♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bihan
22. mar 2010

Zica, to je úplne jedno, v ktorom TT pôjdeš na 3D.. ja mám 3D fotky z 12, 24 aj 32tt z prvého tehu a pri tomto to bude rovnako.

Kurnik, taká som naštvaná na moju váhu.. za posledné 2t som pribrala 2kg, kým doteraz som toľko pribrala za celé tehu..nechápem, čo sa deje. 😒

evitkamalicka
22. mar 2010

u nas sa treba objednat 2-3 tyzdne dopredu, takze to ja budem v 24-25tt, ale chystam sa len vtedy ak mimi neukaze pohlavie na morfologickom

zica1
22. mar 2010

Uvidime co mi povie doki zajtra 🙂 aj ja uz chcem vediet pohlavieee 😵

zica1
22. mar 2010

V noci sa mi snivalo, ze doki mal pokazeny ultrazvuk a potom ze mi povedal, ze to bude chlapec hahaha no som zvedava 😀

kamajka
22. mar 2010

bihan co ta trapi na vahe? ja uz som pribrala kg 😅

kamajka
22. mar 2010

sorry 9 tam malo byt

evitkamalicka
22. mar 2010

ja som rada, ze moc nepriberam a teda uz verim, tomu ze tolko ako s malym uz nepriberiem

evitkamalicka
22. mar 2010

este mozem pribrat tak 7-7,5 kg do konca tehu, aby som bola spokojna

kamajka
22. mar 2010

zica mne sa v kuse sníva ze mi povedia pohlavie ale stale je to na striedačku raz mam sen že dievča a raz že chlapec 😀 mne je to v podstate jedno ja už mam aj dievča aj chlapca, ale chcem vedieť ake veci mam nakupovať. som ja zvedava kedy bude ten nas doktor daco vidieť, pri prvych dvoch som do porodu nevedela čo to bude 😖

masabi
22. mar 2010

Zdravim všetky augustove maminky,a drzim palce nech sa dockate krasneho uplakaneho ale hlavne zdraveho uzlicka.Ja mam dve dievky a teraz este nevieme pohlavie ale ked som naD videla ze to ma ruky ,nohy a chrbatik bez odchaliek tak mi to uz zacalo byt aj jedno 🙂ale jasne ze by som brala aj chlapca aspon jedneho no neviem to ovplavnit a aj tak je uz rozhodnute len to este neviem.Krasny slnecny dnik všetkym

kamajka
22. mar 2010

evitka to mas pekne naplanovane. a s malym si kolko pribrala? ja s dcerou 16 kg a s chlapcom 20. teraz to bude asi 30 ked tak priberam ako kon 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka s malym to bolo 16-20kg, presne neviem, lebo ku koncu som sa uz radsej nevazila, ale to som uz o takom case mala nejakych 5-6kg na sebe, teraz som zatial pribrala len 0,5kg

kamajka
22. mar 2010

wau 🙂

zica1
22. mar 2010

kamajka - no dufam, ze tam doktor nieco najde a malinke sa nebude schovavat 🙂 a u teba tak isto 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

no tak snad sa mi to s tymi kileckami podari.....ak by to slo moc hore, tak troska upravim jedalnicek a bude

biba12
22. mar 2010

Terasa pozri si temu tehotenstvo - amniocenteza. Tam pisu baby o nejakom dr. vKE, vola sa tusim Dankovcik, ci tak nejako, pozri si to. Chodia tam baby namiesto amniocentezy.

zuzannas
22. mar 2010

Dobre ranko babulky,

Kamajka vitaj 😵 odkial si?

Ja mam zatial +4,5kg 😉 ide to pomaly rovnomerne...

zuzannas
22. mar 2010

Macu, aj mne robili testy na AFP na 2x, a 2x mi aj sestricka povedala vysledok, ale len na ten druhy som si musela zavolat...

michaela80
22. mar 2010

bihan vcera som pozerala videa na youtube ohladom latkoviek....a ceeeelu noc som prebalovala malu.... 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
22. mar 2010

Mňa štve len to, že je to hrozne rýchlo za posledné dva týždne.. nechápem... ak som už teraz začala zadržiavať vodu, tak som pekne v prdeli a do pôrodu sa budem gúľať. 🙄

michaela80
22. mar 2010

no ja mam kilo navyse...pred tyzdnom to bioli dva ale akosi som sa vazila vecer pekne napapana takze to kilosa tam ukazalo...dnes mam poradnu...som zvedava co bude...
malu som si nahrala vcera na video, lebo tak kopala ze cele brusku sa mi dvihalo... 😀 😀 😀

marija
22. mar 2010

Ahojte kocky ;)

Kamajka vitaj a aj dalsia nova kocka len spatne nepamatam nick 😀

No vaha... ja sompribrala 400g, teda vazila som sa v piatok, vazim sa vzdy v piatky ked zacinam novy tyzden, tak som zvedava kolko mi ukaze vaha tento piatok. Aj ked, vo stvrtok idem do poradne taks a budem musiet odvazit asi vo stvrtok uz. Ale neviem inak od coho to zalezi, ved jem viac ako pred tehu a teraz som aj na B a chuti mi aj viac ale zatial sa to na vahe velmi neodrazilo. Ale zas podla man je lepsie priberat postupne ako potom odrazu... no kazdeho serie nieco ine 😀 😝

evitkamalicka
22. mar 2010

marija no tak to sme teda zatial na tom s prirastkom podobne

marija
22. mar 2010

Bihan ako zistim ci sa mi zadrziava voda? to mi opuchnu nohy alebo aky je priznak?

marija
22. mar 2010

Evitka a kolko si pribrala s malym?

evitkamalicka
22. mar 2010

ja som bola pri zadrziavani pri Adamkovi napuchnuta a hlavne okolo kolien

evitkamalicka
22. mar 2010

marija 16-20kg, presne neviem, lebo ku koncu som sa uz radsej nevazila

denisocka
22. mar 2010

pridavam dnešne fotky,ale čitať ešte furt nemam kedy 😀

marija
22. mar 2010

Evitka ale to si priberala postupne, ci tiez v poslednych 20 tyzdnoch?

evitkamalicka
22. mar 2010

denis pekne brusko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre