♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
29. apr 2010

Rubi, ja zasa bielu milujem, vo mne evokuje cistotu 🙂

marija
29. apr 2010

no som zvedava ako dopadnete, drzim palce nech je Lenka v co najlepsej polohe na 3D 😉

michaela80
29. apr 2010

vcerajsi ulovok...

mywiel
29. apr 2010

Jééj nadherné tak to bol dobry ulovok... 😀 😉

rubinka
29. apr 2010

Ta ty si jaký maniak, ty nakúpiš za jeden deň viac jak ja dokopy 😀
Nebude ti ľúto že to malé nevynosí? Lebo toľko šatstva nemá šancu...

denisocka
29. apr 2010

miška a ty maš akože kludovy režim? a každu stredu vybieliš sekač ??? ja potrebujem overal nejaky ,ako ta druha fotka,alebo aj to bez nohoch s kapucnou je fajne

zuzannas
29. apr 2010

Deni, mne sa osobne paci viac ten cerveny..ale vsetky su inak pekne.. 😵

lucy1990
29. apr 2010

Marija dakujem 😉 a misi, krasne vecicky, len sa cudujem, ze to este mas kde davat 😅

zuzannas
29. apr 2010

Rubinka, a kde si objednala ten mantinel? je hrozne krasny.. 😵 😵

denisocka
29. apr 2010
nikitka231
29. apr 2010

ahojte kocky,tak kamoska sa uz prebrala ,je este na ARE a mala ma 700g zevraj sa jej gynekolog pomylil ze mala byt v 33tt ale podla vahy mimi to vychadza na 26-27tt 😕 😕 😕 😕
len nechapem ako je mozne ze jej toto mohli tvrdit ked chodila na sona 😕

michaela80
29. apr 2010

deni toto mi kupily baby....tieto veci ma stali necelych 25 eciek cize v podstate jeden maly nakup v sobotu v Kauflande ktory prejeme do nedele vecera...cize aj ked jej to obleciem par krat tak mi to za tie peniazky stoji...potom pekne kusky necham pre bracha ci svagra a ostatne predam cez bazarik v podstate za take peniazky ako to teraz kupujem...
deni ked budem moct ist v stredu tak ti mozem pozriet...

denisocka
29. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7452379&tab=1 alebo do polky izby od zeme zelena a hore nad svetlo žlta

michaela80
29. apr 2010

no 700 gr v 26 tt ma peknu sancu na prezitie ked nenastali ine komplikacie pri bezvedomi pred porodom...celkom pekna vaha...

zica1
29. apr 2010

misi-to kde mate taky super sekac??? 🙂

michaela80
29. apr 2010

asi 150 metrov od mojho bytu....tak vies ako tazko sa mi odolava...

mywiel
29. apr 2010

Deni ja som tiez presne takto rozmyslala ze na pol farby s bordurou je to fajn. 😉

denisocka
29. apr 2010

aj ta je fajna .... v akej výške ma byť bordura? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5883094&tab=5

rubinka
29. apr 2010

Zuzannas maju to na www.pampyshop.com 😉

nikitka231
29. apr 2010

Miska no eln asi bude musiet s nou viac cvicit mozno aj nejake metody..stale to bude ako nedonosene babo...a nasledky bezvedomia sa uvidia asi neskor... ☹

kocky stale este neviem co s tou zavinovackou??ci ju mam kupit alebo nie na ten august..maju taku s kokosovou vystuzou...
len sa bojim ze sa mi to nase drobča uvari v tej zavinovacke tak skuste mi este poradit a ked tak pojdem kupit...

michaela80
29. apr 2010

lucy ti vravim ze dala som urobit malu komodu asi....podla vsetkejho tam veci vopcham mozno iba na prve dve mesiace a takto to budem obmienat....a komoda bude mat 10 velkych sufikov...

denisocka
29. apr 2010

teraz kukam,že jedna bordura je malo,treba 2

denisocka
29. apr 2010

miši,dala som urobiť malu komodu a bude mať 10 velkých šuflikov 😀

mywiel
29. apr 2010

Ja som ju davala nad vysku detskej postielky teda zhruba do tej urovne, lebo ak je nizko maly ti ju popise a obtrha... 😀 😝

michaela80
29. apr 2010

niki tak to na 1000 percent vojtovka...je to beh na dlhe trate...ale su sance ze to bude o.k.

michaela80
29. apr 2010

deni komoda je velka ale myslim ze bude mala na tolko oblecka co mame...

mywiel
29. apr 2010

nikita ja neviem na august zavinovacku s kokosovou vystuzou podla mna nevyuzijes, mala sa mi narodila v polke jula a bola prikryta v kocik len tenkou bavlnenou dekou alebo dokonca v horucavach len plienkou... 😅

michaela80
29. apr 2010

len ked objednavate z pampy shopu tak treba co najskor...ja som cakala namiesto 3 tyzdnov 6...

michaela80
29. apr 2010

aka je to zavinovacka s tou vystuzou...hodte link..

marija
29. apr 2010

Niki a co sa stalo kamoske? ja som zas nieco zameskala... :( dufam, ze budu obe v poriadku!

Miska krasne veci!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre