♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
5. feb 2010

groka a nemas nic na tie nevolnosti, torecanove cipky, alebo volaco?

denisocka
6. feb 2010

Ahojte,vela ste popisali,nejdem ani citat. Zatial nekrvacam,zvlastne ze mi dali len jednu injekciu dicynone a agolutin vcera na to krvacanie a potom uz nic.minule ma par dni pichali 2xdenne. Rano ma cievkovali,som zvedava na vysledok.zas ma to rezalo brutalne.pekny den. Pozdravujem pipi,videla som drobca,aky tp ti dali?

pipi1211
6. feb 2010

ahoj deni tak to je super, ze je vsetko ok 🙂 snad budes o chvilu doma a vsetko bude ok 🙂

z 31.8. mi to posunula na 19.8. a bola by sranda keby sa narodilo 8.8. lebo to sme mali svadbu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

halintoa
6. feb 2010

Dobré ránko kočky 🙂 ,
deni: dúfam, že Ťa čoskoro pustia domkov, keď je mimi v poriadku, drž sa 🙂

Ja mám za sebou zdravé raňajky - šišky s lekvárom 😝 😀 , na obed bude kyslá fazuľová polievka a cestoviny s omáčkou a dezert palacinky, lebo príde svokor a on ich miluje 🙂 .
Kontrolu mám až 15-ho a som celá na nervy, furt sa pozorujem, či ma bolia prsia, či sa mi bruško nezmenšilo a iné bludy... jáj baby, ja sa asi upokojím až po pôrode, alebo keĎ bude malé kopať, lebo ma bude denne utvrdzovať v tom, že je OK....
Inak zle mi nebolo už pekne dlho, klop klop, asi patrím medzi tie šťastnejšie.

pipi1211
6. feb 2010

ja dnes varim plnenu papriku a zeleninkovu polievku s velkymi krupicovymi haluskami, mnam!!!!

ja mam poradnu az 1.marca ale tak snad to ubehne rychlo a po prvy krat pojdeme cela rodinka spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kila
6. feb 2010

Ahojte! Mám nové fotky bruška a drobčeka:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Aj o Réke som pridala nejaké nové fotky.
A mám samé dobré správy: s Rékou sme začali používať nočník a ide jej to veľmi dobre! Zatiaľ nehlási že jej treba na nočník, ale keď ju posadím naň tak vždy vyprodukuje niečo. Čoskoro vyskúšame nohavičky a možno pochopí že sa treba hlásiť. S jedením sme tiež pokročili, už nepapáme pred telkou vôbec. Povedala som si že to už takto ďalej nemôže ísť, začalo sa mi to už vymykať z rúk a aj túto zmenu prijala bez problémov, z čoho som bola riadne prekvapená!
Ďalšia dobrá správa je, že s drobčekom v brušku je všetko ok, ja už nevolnosti vôbec nemám. Ultrazvuk nám potvrdil termín pôrodu na 12.8.! Bola by som najšťastnejší človek na zemi keby to naozaj vyšlo keďže vtedy máme výročie svadby! Na poradni mi zobrali krv na testy, ale som kludná a viem že tentoraz všetky výsledky budú ukážkové. Pre istotu som už ale dohodla termín na morfologický ultrazvuk s Dr. Čunderlíkom v Bratislave. Viete, u neho sme boli keď boli s Rékou problémy podľa krvných testov. Do Blavy ideme 22. marca. Ale s Rékou mi tie týždne tehotnosti nesedeli s vypočítanými týždňami podľa kalendára, a teraz je všetko tak ako má byť.
A ešte stále mám dobrú správu: okná na detskú izbu a spálňu budú hotové už koncom tohto mesiaca, potom bude treba už len vymalovať a takto sa blíži aj odsťahovanie svokry! 😀 😀 😀

maculienka123
6. feb 2010

😉 ja varim na obed vtackov s tarhonou a bez polievocky,zajtra bude bravcocy vyvar dobrucky 🙂
Deni vidis vsetko bude ok,len sa drz dalej 🙂
halintoa aj ja mam 15 poradnu a tiez sa takisto sledujem,dnes napr.som nemohla na velku,strasne som mala zastavnene vetry a bolesti no hruza a bojim sa aby som male neposkodila,to uz co je aby som sa takto bala.
mne este rano byva riadne zle,cez den fajn a na vecer to zacne zas 😉

pipi1211
6. feb 2010

kila posledne dve slova su uplne naj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 spominam si ked sa ta moja odstahovala aky to bol pocit 😀 😀 😀 😀 😀

fotecky su krasne 😵

leteku
6. feb 2010

Ahojky. Zajtra upravujem tabuľku tak ak má niekto ešte nejaké zmeny, prosím do IP.

lucy1990
6. feb 2010

Ahojte, velmi zavidim tym, co uz nemaju nevolnosti, u mna stale pretrvavaju, rano a niekedy vecer...ale tak aspon mam istotu, ze je vsetko vporiadu, ked mi dal doktor poradnu az o mesiac pred predchadzajucou, co je 26. februara...Denisocke prajem, nech ma kratky pobyt v nemocke 😉 ja dnes robim pecene kura, ale 3x som si od neho musela odskocit, kym som ho poumyvala a dala do misy ☹ nejako sme si nesadli...

maculienka123
6. feb 2010

lucy mna tiez rano napina v kuse,stale nieco zobem aby mi neostalo zle,ale pozeram ze ty uz v 13tt a stale nevolnosti,no mam taky pocit,ze ja tiez este potiahnem par tyzdnov s nevolnostami,co uz 🙂

lucy1990
6. feb 2010

Hadam to coskoro prejde, zajta som uz 14 tt...ja sa ani nestihnem najest a uz bezim...a ked je po tom, tak nemam chut hned jest... 😒

lulusha
6. feb 2010

fuj, baby, ja som si teraz z lenivosti urobila take instantne cestoviny a poviem vam, vacsi grc som na tanieri doposial nemala... 😝 cele to skoncilo v kosi... ach, ta moja lenivost 😀

kila
6. feb 2010

Pipi už sa ani ja neviem dočkať! 😀 😀 😀
Inak tento víkend sme u našich, takže konečne mám volno a nevarím. A mama nám pripravuje samé dobrôtky, dnes sme mali bryndzové halušky a zajtra upečie kačicu! Mňam! 🙂

lenadka
6. feb 2010

caute, ja som zas nevydrzala do zajtra a tu svieckovu s knedlou som urobila dnes 😀 ale sme si zamlsali, vydarila sa mi ako este nikdy / asi preto ze to bola prava svieckova z jelena / a ostane aj na zajtra, tak mam veget, zajtra len nieco sladke spravim a dnes este vecer urobim polievku a zajtra mozem spat cele doobedie 😀 ale od toho vystavania pri sporaku ma dnes uz veru boleli krize aj brusko, tak si dam slofika pri telke a ked uz ma bude tlacit bok od lezania pojdem na tu polievku 😀

kila pekne fotky, ja som si v predch. tehu nefotila brusko, len raz ma mm cvakol asi v 38 tt a mal odfotit LEN brusko a on ma celkom hore bez, tak som bola na neho nastvata, lebo som o tom nevedela /nemame digital/ a fotky som dala do fotosluzby vyvolavat 😝 teraz sa radsej fotim sama pred zrkadlom 😅

deni fajn, ze je uz lepsie, asi to tvoje brusko potrebuje klud a bude fajn 😉

kila
6. feb 2010

Lenadka tak vo fotoslužbe mali dobrý deň! 😀 Super že môžeš leňošiť do obeda, aj ja by som to chcela! 😅 Ešte asi počkám na to zopár rokov. 😅 Máte krásneho kocúra, aj ja som mala takého čierneho, ale stratil sa keď som sa presťahovala do KN a kocúrik musel zostať doma u našich, asi ma išiel pohladať a už sa nevrátil... 😔

silwietta
6. feb 2010

ahojte,

ja tu mam dnes skolku, 4 deti, aj susedovci pridali svoje... a to si mm myslel ze ako si ja super oddychnem, ze on pojde do roboty a maleho dam k svokre... ale akosi sa zabudol o tom s nou porozpravat, takze realita uplne ina... uprimne uz mam toho celkom dost...

lenadka
6. feb 2010

kila, tento nas lenivec je od leta, cize ma pol roka, ale vyse 3 kg 😀 cez den spi cely den dnu a celu noc beha za slecnami 😀 mali sme krasneho rysaveho, ten k nam prisiel sam uz veliky vypaseny, ale zrazilo ho auto 😔 co sa ho mala naspominala ked je, tak sme jej v lete od nasich doniesli maciatko a to nam takto vyrastlo 🙂 no tento aspon nerobi problem pri kupani, ten rysavy nebol zvyknuty a isiel nas zozrat 😅

silwi, hm 4? tak to mas pekny zacvik 😅 svoje dve potom uz lavou zadnou zvladnes 😉

silwietta
6. feb 2010

leni, nastastie uz boli kapanek odrastene (12,11,8) ale obcas sa o nich treba starat viac ako o batolata.... konecne dosiel mm z roboty a zobral ich vsetkych sankovat

denisocka
6. feb 2010

Bihan,ozvi sa mi na skype. Inac pozdravujem,nic nove,akurat som mala konecne kavu a muz mi doniesol kopec sladkosti.mnam

lucy1990
6. feb 2010

Deni, mnam, ja akurat cakam na zakusok 🙂

tea333
6. feb 2010

Ahoj baby 🙂
vidim ze sobotyna koniku su slabsie..Ja som takmer doupratovala, uz len vycistit dolnu kupelnu a mam hotovo, potom idem urobit granadir..
a vecer mi drahy slubil ze mi urobi langos, na ktory mam strasnu chut 🙂

lulusha
6. feb 2010

dakujem pekne kocky, teraz si MUSIM dat cokoladu 😀 😝

lulusha
6. feb 2010

mnaaaaam, granadir, to mi robite asi naschval!!!!! 😀 😀 😀

lucy1990
6. feb 2010

Ja som tiez doteraz upratovala, aj som trosku mm zapojila nech sa nenudi...a teraz ma krize bolia ako starenku...tu jojkam...a ako som si lahla, tak som tak silnejsie zakaslala a tak ma brutalne pichlo v lavom vajecniku, ze to bolelo, ako keby sa mi vnutri nieco roztrhlo...chvilu mi teda nebolo vsetko jedno...teraz sa chodim sledovat na wc.. ☹

denisocka
6. feb 2010

My sme mali palacinky,len lekvaru biedne

bihan
6. feb 2010

Čafte.. sa musím pochváliť, lebo mi MM dal veľké prekvapko.. kúpil lístky na Charlieho Winstona na 27.2. vo vedľajšom meste.. 19. mám narodeniny, tak to tento rok dobre začína 😵

Dnes som prespala skoro celé popoludnie, príšerne ma bolela hlava...dva aj niečo som bola v pohode a začína to znovu.. ešteže tabletky účinkujú rýchlo 😝

halintoa
6. feb 2010

Lucy: neboj, nemusel to byť vaječník, ale miest, kde sa upína maternica a tá teraz potvorka bolí, ale asi je to dobre, predsa len, chráni naše pokladíky 😵 .
bihan: blahoželám k lístkom, interpreta nepoznám, ale hlavne, že máš radosť 😉
tea: statočná si, ja som sa dnes zmohla len na prechádzku so psom, urobila som 2 dávky palaciniek a teraz pár chlebov na večeru a tým moja dnešná aktivita hasne 😀 ...

lenadka
6. feb 2010

ja tiez prave vysavam a mam pauzu polka domu je a zrusili sme detsku valanu v spalni 😅 takze mala aj ak by sa chcela k nam vrati ma smolu, ale ked ze uz mesiac spi vo svojej izbe ten navrat snad nehrozi a treba uz miesto na postielku pomalicky zabezpecovat 🙂
polievocka nedelna sa dovara, takze zajtra bude lazo plazo 😀

bihan, super, ze ta takto prekvapil 😀

deni, nuz nemocnicna strava 😝 takto tam chodis dietovat 😅

zuzannas
6. feb 2010

Caute dievcata,

my sme dneska mali taky relax den, doobeda som si bola zacvicit a poobede sme isli s drahym aj s malym do wellness centra trosku sa vyspliechat v bazene a vyrivke, juj, ale bolo fajn a skvele mi to precistilo hlavu, vyborna teplota vody, som si pekne zaplavala par dlzok, a som taka prijemna unavena... 🙂

a teraz som sa pekne dotlacila v poradi: sosovicova polievka, chlieb so sunkou a uhorkou a makovy sladky rohlicek s masielkom a dzemom..uff, este ze idem este so psom von sa prejst... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre