♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. mar 2011

@danulienka35 este ze mas doma taku posilu

hajatanufus
6. mar 2011

@danulienka35 no tu vahu nezavidim mne staci ked chvilu mam na rukach lucy a mam dost na chrbticu a to ma len okolo10,5 kg ☹

danulienka35
6. mar 2011

@kvietok121 to mam kazdy chvilocku 😀
@hajatanufus no vidis co to je vsak?

hajatanufus
6. mar 2011

@kvietok121 no neviem veru lucy sa zobudila a rachel sa tiez hra v postielke s mantinelom tak neviem ale ona sa zvykne aj sama ulozit tak uvidime

hajatanufus
6. mar 2011

@danulienka35 ano ale co som dnes citala tak aj ine mamicky stym maju problem a niektore koja a niektore su na um jedna maminka pisala ze maju tri mesiace a 8,5 kg alebo aj viac takze takych deti je viac a zalezi aj od toho kolko meria na dlzku lebo sa berie prave pomer a podla toho sa urcuje ci je to o.k. alebo nie skus napisat tej pani z NUTRADEFENSE aj alure jej pisala mozno ti poradi pockaj pohladam jej nik

kvietok121
6. mar 2011

@hajatanufus tak to mas dobre, my ked zacneme takto vymyslat v postielke tak je po spanku ☹

zuzkaremiaska
6. mar 2011

Maminy, mám dcéru,ktorá sa narodila 1.8.2010 a už týždeň pozorujem u nej jednu zmenu:zatína päste, sčervenie v tvári a pučí sa. môže ísť o nejaké obdobie vzdoru?Alebo čo to je?

danulka3
6. mar 2011

@kahlan1 veď ja tiež dúfam,že mu zachutí,dnes sme mali 1x

hajatanufus
6. mar 2011

@danulienka35 takze je to nutradefense_sk dufam ze som to dobre napisala a napis jej do ip verim ze ti poradi ze co mas robit je to nejaka odbornicka na detsku vyzivu a radi mamickam v teme zaciname s prikrmami

hajatanufus
6. mar 2011

@kvietok121 uvidime co ma mala za lubom 😀

kvietok121
6. mar 2011
liba78
6. mar 2011

@zuzkaremiaska tak to je už pekne rozbehnuté papanie 😉
ja dávam malému jeden zeleninový príkrm na obed a ovocný poobede. Okrem toho len mlieko.

danulka3
6. mar 2011

@danulienka35 aj ja sa pripájam,všetko naj k 7 mesiačikom 😉

danulka3
6. mar 2011

@liba78 ja som tiež začala ovocie,ale na desiatu,ale tiež to presuniem asi na poobedie,doobeda je veľmi nervózny a okolo 10 chodí spávať,tak tam nechám ešte mliečko.A kašičku nedávaš ešte?

danulka3
6. mar 2011

@liba78 Koľko ti spapá tej zeleninky na obed?

danulienka35
6. mar 2011

@danulka3 jej dakujem moc mojko 😉

evanns
6. mar 2011

@kahlan1 moja som ti chcela napisat po vikende u rodicov, ze bola nas pozriet sesterka aj s malou, ktora ma 13 mesiacov a ma 8 kg!!!! a vsetko vporiadku, mala uz chodi! a voooobec nevyzera podvyzivene, ale je pravda ze je nizka...sak nasa natasha je uz teraz vacsia aj vyssia a jak hroch popri nej vyzerala 😀 😀 😀 aj ju stuchla a mala Soninka spadla 😀 😀 😀 😝 a jak Natashka zapistala tak uz museli ist domov (kvoli placu)...no ale ide o to ze nevadi ak bude chudsia, ale bude napredovat a staci ze nebude chudnut 😉

hajatanufus
6. mar 2011

@kvietok121 takze nespinkame ale vyvalujeme si sunky 😀 a lucinka ma zvysenu teplotu 37,7 ocino jej dal liecik on to vie lepsie a spapala celu davku a ja som jej este supla do dzusiku vitamin lebo cajik nevypila za cely den a tekutiny potrebuje zajtra ideme nieco vybavit na urad co nie som nadsena ze s nou budem musiet ist von ale pojdeme sa zaregistrovat aj k novemu dr co tu trva asi dva dni lebo tu je vsetko cez pc a potom pojdeme aj k dr nech ju poriadne vysetria lebo sa rano chytala aj za usko tak mam podozrenie ze ju boli

hajatanufus
6. mar 2011

o.k. babulky asi pojdem sa venovat detom tak dobru noc a sladke snicky

kvietok121
6. mar 2011

@hajatanufus tak sa drzte sa

helen1007
6. mar 2011

@danulienka35 ahoj gratulujeme k 7. mesiačikom 😀 😀 😀 posielame pusinky

memory97
6. mar 2011

@liba78 😀 😀 😀 s tym zachodom to nemalo chybu🙂🙂

danulienka35
6. mar 2011

@helen1007 ahoj mojko dakujem moc ako sa mi mate? 😉 😉

helen1007
6. mar 2011

no nič moc...leitala som na stavbu a včera manželovi zomrela babka,tak to je doma také pochmúrne...a na mne zase bolo aby som mu to napísala ☹ , ale čo sa dominiky týka je v pohode a vy ako ešte ťaháte soplíky?

danulienka35
6. mar 2011

@helen1007 hej trosinka ale v pohode len pyta aby bol snou nekdo stale uz tolko nespinka a vyzaduje pozornost

lydulka
6. mar 2011

ahojte baby, dávate už aj cestovinky?

helen1007
6. mar 2011

@danulienka35 tak to poznám malá mi niekedy cez deň spinká už iba pol hodinku a tiež chce aby sa jej niekto stále venoval 🙂 a potom večer doháňam celodennú robotu 😀 😀 😀

memory97
6. mar 2011

@danulka3 ja mu aj tak dam pod nu este deku, lebo susedka pod nami netopi... a podlaha je straaasne studena...

@hajatanufus aj multivitaminy su dobre. Cajik s citronom nevypije?

@akika722 my nedavame jogurt, vraciame z neho, ale chcem skusit po 8 mesiaci, ci sa to nzlepsilo...
to ako moze nieco take povedat tak malemu chlapcovi, co je na hlavu!!!! 😠 ja by som sa isto nezdrzala a nieco jej na to povedala ako sa poznam a este by som jej pekne vynadala aj za to, ze sa maly popalil, ked bol s nou 😠

@danulienka35 pozeraju sefku moja🙂

@zuzkaremiaska mozes jogurt (biela aktivia, jogurty od nestle z DM),ja striedam ovocne vyzivky a este su aj mliecne ryze, ale to sa mi vidi tazke na ranajky...

danulienka35
6. mar 2011

@helen1007 to aj u nas uz jej davam vselico do kocika aby som aspon navarila nez pridu deti zo skol 😀
@memory97 hej pozerame

memory97
6. mar 2011

@danulienka35 blahozelame a posielame pusinku🙂 uz je zdrava malinka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre