto noci 😒 s mamou uz je vsetko ok,sem tam byva ponorka 😉

liba78
1. máj 2011

@katulkaaaaaa dôležité je aby mal doma babu 🙂
bola som na poradni a sme sa s dr. bavili o vývoji a tak. A ona mi hovorila, že čím ďalej je viac zoženštelých chlapov. Vraj sa o tom hovorí málo, ale že máme v prostredí moc estrogénu. Je aj vo vode, teda hlavne v nej. Odfiltrovať sa nedá a môže za to hormonálna antika. Farmaceutické spoločnosti ju presadzujú vo veľkom a už 15-ky ju užívajú. ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
1. máj 2011

@liba78 to mi ani nehovor,dufam ze v tomto smere bude ozajstny chlap 😕 ved je to z vsade ,ci v telke ale aj bezne ,ja tomuto nerozumiem...

liba78
1. máj 2011

@katulkaaaaaa ja dúfam trojnásobne 😵 asi by ma piclo, keby si niektorý našiel frajera 😢

seagull2404
1. máj 2011

@evanns ved ako inak, juj, skoda, ze teraz nemam ani kam ist si zakricat a doma to uz ani nejde, lebo Tamarka mi zaspi uprostred druhej tretiny, ale sa tesim na sobotu, ideme na vecerny zapas, len neviem, kto bude hrat 🙂 je to asi aj tak jedno, lebo budeme fandit nasim 😅

katulkaaaaaa
1. máj 2011

@liba78 nestras 😝

denisocka
1. máj 2011

ahojte dievčata,vdaka vyhre odrazadla predavame to naše Puky,tak ak by ste chceli,tak pošta v cene,mam to v bazari . je to od cca 1,5r ,takže kto už mate detičky okolo veku 2+ a viac,tak by ste mali aj pre to augustove o rok . davam vam len na vedomie,lebo aj vdaka vam sme vyhrali

21
1. máj 2011

@denisocka gratulujem!

memory97
1. máj 2011

Ahojte,

@katulkaaaaaa nech sopliky skoro ustupia a malinky je opat zdravucky 😉

@katkavv chudacik ho to muselo veeelmi boliet, hlavne, ze su uz vonku a bude lepsie 😉 bojovnicek maly 😉
tieto zubky to je hrozne...

zuzana84
1. máj 2011

@jajka377 Ano chodila 🙂 Urcite sme sa museli vidiet... 😉

akika722
1. máj 2011

ahojteeeeeeee..je tu niekto? 😨 my sme boli v parku popočuvať trošku hudby,hral bratranec na bicie,potom sme šli na trampolinu no Paťko sa baaaaaaaaaaaaaaaaaal tak sme šli na kolotoče a hrooozne sa rozfukalo tak sme domka 😵

danulienka35
1. máj 2011

ahojte babulky moje aky ste mali vikendik?

akika722
1. máj 2011

@danulienka35 ahooj..ako???

mirmaj
1. máj 2011

ahojte, my sme boli dnes na krštinách dvojičiek, božinku oni su ako bábiky, ja už si ani nepamätám že Tamka bola taká malinka 😉
@danulienka35 vy sa mate ako? mm ešte neplače za vami? 😒

akika722
1. máj 2011

@mirmaj jeeeej ozaj ako boloooo????????????

fialka5959
1. máj 2011

Ahojte, ako fandite nasim?

mirmaj
1. máj 2011

@akika722 bolo super, tamarka cele doobedie prevrešťala takže tam to skoro cele prespala 😝 takže som sa chvíľku aj odreagovala pri fernete 😀 😀 a aj babka (svokra) sa tvarila ako ju bavieva tak ju bola chvíľku povoziť 😝 nech vidí aj druhá strana aká je vzorná babka 😀 a to som sa dozvedela že ako ju tamarka zničila ked ju ten 1x bavila ked som bola za mm v nemocnic, že si musela dať aj tabletku, ale samozrejme nie od nej ale rozpráva to po rodine k...., tak jej ju už nikdy nedám strážiť až z toho nemá zdrav. problemy 😠

fialka5959
1. máj 2011

Tak sa fandi u naaaaaaaasss 😲
No a zajtra tata cestuje prec ☹

akika722
1. máj 2011

@mirmaj jeeeej..tak to je super že si si oddychla 😵 no chudatko babka 🙄 že tabletku si musela dať 😀 čo bude až bude mať 3-4roky 😝

mirmaj
1. máj 2011

@fialka5959 to je správny fanda 😀 😀 kráááásna je, aj naša sa ešte díva a nebuva a už by aj mohla 😝

akika722
1. máj 2011

@fialka5959 xi xi zlataaaaa 😀 pivo aj u nas na stole 😅
na kolko ide? ☹

mirmaj
1. máj 2011

@akika722 no akože som fakt skoro skolabovala ked som sa to dozvedela 😠 chápeš teraz ked bol mm v nemocnici tak ju strážila 1x čo prišla sem ku nam a potom druhý týždeň 1x som ju doviezla tam ku nim a ona bola z toho taká chorá 😠 a u dvojičiek bola pomôcť 1x za celu čas 😠

akika722
1. máj 2011

@mirmaj ochotna babka 🙄

akika722
1. máj 2011

baby pomoc ☹
flašku nedavame..a od vtedy jeho spanok 0bodov ☹ chodi spať s plačom/po hodinovom plači/že mu ju nedam a ak nie tak 100000x vylezie zo spalne a že chcem sasku-flasku?nepomaha novy plyšak,3rozpravky večer,projektor,nič
ak pri nom ležim fakt neviem zaspať...šupe do mna aj hodku,vykecava a 100x povie..daj mi saskuuuuu.. 😒 čo robiť

danulienka35
1. máj 2011

@mirmaj ne sere na nas moja 😝

mirmaj
1. máj 2011

@danulienka35 to vážne? 😲 😲 ani sa neozval ked vás nenašiel doma? lebo nevedel že sa chystáte preč nie 😲

liba78
1. máj 2011

@fialka5959 super fanúšikovia 😉 , ale škoda že zas budete bez tatina ☹

@mirmaj tak to je desná babka. Si ani nezaslúži takú peknú vnučku 😠
@danulienka35 víkend celkom dobrý, teda aspoň dnešok. Boli sme s malým na futbale a na zmrzlinu 😉 on opica presne vie čo je hammmmmm 😀

liba78
1. máj 2011

@akika722 ☹ ☹ a keby si mu povedala, že mal z nej pokazený zúbok a preto ste ju museli dať preč 😨 možno by to zabralo, či nie ? Veď to si pamätá ako ho to bolelo nie ? 😕

akika722
1. máj 2011

@liba78 povedala som mu to..aj som ho postrašila že sa mu porazia všetke a bude mu ich vrtať..ale on jednym uchom dnu a druhym von..dopovedala som a on svoje...chceeeeem saskuuuuu 🙄
som zufala..až ho lutujem ☹ ale späť mu ju nechcem dať..

memory97
1. máj 2011

@mirmaj aspon vidis, ze svokra uz zabudla, ked mala ona deti🙂 Asi nemala o com rozpravat, tak aspon nejaku temu si nasla 😝 no veru, to bude teda babka...

@fialka5959 krasny fanusik, aj si mu uliala z toho pivka, co drzi 😀 😀 😀 😀

@akika722 vydrz moja, urcite ti to je luto, ale nepovol. Skus sa s nim dohodnut, ze ked zaspinka bez flase, kupis mu nieco malinke a nie drahe a moze si to vybrat on (cokoladku, cukrik,...). Viem, ze je to asi nie je najlepsi sposob, ale mozno niekto pride s originalnejsim napadom 😉 maminky radte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre