♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mib
18. jan 2010

maculienka, takze vaginalny ultrazvuk ti uz robili. to je ale potom v poriadku. tam lekar vidi vsetko, co treba a vie zistit, ci sa nieco nevyvija tak ako nema. mne robila naposledy v 12tt ultrazvuk a zhora cez brusko, ale to iba preto, ze drobec bol tak otoceny, ze sme videli iba machulky. a ako nam povedala doki ... spravila nam fotku aby sme sa mohli doma tesit. tak sa nemusis nicoho obavat. 🙂

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiriel
18. jan 2010

ja idem v piatok na poradnu,mala by som dostať knižku ak bude vš.ok a dufam že spravý aj sono . kttovie,možno povie že teraz nie a mna vystrie 😝

lucy1990
18. jan 2010

Baby a odkedy sa robi utz cez brucho? Mne hovorila svagrinka ze az niekedy v 5. mesiaci 😕 ona chodi ku tomu istemu gynekologovi..

mib
18. jan 2010

inak k tomu PC ... v knizke o tehotenstve pisu, ze pocitac ako taky neskodi. ked ho mas polozeny na bruchu, asi to nie je nic moc. ja ho mam ale na nohach a neprehrieva sa, takze si myslim, ze sa nic vazne nemoze stat.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leteku
18. jan 2010

ja idem na poradnu a odber zajtra. Som zvedavá či spraví sono ale asi nie keď o dva týždne má byť už ten veľký ultrazvuk, no som zvedavá.

lenadka
18. jan 2010

pridala som fotky, ale len tie mobilom fotene, male potom klasicku zrkadlovku-foti pekne ale nevyhoda je ze sa fotky musia dat vyvolat a potom skenovat do pocitaca, zmensovat... 😝 a to sa mi nechceeee a doma ani nemam moznost 😅

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucy1990
18. jan 2010

Chutnucka je Lucinka 😀

bihan
18. jan 2010

Rubinka, keď mi ešte bývalo zle, tak som jedla málo.. teda pomerne často ale maličké dávky a ako mi už nie je zle, tak je to v pohode.

evitkamalicka
18. jan 2010

rubinka ja jem tak normalne, ani nie malo ani nie vela

mib
18. jan 2010

lenadka, mali ste veselo. 😀 a mala bude dnes v skolke za princeznu. zelam vsetko najlepsie. 🙂

lucy1990
18. jan 2010

Rubinka, to u mna zasa naopak...pred tehotenstvom som jest skoro nemusela a teraz ma strasne lame od hladu...cca. kazde 2 hodiny musim nieco zjest lebo mozem ist objimat wc 😒

maculienka123
18. jan 2010

ja mam stale nevolnosti ale jest musim stale,inak mi ostane neuveritelne zle.mam take navaly hladu,ze hroza.aj v noci ked sa zobudim,no som zvedava kolko priberiem

zuzana76
18. jan 2010

ja jem podla toho ako mi je ktory den, napriklad vcera som sa napchala a dnes uz asi tolko jest nebudem

lenadka
18. jan 2010

ja tiez papam inak, ked mi bolo zle tiez menej ale castejsie lebo inak bolo este horsie a vcera som sa dozrala ako prasiatko, plus este take co ja nejedavam ako torta a tak 😅 a zistila som, ze ked sa najem o pol desiatej vecer zaspim ako drevo a ked nei nemozem zaspat, tak vecer o pol desiatej ma mdruhu veceru 😅 😔

zuzana76
18. jan 2010

lenka, tvoja mala je uz riadna kocka, to ja ma doma este take napoly babetko 😀

lenadka
18. jan 2010

ved dufam, ze mi uz asj cosi "pomoze" pri babatku, aspon tym, ze bude rozumna a nebude mi sama pridavat pracu, ale poda plienocku, uteracik a tak....aj ked mozno som naivna 😅

evitkamalicka
18. jan 2010

aj ja jem castejsie, ale posledne jedlo mam okolo piatej najneskor o siestej

zuzannas
18. jan 2010

Tak ja jem tiez urcite castejsie, ale len z toho dovodu, ze keby som sa niecoho nenajedla, tak by mi bolo blbo.. 😖 a tiez som zacala ranajkovat, co som predtym ee

halintoa
18. jan 2010

Ja jem ako kedy, podľa toho, či mi je zle alebo nie. Keď nie, tak furt snorím, čo dobré by som si dala 😅 . Keď mi je zle ako dnes, tak horko ťažko niečo natlačím a desím sa predstavy ďalšieho jedla a hlavne vymýšľania, na čo má bambulka chuť.

bihan
18. jan 2010

tak keď už rozoberáte stravu, niečo o zdravom stravovaní v tehotenstve 🙂

http://www.biospotrebitel.sk/clanok/1068-stravo...

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenadka
18. jan 2010

ja ako som nastupila do prace ranajkujem pravidelne, neikedy sa sice stane ze nestihnem ale potom je to nanic, lebo ked ma mpracu v terene, idem zozrat vsetko naokolo a tazko sa chodi hladnemu po restikach 😅

lenadka
18. jan 2010

hm, k tomu clanku ja mam doma vlastne bio potraviny, hlavne zeleninku, zemiaky vlastnorucne dopestovane, rajcinky som spracovala na rajcinovu stavu a len s toho robim raj. omacku a plievku, tiez mam domace leco, zavaraniny, uhorky, cviklu, salaty, ovocie mam narvate aj v mrazaku, tiez vnatku petrzlenovu, kopor...tieto veci kupovat nemusim...len dochovat si masko na to ma nik nenahovori 😀 max. nejaky rybnik na zahradu miesto bazena a tam chovat pstruhy-tie milujem 😀

tea333
18. jan 2010

ahoj baby,
stale sa ucim tak nemam cas ani citat..snad ste vsetky ok..
pozeram ze je rec o prsiach 🙂 no tak ja si ich potom dam vyformovat a zdvihnut, ale implantat nechcem, nepaci sa mi to ..a som spokojna aj s malymi velkostami, som zvyknuta na male B 🙂

zuzana76
18. jan 2010

hmmm to s tou stravou je niekedy ako zacarovany kruh, masove vyrobky nejako nemusim, mozno raz za 3 mesiace zjem jeden parok, obcas nejaku sunku, inak velmi nejedavam

mliecne vyrobky sa snazim konzumovat, hlavne jogurty, syry, mliecne polievky

tmave pecivo, cestoviny, zemiaky

ale napriklad zelenina - surovu mozem len v obmedzenom mnzostve -inak by to moj zlcnik nerozchodil, a ako rada by som si dala taky surovy kalerab, kapustu atd... su to svetko mnam mnam veci, no len ked zjem jeden kalerab, uz to citim a dost 😖

takze zeleninu preferujem upravenu vo vare a este aj to menej potravin , kotre naduvaju, teda strukoviny len raz za cas, hoci napr sosovicu zboznujem 😖 , ale cervena az tak nenafukuje

maso mam rada, ale teraz ani velmi nie, zalezi podla toho ako je upravene

ryby mam velmi rada, ale snazim sa obmedzovat, lebo teda tiez urcite nie su celkom zdrave 😒

carmenn323
18. jan 2010

Ahojte babenky akurat som odbehla od upratovania co som tehotna tak som niako zlenivela inokedy som tak rada upratovala a teraz sa mi nechce ale musim.Chcem sa spytat ak som v 12tt tak som v 3 mesiaci alebo sa to niako inak rata som prvy krat tehu a vobec neviem 😅

jankaat.
18. jan 2010

ahojte..ja som akurat prisla zo skoly.. ja som tak strasne zlenivela..za posledny mesiac som si pokazila 6znamok 😅 to budu krasne polrocne vysledky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre