♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
1. apr 2010

tak ja som si teraz tiez na sekundu sadla kym pojdem piest kolaciky...stale v jednom kole..uff som totalne unavena posledne dni...a to som chcela este okna umyvat, musim zahnat draheho, aj ked neviem-neviem ci ich pojde umyvat.. 😝

BIBA: PERFEKTNE!! gratulujem k dobrym vysledkom a ku chalanovi! 😵 😵

tretulka
1. apr 2010

ahojte babulky, snazila som sa precitat, co ste napisali
biba, gratulujem k dobrym vysledkom, tesim sa s Tebou a samozrejme aj k fesakovi, co skryvas v brusku 😵
bihan - takze Ty mas doma namornika? moj otec bol vojak z povolania, neterin manzel je tiez u vojska, prave by sa mal vratit z Kosova....a tu dovolenku Ti v dobrom zavidim 😉 😀
mna nejako velkonocne pripravy nechytaju, navstevu budeme mat v nedelu, v pondelok pride len manzelom bratranec so synom, nikoho ineho necakam, takze pohoda, teda okrem mojich dvoch chlapov 🙂 , este neviem co upeciem, nejaky zakusok a snad nieco slane
bola som dnes pozerat kociky "na zivo", presviedcala ma predavacka na ABC design, mali ho v akcii, celkom pekny bol, stale sa neviem rozhodnut, ach jaj
vsetkym Vam prajem krasne sviatky,, tie ktore cestuju, napr, evitka, stastnu cestu a oddychnite si 🙂

nikitka231
1. apr 2010

marija meno Vitko je skratka Vitazoslav...jeho otec je Vitazoslav (byvaly exmanzel)aj stary otec 😀 😀 😀 chceli mat este jedneho tak som ich nechala 😀 😎
bihan ja som na tom napodobne s tou maslou,dufam ze sa toho nedozijem 😉 🙄 bo by som predcasne aj osedivela 😀

halintoa
1. apr 2010

ahoj kočky 🙂 ,
musím sa pochváliť, vydražila som si krásnu ohrádku po 1 dieťatko za 20€, už ju mám aj doma, je úžasná 😵

deni: na zápchu mi sestrička poradila jablkový džús a hoci ho moc nemusím, pijem ho odvtedy (hmm, od 15.3.?) a klop klop - zaberá to. Ako som si myslela, že budem mať zlatú žilu, tak je teraz dobre... Chodím mim. každý druhý deň, niekedy aj každý deň.
A to že sa nemôže canesten krém je hlúposť, možno v 1 trime, ale v druhom mi to doktorka sama kázala kúpiť.... A samozrejme treba probiotiká a nejesť sladké.... 😢

januliatko1985
2. apr 2010

Zelam Vam krasne Velkonocne sviatky 🙂

denisocka
2. apr 2010

dobre ranko , pekne sviatky (ja ani neviem dokedy mame postiť 😅 .. možno kým neumrieme hladom )

halinota,džusik pijem,ale pali ma z neho zaha a kakanie žiadne

silwietta
2. apr 2010

aj ja prajem dobre ranko a pekne sviatky 😎

silwietta
2. apr 2010

rozmyslam, ci spravim hrudku uz dnes alebo az zajtra...

denisocka
2. apr 2010

Milý zajko ráno vstal, vajíčka si pohladkal, korbáčik si vyleštil a veľmi sa potešil. Hurá - je tu Veľká noc, práce bude moc a moc. Prajem peknú Veľkú noc 🙂 .

michaela80
2. apr 2010

aj ja sa pripajam a zelam krasne Velkonocne sviatky

michaela80
2. apr 2010

a deni pokial viem tehotne nemusia postit, tak ako deti pred prvym svatym prijmanim... 😀 😀 😀 😀

denisocka
2. apr 2010

no tak ja o nepostení neviem 😅 ale nevadi,ja mäso aj tak nejem

michaela80
2. apr 2010

ako tehulka si ospravedlnena... 😀 😀 😀 😀 😀 ja cely den odolavam slninke adidaske...neviem co mam posledne dni na nu taku chut....ale zase postim inac..nesexujem.... 😀 😀 😀 😀

ikulka
2. apr 2010

Ahojkajte aj od nás krásne Veľkonočné sviatky užite si volno v kruhu rodinky....

denisocka
2. apr 2010

Miska,aj ja nesexujem.je to ako post,to mas pravdu,tak hor sa na adidasku.my sme vcera jednu doniesli od svokry.inac,neviem co to za hormony so mnou mavaju,ale nervozna som jak pes,mm uz odisiel menit gumy aby som mu dnu neublizila

abbey1
2. apr 2010

Ahoj Deni.Teší ma,že tu nie som jediná nervozna a bezdôvodne.Inak neviem,či som to spomínala,ale tiež som Denisa.A krásne sviatky všetkým.

lucy1990
2. apr 2010

Ahojte, zelam vsetkym krasne sviatky, akurat sa mi pecie babovka v trube, tak si na nu uz brusim zuby 😀 a nervozna som obcas aj ja, ale myslim ze je to este v norme 🙂 dneska som si pomojkala moje krsniatko Paulinku, aj si pri mne odgrgla, aj potlacila do plienky a nakoniec zaspinkala 😵 zlate to dieta, uz ma vyse 3 tyzdne 🙂

bihan
2. apr 2010

Čafte.. tak lámem chlapčenskú líniu a dorovnávam dievčenský stav 😵

lucy1990
2. apr 2010

Jeeej bihan, to vazne? Gratulujeeem 😵

denisocka
2. apr 2010

bihan gratulujem, ved to bolo jasne že budeš mať babu 😉

zuzana76
2. apr 2010

ahojte

bihan, no teda a to si mala pocit na chlapceka, takze super, vyslo ti dievcatko, co si chcela 🙂

ja sa len teraz potvrdzujem o tom,ze tie co maju prve dievcatka , tak pokracuju v tradicii a chlapcekovske maminy, tiez , vynimka je len Miska, takze mna buduci tyzden hadam caka ten pipik 😀 , dozvieme sa to bud vo stvrtok na poradni, alebo v nedelu na 3D

zuzana76
2. apr 2010

ozaj, je to ok, ze tak v kratkom case budu 2 sona? ale u mojho Dr. to byva len na kratko, take 2 minutky

bihan
2. apr 2010

jj, všetko bolo krásne vidieť, maličká je dokonalá 😵

denisocka
2. apr 2010

deni,tak som rada že niesom jedina denisa nervozita 😀 . ja sice bezdôvodne nervozna niesom - ale teraz ma proste ukrutne vytača mužska "lenivosť" alebo ako to nazvať - proste príde z vonku s malým , hodi vetrovku na zem do jedálne a tvari sa,že ja som na vine ked ho 8x upozorním nech ju zavesí do chodby.nakoniec aj tak ostanem blba ja,lebo šak o 4hodiny ide zas vonku,tak ju oblieka . no a medzi tým si položi kavu nie na podtácku,ale na maleho leporelo a že čo - šak to tiež tacka 🤐 ... atd .... a to všetko sa na mna vyvrbi v priebehu par minut ,,,no človeka by porzilo,sa proste nedokažem tvariť,že mi to je fuk

denisocka
2. apr 2010

mne sa asi začína rozťahovať ta lonova kosť , či čo . občas mi v nej akoby "puke" alebo rupne a bolí to . a maly navyše kope len tam dole, dakedy mam pocit že mi vystrčí nohu cez cikulu

zuzana76
2. apr 2010

deni, kluuuuud 😀 , ja sa pre istotu nad takymito vecami ani nerozculujem , ale tiez by som vedela vymenuvat 😀

denisocka
2. apr 2010

jasne,ja som kludna,ale teraz sa to za posledne dni proste nakopilo všetko naraz .... každy zrazu nema čas,nahana sa za niečim .... a najviac ma vie nahnevať klamstvo , teda aby som to upresnila, slubila sa mi teta aj sesterka na prazdninách,že mi jedno poobbedie pobavia maleho,že niečo na sviatky nakupime,a zrazu to len odkladali zo dna na den a aj tak neprišli,tak ma to vytočilo včera už kvalitne. byvam v malej dedine kde v obchode nič nieje a proste nejaky väčší nakup musime isť autom. keby som bola vedela že ma ťahaju za nos,tak si nakupim už v nedelu

marija
2. apr 2010

Bihan supeeeeeeeeeer 😵 😵 gratulacia k dievcatku!

Deni mna mala tiez kope len tam dole, ani si nepamatam pri malej ci ma v tomto tyzdni kopala aj inde 😀 ale asi nie, kedze si na to nespominam 😒 a lonova kost ma neboli, ani pri malej ma nebolela... ale to asi nemusi boliet kazdu ci? 😕

zuzana76
2. apr 2010

denis, to chapem 😒

inak este ani ja nemam nic nakupene, ani vajicka pre drobca, u nas sa zase nechce ist na nakup muzovi, ja nesoferujem, ale budem ho musiet nahnat, lebo fakt musim nieco kupit malemu, ked ma vypolieva

denisocka
2. apr 2010

marija,asi nemusí,ale maly ma kope akurat do tej kosti a uplne dole akoby do krčka - do kakača a tam dole. občas ked ležím tak kope aj normálne pod pupkom,už si potom namýšlam že sa otača a ked sa postavím,tak zas smola ň

vonavku ani nekupujem,ja taky sajrajt vo vlasoch nemam rada,tak to nedám malemu do ruky aby striekal ostatných,dostane vodnu pištol , korbač a takšu na výslužku 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre