♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
6. mar 2011

@memory97 ja som ich pozerala,oni sú ale rôznej hrúbky a tieto sú najtenšie,ja by som asi skôr brala tú najhrubšiu,keďže máme doma plávajúcu podlahu.Ešte ich skúsim kuknúť v obchode 😉

danulka3
6. mar 2011

ináč ďakujem za tip aj ja dnes robím bravč.po uhorsky 🙂 Teda dúfam,že dorobím,lebo Kubko je strašne upišťaný,no des 😠

mirmaj
6. mar 2011

@liba78 😀 😀 😀 žena tvoju hlavu len záchod 😀 😀 musím si aj ja niečo pripraviť na neho 😠 ja by som asi bola tiež radšej keby ani neprišiel a vrátil sa až uplne fit nech to ani nevidím 😝 aj my máme oblubené miesto smetný kôš keby ju tam nechám asi tam vydrží aj pol dňa, len ona hned začne ocumlávať ten sáčok 😅
@katulkaaaaaa ja tiež dávam malu do chodítka ako kedy na aký čas, dnes ráno tam bola asi aj 30min. lebo som chcela postaviť varenie ale dnes ju tam už asi nedám, niekedy tam nieje vôbec celý deň a niekedy tiež 10min. ako kedy, tiež neviem ako to mám brať, kedysi boli deti v chodítku celé dni a teraz je to taký bum nedávať, fakt neviem

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@danulka3 dufam ze bude chutit 😉 moje uz dovarene a je mnaaaam,malinky sa po 2,5hod zobudil idem dat detom obed tak zatial paaa 🙂

vladka84
6. mar 2011

ste ma dobre pobavili, aspon viem, ze nemam sama doma takeho uzasneho mm 😀 @liba78 tak toto si musim zapamatat a poradit mu to v pripade potreby 😀

inak moj mm velmi nepije, ale on dokaze ist von s chlapmi a sediet pri pive nealku aj do 4 rana 😲 a potom ked som nasrana, ze vyspava cely dalsi den, tak mi povie, ze co sa zlostim, mam byt rada, ze neprisiel ozrany a neovracal mi cely byt...akoze nevadi mi,ked ide von, ved aj ja pojdem, ked dokojim - uz sa mu tak vyhrazam polroka 😝 ale vadi mi, ked tak chodi casto - akoze pred vianocami mal jeho brat manzelsku krizu a tak mu moj mm bol "oporou" a vysedaval s nim skoro kazdy vikend do rana, tak som sa s nim hadala kvoli tomu, som mu povedala, ze krizu nech si riesi s manzelkou a nie s nim a nech ma nenastve, lebo to bude nakoniec on, co bude potrebovat oporu...nakoniec sa rozviedli, tak mu zasa musel byt chudacikovi "oporou" 😠 ale teraz uz dlho nikde nebol, tak cakam kedy ho zase chyti snuuuura 😠

hajatanufus
6. mar 2011

@jankasramka ahoj dik za nazor ale zase tu v uk az tak zle nie je a to co sa nam stalo je nasa vina lebo ja neviem anglicky takze ja som zmluvu necitala a mm zase aj ked vie anglicky a aj ked porozumie vacsinou vsetkemu tak tomu nevenoval dost velku pozornost a akoby nevedel co presne v zmluve stoji a to ze nam za upratovanie stiahnu z depozitu urcite tam v zmluve bolo takze je to nasa chyba len sme nevedeli ze to bude stat az tolko a okrem toho ja si nemyslim ze anglicania su namysleni skrobi lebo vaacsinou sa usmeju aj prihovoria a dokonca aj pozdravia a snazia sa nam pomoct co sa tyka ze kdekolvek by nam bolo lepsie my sme uz presli hadam cely svet a zistovali si co a ako kde by bolo najlepsie aj sme chceli odist inam ale nie preto ze by nam bolo zle ale preto ze moj mm nevydrzi na jednom mieswte moc dlho ibaze sme dosli k zaveru ze vsade bysme mali problemy lebo najprv najst pracu a ubytovanie potom treba mat peniaze na stahovani na najom do predu na stravu kym sa udomacnime pojde viac na cestu a tak a v konecnom dosledku by sme na to potrebovali obrovky balik penazi co naozaj nemame aj do uk si mm musel pozicat peniaze aby sem mohol vobec ist a to siel len s 1000 librami na prvy mesiac a nestacilo to na vsetko a to mal pracu aj ubytovannie zabezpecene a zaplatene takze o to sa starat nemusel no vyskitli sas ine problemy a okrem toho neviemem iny jazyk takze aj koli tomu by sme nemohli nikam inde ist snad len do usa ale to by sme museli vyhrat zelenu kartu inak chceme ist do kanady ale tam je strasne tazke sa dostat takze napriek vsetkemu tu musime ostat a za dlhy si tiez mozme samy kebyze niet dlhov tak si mozme zit krasne.takze to je zas moj nazor 🙂 a obdivovat ma nemusis to si vobec nezasluzim praveze to nezvladam aj teraz tu placem ze neviem co robit lucinka je chora a ja neviem s nou ist ani len k dr. lebo sme sa este po stahovani nepreregistrovali ku druhemu dr a na pohotovost do nemocky tiez neviem ist sama s dvoma malymi detmi lebo neviem ako to tam chodi a asi by som nerozumela ze co odo mna chcu takze sa budem musiet asi s tou chorobou nejako sama popasovat len sa obavam ze lucy boli aj usko a ja neviem co s tym

hajatanufus
6. mar 2011

@memory97 kupili sme nejake multivitaminy pre deti od narodenia c vit samotny som nevidela ked som sa pytala navitaminy od detskej sestry tak povedala ze tu nedavajun detom vitaminy ze staci ak sa zdravo stravujeme no moc zdravo sa teda nestravujeme kedze lucy skoro nic nespapa a ked je chora tak neje vobec nic ☹ale este sa opytam bab v inej teme co su tiez v uk ze co davaju detom

hajatanufus
6. mar 2011

@katulkaaaaaa
@evanns ja som to robila vcera a mne aj mm to chutilo velmi este dnes dojedame takze dnes nevarim len malej mrkvu a zemiacik vyskusame ide zas od znova ale uz naostro lebo mi v nociu papa kazdu hodku takze najvyssi cas prikrmovat 🙂

eis4
6. mar 2011

čaute 🙂
@hajatanufus dakujem .aj tvoje su podarené,no a malá už pivko chce piť 😀 😀
@katulkaaaaaa ja by som tiež bola radšej keby nemala zubky,moja zahryzne a ešte potiahne dozadu hlavičku 😒 strašná bolesť 😖 ked jej narastu aj vrchne zubky tak mi asi odhryzne bradavku 😀
@jankasramka ideme teraz vyskušať s ňou ísť na kávu tak som zvedavá čo tam bude robiť 😀
no čo už ked máš takého šikovného syna 😉
@memory97 dakujem ,ale pochybujem že sa zmení 😒

danulienka35
6. mar 2011

ahojte baumbulky ako sa mete?
@eis4 neboj mojko i u nas je ocinko nanic oni chlapi su asi rovnaky

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@vladka84 moja som rada ze si sa pobavila 😀 ten moj mm stale spi a vyzera dost hrozne 😠 maly zase spi a viki sa hra,tak pozeram film na devedecku
@hajatanufus som rada ze chutilo 🙂
@eis4 neboj oni nebudu kusat 🙂 viki som kojila 14mes aj zubata bola ale bolo v pohode-akurat pozeram viki mala prvy zubok 8mesiacov aj tyzden...tak si asi este pockame 🙂

katulkaaaaaa
6. mar 2011

@jankasramka jani nic necural ani nekadil vydrzal tam len minutku 😀

alure
6. mar 2011

@hajatanufus mojko to je ťažké ale napriek tomu čo ti povedal povedz mu že budeš pri ňom stáť že ho psychicky podporíš a podržíš,nech v sebe všetko nedrží. Neviem či bol pri tebe pri pôrode,tiež mohol byť len oporou a vytrpieť si si to musela ty ...alebo niečo iné poukáž mu na to že ste si sľúbili v "dobrom aj v zlom" pri sebe stáť ... dúfam že to prejde a znova budete spokojný.
@memory97 tak nie sme jediný prípad s hrajúcim nočníkom a strachom z neho 😒

hajatanufus
6. mar 2011

@eis4 dakujem mna ked lucinka kusla tak som skricala od bolesti ona sa sice zlakla ale pustila prso a ked sa to tak viac krat zopakovalo tak pochopila a prestala kusat minule ma tak kusla lebo som jej vecer davla trosku aby zaspinkala atak ma to zabolelo ze som ju odtisla a povedala som jej ze jej viac nedam no zlutovala som sa a dala nechcem ju odbijat ved aj ona je moja a teraz je aj chorucka oducila som ju od cumlika a ona pozera na rachel jak papa a potom pyta aj ona tak jej davam

hajatanufus
6. mar 2011

@alure dakujem si zlata ja som mu povedala ze vidim na nom ze ma nejaku dilemu z detva s ktorou sa nechce podelit ale neviem co to je a on mi to nechce povedat povedal ze to nevie nikto ani jeho mama ani sestra preto si mysli ze asi vnutorne trpi a nevie sa stym vysporiadat a preto je niekedy taky aky je ze je vybusny a hlavne vtedy ked je unaveny a v strese a vybija si zlost na svojom okoli doma a vpraci ale viem ze su aj dobre dni len ho musim nechat sa vyspat a casom sa mozno zlomi myslim ze nas vztah poskodilo hlavne to ze rok bol sam a ja som bola na sk a on si zase zvykol na samotu ako stary mladenec a teraz mu asi tak trochu aj vadime teda nemyslim to v zlom aj ja som mala problem si znova zvyknut ze budeme spolu predsa to bola dlha doba a nevedel co to obnasa mat dieta a predsa je aj chlap a inak premysla a inak berie urcite veci ako zeny a matky hlavne nechcem na neho tlacit lebo on sa potom zase uzavrie do seba skusam ist na neho oklukou ze zacne napr o tom filme kurz sebaovladania ze mi pripomina davida a tak a potom ze mal by aj on chodit do takeho kurzu a tak hlavne chce zacat chodit na bojove umenie len sa nevie rozhodnut co by bolo pre neho vhodne a okrem toho ma aj astmu takze aj koli tomu si musi vybrat opatrne ale snazim sa ho v tomto podporovat a chcem aby tam zacal chodit a odbural stres inak ako vybuchmi hnevu

eis4
6. mar 2011

@danulienka35 @jankasramka baby dnes me boli v auparku na káve a malá pekne sedkala v kočíku a škerila sa,dufam že jej to už ostane,lebo aj ja už potrebujem niekedy len tak sadnuť a pokecať.už ma kamarátka viackrát volala ale radšej som odmietla lebo som sa bála.ale teraz už asi budem chodiť na kávičku 😀 😀

danulienka35
6. mar 2011

@eis4 no uzasne mojko vidis je to poradna baba ked vydrzi na kavicke 😀 len nech vam to vydrzi nasa kavickujem velmi rada 😀 vzdy sa jeje ujde neco mnamky

akika722
6. mar 2011

@mirmaj ani ja moja ☹ ahojteeeee..švagor tu nie je tak využijem trošku net 😀
@alure dík moja
@hajatanufus ja s mojou mamou nemam problem ich nechať,do teraz som aj svokre verila,zajtra tu ostane do obeda samko so svokrom lebo ideme vyberať farby na stenu,no svokor j je zodpovedny,viem že da pozor 😒 nechcem ho brať do toho smradu kde miešaju farby

baby?všetke už davate biele jogurty???

danulienka35
6. mar 2011

@akika722 mi jogurtiky davame activiu

akika722
6. mar 2011

@memory97 ked tu bola v piatok tak paťkovi vraví..ty si idio...nedopovedala lebo som došla do izby 😠
@jankasramka tak on je taky že jemu je všetko jedno 😒 divne dieťa viem...nesťažuje sa skoro nikdy
@katulkaaaaaa rozkošny je Kati 😉

akika722
6. mar 2011

moj lenochod nesedi sam 🙄 pada do stran

kvietok121
6. mar 2011

je ahojte ako ste sa mali, my sme teraz prisli 🙂 pozeram ze 6 stran, tak to nestiham, idem lebo dnes sme spinkali llen 2x tak sme nervozny a nosime sa

@hajatanufus moja o kilach navyse ani nehovor, ja ked mam ist umyvat chodbu, je to rpe mna horor, tak ecrucho mi ostalo, ze sa mi umyva tak tazko ako ked som bola tehotna, tak to je super, ze ti lucinka pomohla s rozbehnutim laktacie 🙂

@akika722 ani my nesedime a ani neskusam, vsak sa posadi 🙂
@memory97 ved tak to asi spravim, dam tu korku chleba

hajatanufus
6. mar 2011

@kvietok121 ahoj ano trosku mi pomohla no zacala som ju upodozriavat ze mi prso netaha len dudle lebo nema cumlik tak si to zobrala za nahradu 😀 a teraz je chorucka dufdam ze ju to rychlo prejde
@akika722 ahoj ani my este moc sami nesedime ani ju nedavam len ked som jukrmila tak som ju dala do stolicky tak tam pekne sedela aj ked sa vytacala ja cakam nech si sama sadne ale sem tam ju v kociku posadim vsak tam ma opierku tak chvilu moze ako pokracuje stahovanie vybalovanie? ja zase myslim ze moja mama nie ze by bola nezodpovedna alebo zla ale ona je taka divna a ja nechcem aby sa do mna miesala tak som jej hned po narodeni lucinky povedala ze si neprajem aby sa mi do cohokolvek miesala ze je to moje dieta a ze si ho budem sama vychovavat a ze co bolo pred 30 rokmi je uz davno ine a ma celkom pokoj len neviem ako to bude ked prideme na sk ci sa aj tak nebudu s otcom do vsetkeho monbtovat lebo ja to neznesiem a vtedy zurim a kricim po nich naposledy ked sme tam boli spolu smm ked som este cakala lucy tak tiez neviem co sa mi tiez do niecoho montovali a mm mi hovori daj si na krk cumlik s cedulkou ze uz nemam 5 rokov tak ja som si len tak napisala na papier ale cumel som moc nechcela ale aj tak to nepomohlo oni to nepochopili ze sa ku mne spravaju ako ku 5rocnej uz aj mm si to vsimol preto mi to poivedal ☹ tak preto ze mam zly vztah s mamou tak preto nechcem s nou nechavat deti ale ani s nikym by som nenechala proste sa bojim ☹

brulka
6. mar 2011

ahojte babulky tu sa piiiiise ani vas nestiham citat 😉
@kahlan1 pytala som sa svokra na to mliecko kolko vypijete denne, ze niekedy len 300 ml a ze si stastna ked vypijete 500 ml. svokor mi povedal ze najdolezitejsie je aby babo prosperovala aby priberalo a aby nedajboze nechudlo. pokial pribera a prosperuje nemas sa trapit. pokial chudne alebo dlho stagnuje s vahou tak treba vysetrit hormony a skryte zapaly napriklad ladviny. a mas mu davat papat jogurty a mliecne vyrobky. aj mne nakazal malej zacat davat, a ja som sa doteraz bala, ale mi vysvetloval ze ta kravska biekovina je zmodifikovana v mliecnych vyrobkoch tym procesom a netreba sa bat. takze ja zacnem davat, som zvedava ci to bude chciet. takze zrejme ani tvaroh nie je ziadny problem, hoci nam sa to vidi divne 😀. a inac pytala som sa pre kamosku kvoli ockovaniu, ona niekde citala ze ockovacie latky obsahuju vela olova a nechcela dat dcerku ockovat, tak na to mi povedal ze nie ze sa nemame bat ze vakciny su praveze stale lepsie a vedlajsich ucinkov je stale menej a ze su VELMI DOLEZITE hlavne tie povinne ockovania lebo ze predtym ked sa este neockovalo povinne na vsetko (on ma uz 64 rokov) tak ze zazil 40 pripadov umrtia rocne na hento a 60 pripadov umrtia na tamto, proste ze odkedy su vakciny tak deti neumieraju, mna az zamrazilo 😔 mame byt vdacni zato ze nase deti su chranene 🙂

danulienka35
6. mar 2011

kde ste vsetky ☹

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 tu som kupali sme a potom plakali natreli sme calgel a spinkme
@hajatanufus tak nech ste skoro zdravi

kahlan1
6. mar 2011

ahojte som tu len na skok
@brulka dakujem ti velmi pekne, nviem ako s vahou lebo neviem ako s tym priberanim, teraz priberame dost pomaly ale mala je velmi aktivna a vela sa hybe tak mozno tento mesiac priberieme ani 200 g myslis ze to nevadi ze tak malo? a ake jogurty budes kupovat?

danulienka35
6. mar 2011

@kvietok121 no mi tiez este nespinkame ako sa mate?

zuzkaremiaska
6. mar 2011

Baby, poraďte,čo dávať 7mesačným deťom na raňajky.Ja mám pocit,že stále dávam dookola to isté. Poteším sa každej rade a tipu. Držkajte sa. 😉

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 celkom fajn, trapia nas tie horne zubky ale este stale nevykukli ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre