♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nika.r
29. mar 2010

ja tiež tabuľky nemám rada..asi preto, že som nikdy do žiadnych nespadala...ja som zataiľ pribrala 4 kg, ale v podstate som sa dostala na váhu, akú som mala, keď som otehotnela..čiže vlastne zatiaľ 0 🙂

marija
29. mar 2010

Bihan no u mna bol prvy UZV na urcenie yehotenstva cca v 8tt. Druhy v 12tt a robil mi ho asi 30 minut, s tym, ze tam poeral vsetko mozne comu som ani sama nerozumela. Zapinal nejake ozvy komor v srdiecku atd. Potom mi lekar robil UZV v 16tt aby pozrel ci je babo v poriadku, ten bol kratky. Teraz som bola na morfo, ale kedze ho prisiel spravit Dr. Slezak, ktory inak ordinuje na Kramaroch tusim, tak som si za to zaplatila 20eur. Neviem ci by som si za to platila ak by mi to robil morfolog z GPNka. No a teraz uvidim kedy mi budu robit UZV, uz si to poriadne nepamatam z predchadzajuceho tehu a okrem toho od 30tt som zacala chodit na Antolsku klekarke u ktorej som potom aj rodila.

biba12
29. mar 2010

To preto ZUzka, ze som za mesiac, tento posledny pribrala skoro 3 kg a dovtedy iba 2kg. Nejako sa to nabalilo a ja fakt neviem kde. TAk trochu obmedzim sladkosti/ale len trosku🙂)/ ... Asi to bude tym, ze cakam na vysledky tej amnio a sladkosti mi pomohli na nervicky. Ale stvrtok uz budu vysledky, tak od dnes davam stop sladkostiam./dokedy, ze?/

marija
29. mar 2010

ihan mne toto vsetko pozeral na morfo. Aj to ci funguju oblicky atd. Proste zacal pri mozgu, presiel cez tvar, ocka, nostek, pera a isiel smerom dole. Poratal vsetky prsteky na vsetkych koncatinach. Plus robil take to sfarbenie co asi ukazuje ake su prietoky a zasobovanie vsetkych organov. Trvalo to asi 30 minut ak nie dlhsie.

marija
29. mar 2010

BIba drzim palce nech su vysledky najsamlepsie ;) a budes vediet aj co cakate na 100percent vsak? Ja sa odvazim zas vo stvrtok tak som zvedava kolko plus to bude 😉

biba12
29. mar 2010

Bihan, ved za mnorfolog.UZv sa neplati. Je zadara. ALe ked si to chces dat spravit sukromne, u ineho ako Tvojho lekara, tak si to zaplatis. Moja mudr. to robi zadarmo, preplaca to poistovna. ALe ja idem aj do GPN a tam si to uhradim. Ale to je moje rozhodnutie.

marija
29. mar 2010

Biba a ides k Slezakovi alebo v Dittemu?

nika.r
29. mar 2010

my sme sa chceli dať prekvapiť, ale ako sa blíži to morfo, začínam byť zvedavá. Zataiľ mám plán, že sama sa pýtať nebudem,ale nebudem ani vravieť,nech mi nič nepovedia a keď sa náhodou vyjadrí, bude po prekvapku 😝 nechám to na náhodu...manžel ma dobre odhadol, že isto nevydržím do konca 😅

bihan
29. mar 2010

Ja som zatiaľ +2kg.. po črevnej chrípke som prišla o pol kila, ale aj tak dobre.. mne to chýbať nebude a mimču určite nie 😀

nika.r
29. mar 2010

ešte sa vyjadrím k tým morfo utz..mne ho Dr. u seba nerobil, sám ma poslal inde, kde je lepší utz..čiže mala by som ho aj ja mať preplatený, nejdem tam na vlastnú žiadosť... 😒

zuzannas
29. mar 2010

Biba, drzim palce na stvrtok!! Brat nezistil dnes nic?
A podla mna sa nemusis moc obmedzovat...Ja mam + 5,5 kg a tiez absolutne neviem, ze kde sa vzali?? 😕 mne kazdy kto ma vidi vravi, a ty si zatial este nic nepribrala, ze? sa smejem 😀 😀 ale mam to v brusku a prsiach, pred tehu som nemala ani jedno ani druhe... 😀 😀

anxuska
29. mar 2010

Ahoj, tak ja som tuu už dobre dlho nebola, no nebola to moja chyba, bola som si troška poležať v nemocnici. Už mi stihli zašiť krčok 😝 , takže moja predstava o bezproblémovom tehotenstve skončila 😠 idem si ason zbežne pozrieť, čo sa tu za ten čas dialo.

evitkamalicka
29. mar 2010

anxuska ahoj....a co ti hrozi predcasny porod?

anxuska
29. mar 2010

evitka asi tak, mám nanič krčok

evitkamalicka
29. mar 2010

tak sa musis setrit

tea333
29. mar 2010

anxuska nahouby s tym krckom, ale ked sa budes setrit, snad uz nebude problem 😒

inak ja som bola dnes v tej najvacsej predajni predeti, pytam sa: kde tu mate hlboke kociky?
odpoved: cisto hlboky kocik tu nemame 🙂
hahaha, neva, aj tak uz mam vybraty...

dostala som na neho viacero odporucani, a este aj cena sa mi velmi paci, tak asi nie je o com, posluzi dobre, len je trosku tazsi:
http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
potom investujem do sportiaku 🙂
inak predajna v pohode, urobili sme si predstavu o vybavicke ( vypocitali sme, ze to asi bude vela 😅 )

uz sme sa s drahym rozhodli ze kupime veke auto namiesto mojho prcka, takze to vyzera na nieco s veeeeelkym kufrom 😀

zuzana76
29. mar 2010

tea, aj ja som mala pri prvom Steggi a bola som spokojna, ale predali sme ho a teraz chceme kupit uz len vanicku k sportiaku Jane

michaela80
30. mar 2010

Ja som celu noc rozmyslala nad kociarmi....mm je uz zurivy so mna... ten co sme dali objednat ma len vanicku dlhu 66 cm..a to je strasne malo...takze rozmyslam o storno objednavky a asi sa vraciam k tomu co sme mali vybraty ked ked som otehotnela...do haja to ako ich napadlo vyrobit taku malu vanicku...sak do nej ani 5 mesacne decko s fusakom by som nedala.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som z toho uplne na nervy...

didulka85
30. mar 2010

Michaela ja mam doma zaparkovany kocik uz asi tyzden. Mam zakazane pozerat kociky, ceny kocikov a pod... 🙂 Cim viac nad tym clovek spekuluje, tym ma v hlave vacsi chaos.

evitkamalicka
30. mar 2010

dobre ranko

michaela80
30. mar 2010

ked teraz neviem..pozeram novy casualplay....a neviem sa rozhodnut ci je lepsie mat vacsiu vanicku alebo vacsiu sportovu cast...jane ma malu vanicku no sportak je velky a da sa sedacka otocit aj k sebe...ale zase casualplay ma vanicku o 10 cm dlhsiu no sportak sa mi vidi strasne malinky....

denisocka
30. mar 2010

dobre ranko,včera som tu nemala čas byť a asi ani dnes nebudem ....

miška to myslíš važne že jane ma tak lau vaničku? to sa mi nezda,ved moja Capazo bola jedna z najväčších,preto mam ten kočík .

michaela80
30. mar 2010

no ale nova transporter je taka malinka....ale uz viem co urobim...ked z nej vyrastieme , tak kupim Capazo od ruky...ze vraj pasuju aj starsie vanicky....a mam problem vyrieseny....dufam ze dalsiu noc budem spat....ziadne kociare a plienky uz v noci riesit nechceeeeeeeeeeeeem

denisocka
30. mar 2010

tak rovno zruš ten transporter a kup z MMB capazo

denisocka
30. mar 2010

presne pre toto by som si chcela vyskladať kočík -že vanička z tej kolekcie,farby z tej kolekce a tak

evitkamalicka
30. mar 2010

miska ja by som isto nekupovala 2 vanicky

tea333
30. mar 2010

miska nemozes sa nad tym tolko stresovat!! ja som to veru az tak dlho neriesila, zistila som ze kombinacie maju stale nieco zle, hlavne male vanicky, tak som si povedala ze preco nie hlboky, a bolo 😉
ved mame este vsetky casu dost na vybavicku 😉

zuzana76
30. mar 2010

ale Jane vanicka napr k Nomadu ma dlzku az 80 cm, ale ten Capazo je taky maly len 66 cm, ja som ho hned zrusila, hoci vanicka sa mi paci, mam ju aj v albume

bihan
30. mar 2010

Miška, to je nejaké divné, že vanička má len 66cm.. nie je to myslené v miestach bez zaoblenia, čiže reálne o dosť viac? Predsa nie sú blbí, aby vyrábali tak maličké vane 😕
Uf, som rada, že už nič takéto riešiť nemusím 😀 ani plienky, ani kočík ani oblečenie.. zato mám iné starosti 😅

tea333
30. mar 2010

Bihan ja uz uplne verim ze su asi blbi, lebo tie vanicky su male!! 😒
ja to praveze riesit musim a chcem, lebo v juni budu skusky a nechcem stresovat aj s vybavickou, takze by som to rada postupne vybavila, len ked ja ani neviem co presne chcem a potrebujem..nemate niekto nejaky schopny zoznam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre