♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
15. jan 2010

Lucy, som sa teraz musela zasmiať, lebo v prvom tehu sme aj my sexovali ešte každý deň až do pôrodu 😀
Teraz je to trošku horšie, kvôli môjmu špineniu, takže si viac než 2x za týždeň netrúfam, ale bez sexu by som neprežila 😅

lenadka
15. jan 2010

bre ranko, dnes strasim skoro, mm zaspal do prace, tak som mu este rano rozky natierala, nech to este akotak dobehne 😅

ja sa bojim, pri prvom nebola problema, ale teraz uz 2x spinenie, 1x hospit. a po pokuse ma strasne bolelo brucho a trosku krize...ale uf aj by som, aj mm ma prehovara, ale len tak trochu lebo tiez sa boji,no ak bude poradna ok, asi to risnem 😉

co budete dnes robit?
Ja idem piect korpusy na tortu a musim nieco uvarit, bo sme vcera vseeetko zjedli 😖

leteku
15. jan 2010

Dobré ránko. Awe - je mi to tiež veľmi ľúto, držím ti palce aby si to zvládla.
lenadka - aj my sme včera všetko zjedli, dnes sa chystám na francúzske zemiaky, mňam.

tiriel
15. jan 2010

dobre ranko,mna až nadranom prestalo bolieť v pravom boku , tak som kludnejšia

tiriel
15. jan 2010

no normálne mi oči z jamiek vypadli , tak každý den aj v normálnom stave - to by som nezvládla a v stave unavy už ani náhodou . mne to našťastie nechýba,urieť preto nehodlám a muž si zvykol 😀

tiriel
15. jan 2010

umrieť,pardon

ninkaa89
15. jan 2010

baby no ja mam az do konca prveho trimestra vyslovene zakaz sexovat... ☹ 😒 lebo som neustale spinila az som s krvacanim skoncila v nemocnici a skoro potratila, ale teraz beriem duphaston a uz je dobre, ale to je neskutocne, ked si predstavim, ze este mesiac bez milovania...a tie sny co mavam, to radsej ani pisat nejdem 😅 ale lekar mi styrikrat zdoraznoval, ze v ziadnom pripade...tak vam zavidim babeny, ze vy si mozete uzivat 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

dobre ranecko

evitkamalicka
15. jan 2010

a k tomu sexiku my s tym nemame problem

leteku
15. jan 2010

no my sa sexíku tiež radšej vyhýbame ale už som si povedala, že ešte dva týždne a potom začneme tak zľahka. Tiež sa bojím a prvá otázka od lekára keď som začala špiniť bola: Mali ste sex? tak radšej abstinujeme.

lenadka
15. jan 2010

leteku ja taky tak, radsej este chvilinku pockam, ako skoncit v nemocke kvoli krvacaniu 😝

tiriel, ber do uvahy kolko su spolu 😀 v takom obdobi nam chutilo aj viac krat za den 😀 😀 😀 ..ja uz som s tym svojim od r. 1997 🤐 😨 tak ze uz po sebe az tak neskaceme 😀

leteku
15. jan 2010

ja som s mojím od roku 1996, sladkých šestnásť

evitkamalicka
15. jan 2010

ja som so svojim od 2002 a manzelia od 2007

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tretulka
15. jan 2010

ahojte, tak som uz pridala foto, je to len mobilom odfotena fotka, lebo scaner nemam, ale myslim, ze to celkom dobre vidiet...rozoberate, ze ako dlho ste so svojimi polovickami, tak my sme spolu od r.2002, manzelia od r.2005

evitkamalicka
15. jan 2010

tretulka krasny drobcek 😵

tretulka
15. jan 2010

evitka 😵

silwietta
15. jan 2010

ahojte dievcence....

pozeram, ze rozoberate intimitu... tak my to mame vdaka mojmu hematomu zase zakazane... dokina spominala ze o take dva tyzdne by to uz mohlo byt ok... to sa este da vydrzat 😉

evitkamalicka
15. jan 2010

ahoj silwi

zuzannas
15. jan 2010

Dobre ranko babulky 🙂

silwietta
15. jan 2010

ahoj evit, dnes ste hore nejak skoro na vase pomery 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

silwi Adamko spi, len ja som hore, dala som mu ranajky a dalej spal, on takto vzdy

silwietta
15. jan 2010

ty mas zazracne dieta

silwietta
15. jan 2010

moj spinka len preto ze je chorucky a pol noci sme boli hore

evitkamalicka
15. jan 2010

teraz vstane okolo 10tej, dame desiatu, potom obed a o 12tej uz znova spi

silwietta
15. jan 2010

wow, ani nehovor dalej... dufam ze nas druhy drobcek bude spavy po tatkovi, lebo mat dovch takychto nespavcov, tak ma asi picne

evitkamalicka
15. jan 2010

silwi Adamko je v tomto po muzovi, keby bol po mne tak by nespal ani v noci

tea333
15. jan 2010

Awe velmi ma mrzi co sa ti stalo ☹

Baby zas na skok, idem do TN vybavovat, tak pekny den 🙂

miciatko
15. jan 2010

Ahoj tehulky, tak kontrolu máme za sebou, mrnus má 32mm a sme v 10+1 t, ale foto nemáme, lebo ho bolo zle vidieť . Chcem sa spýtať ked ste isli na sono mali ste plný mocový mechur, lebo ja nie a myslím ze preto ho bolo zle vidiet .

Awe to je smutne , držim ti palecky nech to preboli .

evitkamalicka
15. jan 2010

miciatko ja chodim ako kedy, ked sa stihnem este predtym vycikat tak s prazdnym ked nie tak s poloprazdnym, ale nikdy nie s uplne plnym, to by som nevydrzala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre