♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
22. feb 2010

caute, je to mozne? zrazu ma zacalo neskutocne pichat v uchu a boli ma prava mandla, ale naozaj FEST 😢 dala som si do ucha burovove kvapky a vatu, na krk satku, octanovu mast zvonka na mandlu, vykloktala slanou vodou, strekla tamtum verde, vypila pol litra caju, asi nic viac urobit nemozem, ale v tom uchu ma teraz obcas tak pichne ze sa idem zblaznit 😖 😢 ☹

lucy1990
22. feb 2010

Tak su o tyzden popredu...ja neriesim..ja som mala v 11.3 tt 46,1 mm..tak co ti poviem...

halintoa
22. feb 2010

lenad: ☹ , hádam to nebude nijaky zápal, držím palce, nech to čím skôr prejde

Mňa tie kríže bolia stále, na jednom mieste non-stop, neviem, či mám pricviknutý dajaky nerv, ale moje nervy sú už z toho v kýbli. Kočky, vy máte ešte stále problém so zápchou? Lebo ja posledných cca 5 dní chodím pravidelne každý deň a teraz neviem, či sa mám tešiť, alebo stresovať 😒 .

lenadka
22. feb 2010

zajtra to asi dr. isti, nevyzera ze to chce prejst skor naopak 😝 😖

abbey
22. feb 2010

Ahojte.Prosím,zajtra na nás myslite,máme mať výsledky nových Triple.Už by som zblbla,keby boli zasa zlé.Čím je to bližšie,tým som nervoznejšia.Nevie ako naberiem odvahu zavolať tam.Už ma nebaví stále to riešiť.Chcem si užívať tehuľkovanie!!!

lucy1990
22. feb 2010

Abbey, budem velmi drzat palceky 😉 verim, ze to bude ok.

lenadka
22. feb 2010

hali a nenafukalo ti niekde? niekedy s toho bolia, alebo skus nech ti to manzel namasiruje nejakou hrejivou mastou a drzat v teple

abbey
22. feb 2010

Vďaka.Zasa toho veľmi nenaspím

lenadka
22. feb 2010

normalne tu nadskakujem na stolicke co ma picha v tom uchu 😢 ja si musim dat nieco proti bolesti, lebo sa zblaznim ☹

lucy1990
22. feb 2010

Lenadka, aj mne dnes nejako zafukalo do ucha a poobede mi v nom pichalo, ale hned som dala kapucu ked som bola vonku a chvalabohu to preslo...tak hadam aj tebe...a paralen si ked tak daj nez by si mala trpiet..

lucy1990
22. feb 2010

Abbey a nebola si na morfologickom utz uz? 😕

lenadka
22. feb 2010

abbey, bude to ok, morfo UTZ dopadol ok a testy to potvrdia 😉

lenadka
22. feb 2010

idem nieco pohladat ale paralen asi ani nemam, ale mam cipky nurofenove, co mi dr. odporucal tak ich skusim, dnes idem spat so sliepkami 😔

lucy1990
22. feb 2010

Tak som si dobre pamatala...presne ako pise lenadka, ak bol morfo v poriadku, tak sa absolutne nemas coho bat... 😉

halintoa
22. feb 2010

lenad: bojím sa to masírovať, nebola som na masáži od otehotnenia, lebo sa bojím, aby to nebodaj dajako neublížilo 😒 .

abbey: držím palčeky, už to bude určite v poriadku 🙂

elinka27
22. feb 2010

ahojte,dlho som sa neozvala.Dnes som bola na prvej poradni, doktor mi urobil UZV a podla toho som v 12tt, babatko je v poriadku,krasne sa hybalo a cucalo si palcek 🙂 Videla som mu aj chrbatik,nozicky,rucicky a prsteky no proste nadhera 😀

lenadka
22. feb 2010

hali masaz ti nema ako uskodit, ked nebudes lezat na brusku a tlacit ho, to bolestive miesto skus, nie silno, ale jemne nejakym mas. kremom, prip. obyc. alpou

eli super 🙂

lucy1990
22. feb 2010

Elinka super 😵 baby ta uz spominali, ci je vsetko ok 🙂 nesmies nas tak zanedbavat 😉
Inak aj jankaat ma znova spravicku 😵 som si to precitala v nastrocnych....

abbey
22. feb 2010

Morfologický sme mali s stredu u Holáň v Blave a dopado lsuper,ale bol len v 17tt,tak máme opakovaný 10.3 v 20tt.A doktor kázal urobiť opakovaný Triple a potom UTZ a podľa výsledkov sa rozhodne,čo ďalej.Ale jasne,že sa chcem vyhnuť amnio a mať istotu,že je maličká OK.

elinka27
22. feb 2010

jaj,len ked mne moj syn dava riadne zabrat a okrem toho strasne som spava,tak namiesto konikovania si radsej pospim 😀

lucy1990
22. feb 2010

Eli, ved jasne 😉 ja len taaak 😀 hlavne oddychuj ked sa da...

nika.r
22. feb 2010

ahojte,

ja len na skok.

Minulý týždeň ma dosť začalo pobelievať podbruško,tak som začala brať po jednej tabletke Magne B6.Nechcela som to dramatizovať, veď bábätko rastie a maternica sa mu musí prispôsobiť..ale včera v noci som sa zobudila na to, že som mala tvrdé brucho, nahmatala som si hrču veľkosti mojej dlane aj s prstami, zrejme teda celú maternicu, bolo to také to typické tvrdnutie brucha so sťahmi. Vydesila som sa poridane, keďže moje problémy v prvom tehu začali práve tvrdnutím brucha. V stredu idem do poradne, tak dúfam, že všetko bude OK. Ach jaj, bojim, bojim. Inak už sa mi zdá, že cítim pohyby, také jemné akoby presúvanie - ako ste to tu pekne nazvali roll-on pocit.

Idem si dať kúpeľ a nejakú dobrú knihu, aby som sa odreagovala. Majte sa!

abbey
22. feb 2010

Aj vy ste tak na mäko, keď vidíte tie maličké na sone.Ja každé ráno vstávam a večer zaspávam s rukami na brušku,aby som cítila ako sa hýbe.Je to užasné,kvôli tomu by som vedela byť tehotná a tehotná...

denisocka
22. feb 2010

lenadka,to poznám,to treba isť k dokyne po antibiotika

peta131
22. feb 2010

Mna dnes zase stale bolia vajecniky take pichanie 😖 neni to nic silne iba take slabe tak mozno sa len maternica roztahuje 😖 ale clovek je hned vyplaseny ked nieco boli...

Boze baby je tu vobec niekto komu nic neni??? 😀 😝

denisocka
22. feb 2010

ja som tu,okrem hlavy všetko v poriadku

peta131
22. feb 2010

A to som zabudla dodat ze aj krize ma poslednu dobu dost bolia, mam riadnu zapchu v noci sa budim na to ako mam zastavene prdy a nejdu von ide mi az brucho roztrhat, zacali mi riadne dasna krvacat ked si umyvam zuby tak len krv vypluvam...alebo staci ked len do jablka zakusnem...a zacali ma zase riadne prsia boliet a dost ma svrbia 🙄 a takto by som sa mohla stazovat a stazovat 😀 😀 😀

lucy1990
22. feb 2010

😀 aj ja si zaklopem ale som ok..

peta131
22. feb 2010

deni 😀 tak prestan mysliet na centrimetre 😉

zuzannas
22. feb 2010

Lenadka: nechcem Ta strasit, ale mna tak bolelo podobne ked som mala zapal stredneho ucha..najhorsia bolest v mojom zivote doposial..chytila som to zo silneho prievanu ☹ ☹ len snad to nebude aj tvoj pripad!!!! 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre