♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
31. mar 2010

Ja som dnes varila mrkvovo-haluskovu polievocku, spenatove satocky z listkoveho cestaa este aj jahodovy puding, no som uuplne grogy 😝 maleho som cely den necitila, ale zato teraz kope ostosesto ako som dead...

snehulienka24
31. mar 2010

baby, vam robia na kazdej poradni uzv?

leteku
31. mar 2010

mne nie, teraz som bola na morfologickom

denisocka
31. mar 2010

mne je baby tak neôpríjemne odspodu,akoby mi tvrdlo brucho,ale to nieje tvrdnutie.to je tým že je maly KP a proste stale ma tam štuchá do zadku a moč.mechura,sa tam šprtá až ma bolí celý podvozok

denisocka
31. mar 2010
snehulienka24
31. mar 2010

boze denis, ten je perfektnyyyy... dakujem ;) 😅

denisocka
31. mar 2010

bože,ja začínam chytať depku, nemame kde dať zajtra maleho a isť na nakup. každy sa sluboval.že ho pobaví a zrazu ma každy roboty pred sviatkami a ja asi budem cele sviatky obhrýzať nechty , ked sme nemali kedy nakupiť

rubinka
31. mar 2010

Deni tak pôjdeš s malým na nákup 😀

denisocka
31. mar 2010

rubi,to radšej budem tie nechty kusať ako s ním na nakupy

michaela80
31. mar 2010

ja som v pohode mohla chodit nakupovat s malym do hypermarketov... v prvom rade sme museli ist pozriet ci nie je nahodou nove burago ktore este nema, presiel cele police s tym ze si ukazoval mam,mam,mam,mam.... a potom sme mohli pokracovat v nakupe aj dalsie dve hodiny....bol spokojny, lebo vsetke auticka mal...a ked sa stalo ze nie, tak sa mu kupilo...taka bola dohoda....a to sa este lepsie nakupovalo....lebo z vozika vychadzali iba zvuky auticka ze brrrrm 😀 😀 😀

denisocka
31. mar 2010

ved to preto nemame nič kupene,lebo už v sobotu sme s ním boli na nakup,a on to čo predviedol vo voziku,tak koniec. nechcel tam byť a nedal sa ustriehnuť.on nieje zvyknuty na take nakupovanie, bežne s nami nechodí takže žial. a ja mam dosť ked musim počuvať cele nakupovanie mm nieto ešte maleho,to radšej urobim každy den praženicu , a mam vybavene cez sviatky. vajec mam dosť

denisocka
31. mar 2010

miška,moj v obchode pýta stale lýzatko, takže chodime domov celý lepkavý

leteku
31. mar 2010

😲 to posiela moja dcéra na ten kočík

michaela80
31. mar 2010

baby moj dnesny zatah... dokopy ma to vyslo okolo 11 € 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/a...

michaela80
31. mar 2010

my casto chodievame... a mm ma teoriu ze pokial je to nevyhnutne tak sa o neho postaraju babky, ale pri shoppingu to nie nevyhnutne takze maly bol nas privesok vzdy pri nakupovani...jedine vianocne ked sa kupuju darceky tak vtedy ho neberieme...ale chodi s nami aj do Polska na nakupya to celodenne mozno od 1 roka...

denisocka
31. mar 2010

čo leteku? to je tvoj kočík či ako?

denisocka
31. mar 2010

miška,to to hej takym zaťah v SL 😀

rubinka
31. mar 2010

Miši super, toľko vecí za 11eur, šak to zadarmo 😕

michaela80
31. mar 2010

no sak...no nekup to... 😀 😀 😀 😀 😀 a manzel sa za hlavu chyta...ze to mala nestihne ani vynosit......ale za take peniaze....i ked len raz obleciem tak to stoji za to...a toto je tak nadherne asi v tom pojdem s porodnice ..je to velkost 50 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/a...

michaela80
31. mar 2010

z porodnice..pisem ako tatar..

rubinka
31. mar 2010

Z tej fotky sa ani nezdá, že je to až také maličké ako píšeš. 🙂

denisocka
31. mar 2010

ta mna pali zaha,,,,, to mam zato že som vyslopala liter dzusu jablkoveho

michaela80
31. mar 2010

akurat mi poradila dokina ked prisla po syna ku nam, ze nasuchat surovy zemiak a 1 lyzicku zjest...ze to vraj pomaha...

michaela80
31. mar 2010

rubi je to uplne mini....tie nohavicky su len tak do ruky...nadhera...

leteku
31. mar 2010

deni - čosi len malá mi sedela na kolenách ked som to rozkikla a takto zareagovala

evitkamalicka
31. mar 2010

dobry vecer damy

leteku
31. mar 2010

idem k telke, malá už spí tak sa idem vyvaliť, Pá zajtra

tea333
31. mar 2010

vy tu stale tolko popisete!!
chcem sa opytat na morfologicky utz, aky je to utz? teda chapem ze detailny, ale ako to prebieha a tak..
je tu niekto kto bol na morfo utz v GPN v ruzinove??som objednana o 2 tyzdne

lulusha
31. mar 2010

cauko baby! tea, ja som sa teraz vratila z GPN z morfo usg, aj marija tam bola pred tyzdnom... u Dr. Slezaka... bolo to tam ako na beziacom pase, hodinu a stvrt sme cakali, ale aspon sme videli nasho Lacinka 🙂
uz vazi 445 gramov, ma vsetkych 10 prstekov, krasne srdiecko, mozog, oblicky, zaludok, nozicky, pipka 😀 pan doktor pozrel a pomeral vsetko... podla usg sme vsak uz 22+0, takze TP podla sona je 4. august 🙂

denisocka
31. mar 2010

tea,mne na morfo merala hlavičkumozog, nos.kostičku,zatylok,pozerala srdiečko,končatiny, zaludok ,mechur , pohlavie .Pomerala ,zhodnotila. popravde,čakala som to červeno/modre zobrazenie krvi 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre