♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carculca
15. feb 2010

dakujem za upokojenie, kacenka maternica to u mna asi nebude, tu zvyknem citit inak, toto bolo akoby nizsie, az kdesi pri vajecnikoch, snad je vsetko ok, ked to uz preslo

groka
15. feb 2010

baby ale ja to nepocitujem stale,ani nie par krat za den,len raz za den,niekedy ani to,ja viem aj to ze je skoro,no pri synovi som pocitila v16tt a druhe dieta sa pocituje skor to vieme,a zasa citit nieco take silne v oblasti maternice creva nebudu,podla mna je mozne ze sa pretocilo silnejsie a to som pocitila,takze asi citit inak len kopnutie a inak cele pretocenie babatka,jedine tak si to viem vysvetlit a ako maca napisala,matka citi...a teda ja citim 😅

lenadka
15. feb 2010

groka tiez si myslim ze ked je to uz druhe babo ze to vies rozoznat, preto aj ja cakam na to prave, ale zatial to neprislo, proste kopkanie sa neda s nicim pomylit 😉

carculka ja vcera po obede napraskana tiez pri telke taka ostra bolest, pichanie akoby pri lavom vajecniku...stuchala som tam spat az sa ma mm pytal ze co vyvadzam, ale o 15 min. som bola na WC a ako sa mi polepsilo 😀

carculca
15. feb 2010

lenadka, aj ja som skusala, len zo mna nic nechcelo vyliezt, som tajne dufala, ze ma prezenie a bude pokoj 🙂

zuzannas
15. feb 2010

ja som pri prvom citila prve pohyby v 18tt, a mozno aj trosku skor, len som nevedela, ze su to "tie" pohyby... 😵
a mne dr. naposledy povedal, ze som uz + 1tt viac...

denisocka
15. feb 2010

ja som sa dnes vážila,tak som schudla skoro kilo,čo ma teší,takže mám iba 0,8kg viac ako pôvodne a to som už mala za sebou pol litra čaju na ranajky 😀

a Puškárová ma syna - Leonard Švajda nar.na Valentína cisárskym

rubinka
15. feb 2010

Čaute baby, vás dočítať je fakt umenie. 😀

Peti blahoželám ku svadbe.

Groka, super že to nakoniec nebolo nič vážne, dávaj na seba pozor 🙂

Tea blahoželám k dobrým výsledkom 🙂

LUCY aj ja si prosím tie fotečky o ktorých tu každý hovorí 😀

Inak mne bolo včera parádne zle, asi najhoršie za celé tehu, obed skončil za pár sekúnd vo wecku, tak dúfam že sa to už nebude opakovať 😕

zuzana76
15. feb 2010

ahojte

pridala som fotku bruska, ja som aj vcera citila take akoby pichanie uplne dolu, akoby sa ma zvnutra niekto dotkol 😵 , takze si myslim,ze to je babatko, taketo obcas citim, co som predtym necitila, len asi 2 tyzdne dozadu to citim a nie kazdy den, ale necitim ziadny roll-on, ani nic ine, len taky jemny dotyk

captainka
15. feb 2010

jeeeeeeeeeej zuzi...ty mas uz fakt pekne brusenko 🙂 🙂 🙂 aj si nieco pribrala?

ja idem v stredu na kontrolu tak som zvedava co mi povedia 😎 a za necele 3tt ma caka velky ult. tesim tesim 😵

zuzana76
15. feb 2010

captainka nic, mozno pol kila, maximalne kilo, ked som najedena, ale to sa nerata, ked som najedena

gijar
15. feb 2010

ahojte, carculka-presne take pocity mam uz asi 3-4 dni, takisto neviem ci su to vetry alebo rozpinanie maternice a dnes v noci som sa na to pri otacani takisto budila.... 😉 takze snad je to normalne.

zuzana76
15. feb 2010

captainka, teda fakt ty uz mas onedlho velky uzv, ja som len 15 tt

denisocka
15. feb 2010

zuzi, ako len 15tt? šak maš velke babo,šak už keby malo 9cm ,to už musíš byť viac

captainka
15. feb 2010

zuzi tak to je aka pohodicka...super 🙂 tak porodis a bude s teba modelka

noooooooo uz sa tesim...sa mi to pomalicky ale isto krati 😀

zuzana76
15. feb 2010

denis, ale hlavicku aj stehennu kost som mala vtedy len na 14 tt, takze teraz bude tyzden, tak hadam narastlo a je v 15 tt, mozno teda tu stredu mi zacne ten 16 tt, moje babatko bolo vzdy o tyzden pozadu

lulusha
15. feb 2010

zuzi, ake krasne brusko 🙂 🙂 🙂

ninkaa89
15. feb 2010

ahojte baby, ake magnezium uzivate? Lebo ja mam od Galvexu, modra krabicka, a v jednej tabletke je len 51mg cisteho horcika... To je malo nie? Kolko mg ma uzit denne tehotna zena? Lebo tie sumive tabletky maju az okolo 250mg??

zuzana76
15. feb 2010

lulusha vdaka 🙂

kacena4
15. feb 2010

babenky ja neuzivam ziadne magnezium, nie je potrebne kym nemate tvrdnutie bruska - beriem len klasicke tehotenske tabletky, kde je hoco

kacena4
15. feb 2010

babenky neporadite mi?

aky mate nazor na cestovanie lietadlom v tomto "obdobi" - v tehu?

marija
15. feb 2010

Kacena myslim, z eteraz je to absolutne v pohode 😉 ja sa chystam letiet na zaciatku maja a potom spat koncom maja a aj to si myslim, z eby malo este byt v pohode. Ale ak mas pochybnosti najlepsie je opytat sa svojho lekara 😉

captainka
15. feb 2010

kacenka ja lietam 🙂 bo musim, ale nie casto len 4 x som letela ked sa to pocita tam aj spat 2x

ale dokiho som sa nepytala...pocula som ze do 6 mesiaca sa da v poho

marija
15. feb 2010

jeeej Zuzi ake kraaasne brusko aj ja uz chcem aspon nejake!!! 😢

carculca
15. feb 2010

gijar, tak snad hej, mna to vcera trochu vydesilo, lebo v poslednych 2 tyzdnoch, uz ani neviem ze som tehotna a zrazu niekolko hodin chodili tieto krce, brr

zuzana76
15. feb 2010

kacena, ja neviem, ja som v tehu nelietala
marija 🙂 , ved iste nejake uz mas a ked nie, tak do 20 tt iste vybehne

kacena4
15. feb 2010

dik babenky, za to lietadlo
ide o to, ze pochybnosti nemam, ved kolko zien lieta v tehu (dokonca niektore si trufnu aj porodit v lietadlle 😅 )
ja len, ze sa ma vsetci pytaju ci sa neboj, az mam z toho zly pocit, ci je to naozaj ok
mame letiet o 2 tyzdne za rodicmi, ja v tom problem nevidim, ale znami na mna divne kukaju, ze fakt, a to sa nebojis, ze sa neico stane... - a tak niekedy z toho chytam depku, ze co som ja kripel, ked sa mam bat lietat????

tinka66
15. feb 2010

kacenka - ja som pri prvom tehu letela v 20 tt do egypta...let tam celkom ok, ale naspat sme mali odlet v noci, dost som trpela, male sedadielka...ze vraj velke rizika nie su, len tie tlaky nie su moc dobre pre babo...ale poznam vela vela bab co letelo...my sme tiez planovali letecky dovcu, ale mne sa nikde nechce, som velky domased, ked som teho

zuzka - krasne brusinko...

inac babenky snazim sa vas pravidelne citat, ale akosi nestiham prispievat...ja som bola na kontrole 12 plus 2, babenko ok 6,2...krvne testy tiez dopadli ok...mam aj krasnu fotecku z 3D, vidno hlavicku, rucickami si zakryva tvaricku a pupocnikovu snuru ma prehodenu cez plece...najblizsie ideme buduci tyzden v stredu, budem koncit akurat 16 tt, tak sa mozno dozvieme co to bude...

krasny dnik vam zelam.

captainka
15. feb 2010

kaci neboj sa...ved nelietas kazdy druhy tyzden tak pohoda 🙂 🙂 🙂 a znami nech sa pozeraju na seba...preco by si sa mala bat ved si v 16tt

kacena4
15. feb 2010

dik za povzbudenie k letu - ten let je pre mna velmi dolezity, rodicia este nevedia ze som v tom a ideme ich prekvapit - takze urcite spadnu z noh ale dufam, ze ich neslaktrafi 😀
budem letiet len 1 hod. tam a po tyzdni 1 hod. spat, takze v pohode, ja problem nevidim a tesim sa
este raz dik

biba12
15. feb 2010

Lucy krasne fotky. Si fakt pekna baba.
Kacenka, ten let bude v pohode. Hodinovy let je ako nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre