♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

bonix
12. nov 2010

@akika722 no vidíš,tak ho skús ako liba písala nezáväzne na jeden,dva dni tam dať ak ti to povolia,že ako bude reagovať 🙂

akika722
12. nov 2010

@liba78 no nepribral ani 500g za mesiac teraz 😒 ok...paaaa

akika722
12. nov 2010

@bonix on si zvykne myslim rychlo no viem že späť ho už nechcem vratiť

bonix
12. nov 2010

@akika722 ani sa ti nečudujem 🙂

akika722
12. nov 2010

@bonix chceeem spať...odsavam 😒

akika722
12. nov 2010

@kvietok121 pomooooooooooooooooc biela bodka sa vráááátila....a ked to prepichnem nič sa nedeje,je tam aj nadalej 😕

danulienka35
12. nov 2010

tak ja idem haji slunicka aty Adi nezufaj bude vsetko ok uvidis cmuk

jankasramka
12. nov 2010

@akika722
@liba78 baby som len v polke vazho dialogu a rehocem sa tu na vas az sa bojim ze sa mi dieta zobudi:D

jankasramka
12. nov 2010

@akika722 ty si sa mi postarala o zabavu 😀 😀 😀 😀 riad zostane neumyty....
ze matovi kuru diva zver zabila 😀 😀 😀 😀
mna udivuje jak sa ludze dobrovolne strapnovat nechaju 😀
ja viem ze mas asi smutny vecer ale po zhliadnuti tejto traposiny si snad dosla aj na ine myslienky....bo mne sa rozum zastavuje 😀

jankasramka
12. nov 2010

@liba78 so zajackami teda nespim , tie mame na dvore-ak sa to tak da nazvat... ale ked su na odstav a na predat tak ich necham dva dni v kupelke v sprchovacom kute aby som videla ci su vsetky ok ci papkaju a tak a potom sup- nna predaj idu....

inak tvoj pribeh s kocikom je mi doverne znamy....som myslela ze len mateovi sa v kociku moc nepaci, to ja uz pravidelne chodim z nakupov s mateom na rukach a taskami v kociari 😀

evanns
13. nov 2010

@jankasramka
@akika722 ved to je najlepsi program co teraz ide....ja sa tooooooooooooooooolko nasmejem!!! vcera som nevidela, sme boli na party ale dnes cakam na reprizu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankasramka
13. nov 2010

@akika722 mam na teba prosbicku- ked bude nabuduce farmar daj mi vediet prosim ta 😀 😀 😀
ja som normalne kukla aj tu prvu cast a zozrala som pri tom balik popkornu 😅
este aj mm cumel s otvorenou papulkou ze co za sliepky su tam 😀
to je tak trapne ze normalne sa hanbim za tie zeny ked to pozeram 😀

evanns
13. nov 2010

@jankasramka kazdy piatok po panelaku...ja sa nehanbim za ne...ja sa tak smejeeeeeeeeeeem 😝 😝 😝 😝 😝

jankasramka
13. nov 2010

@evanns asi tak, je jedna hodina v noci a ja som to prave dopozerala a este sa rehocem ze jake traposky zufalkyne. dost zle teda 😀
skoda ze to nemozem vidiet s bratom, to by sme sa pucili teda, on neznasa take trapne zeny a ma super poznamky 😀
inak je to na nete uz ta druha cast http://televizia.joj.sk/tv-archiv/farmar-hlada-...

jankasramka
13. nov 2010

@evanns ale pripomente mi to v piatok lebo na to zabudnem a pridem o tu zabavu.... 😀

evanns
13. nov 2010

@jankasramka ja pockam, dnes opakuju o 09:30 nech kukam na velkom tv 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pripomenieme neboj, ja na to cakam v piatok!!!

jankasramka
13. nov 2010

prajem vam dobre rano vsetkym ja idem buvat bo rano skoro vstavam, idem pozret jednu kobylku ze ci ma chyti za srdce...ak ano tak kupujeme a ja asi umriem od stastia- splni sa mi moj detsky sen.
mam sice pejka ale on je starucky a malicky tak to beriem ako psika, nie ako kona.
tak drzte palce lebo naposledy mi jednu kobylku vyfukli priamo spred nosa lebo som sa opozdila s odpovedou...
joj ja som taka vytesena ze asi ani nezaspim....
a zajtra vecer svadba, ani saty este nemam, tlsta som jak prase zase 🙄 no nic hlavne ze vyfesakujeme matea, nie?ved ajtak si vsetci budu vsimat jeho a nie mna 😝

jankasramka
13. nov 2010

@evanns ok, vdaka.
porucam sa. pekny dnik🙂

alure
13. nov 2010

Prajem dobré ráno maminy
@liba78 nie nie nezamlčala som žiadne dieťa 🙂 To bol Oliverov spolužiak boli u nás na návšteve a keď sme sa fotili tak sme mu dali Oliverkove tričko nech k nám ladí 😀 My sme ferrari fanúšikovia môj mm pracuje pre firmu ktorá je ich hlavný sponzor takže aj pravidelne chodí do Talianskej Monzy a zvyčajne do Budapesti na Hungaroring.Samozrejme aj akcie v rámci SR alebo ČR chodíme spolu a to väčšinou na Ferrari Racing Day do Brna.

Musím pochváliť svojho staršieho,tento týždeň písali štvrťročné testy a matematiku zvládol na 97% moja šikulka 😀 😀 Ešte ho čaká Prírodoveda a Vlastiveda...som zvedavá ako dopadol zo SJ lebo to je katastrofa 😖

@akika722
no tak ja som pozerala farmára asi 5 minút a tak by som sa nikdy ako žena nedokázala ponížiť...je to neskutočne trápne a tak ma mrzí že nás ženy potom tak niektorí chlapi vnímajú 😠
Čo sa týka toho nutrilonu,je to popri kojení škoda,môj pediater vravel že ak málo priberá bábo (v období 6 tt a potom okolo 3 mesiaca - kedy je tzv.laktačná kríza) treba sa obrniť trpezlivosťou a po 3 mesiaci radšej siahnuť po nejakom príkrme (ryžová kaša pár lyžičiek pred spaním)Ale ako pozerám taqbuľku tak vy ste krásne pribrali medzi 1 a 2 mesiacom 850 gramov čo je pekné...teraz v 3 mesiaci nemám údaje tak neviem. Boli ste v poradni? Čo vravela vaša Dr.?

Vcelku ma mrzí že v rámci ČSMT postúpili speváci keďže sa začína Xfactor a aj Superstar.Podľa mňa mali dať priestor len iným talentom...toť môj názor.
Idem vas dočítať nech viem o čom tu bola reč....

alure
13. nov 2010

@jankasramka
Nech kobylka vyjde a nech ti poskočí srdiečko pri pohlade na ňu...toto je nádherné 🙂 Držím palčeky

alure
13. nov 2010

@akika722
ty kokso s tou škôlkou to je sila...Ak máš možnosť dať do inej škôlky ani na chvíľku neváhaj.
Oliver chodil do škôlky kde bola riaditeľka moja svokra,nebol tam šťastný ani spokojný každé ráno stres a plač (skončili sme dvoma operáciami pruhu,ktoré si vyslovene vyreval) stále som vravela že to nie je dobrý nápad mali sme kopec škôlok ale aby bol "kľud v rodine" ostal tam. Keď nastupoval do školy svokra priznala že to bol omyl že ma nútili dať ho k nej,čo všetko si musel drobec pretrpieť..atď...Moja určite daj na svoje pocity a Patiho nech sa on netrápi aby to nevyústilo do nejakej psychickej formy nech sa zbytočne netrápi zlatíčko malé....

katulkaaaaaa
13. nov 2010

ahojte,vcera bola viki u svokry na no,a ja ze budem vece na nete s vami 🙂 a pozerat film atd...no jasne 😀 o 9tej vecer som uz bola k.o....ach jaj,teraz cakam co mi maly zaspi mozem ist varit
@mirmaj veci na kinder kolacik nakupene tak sa tesim poobede budeme piect s Viki 😉
@liba fuha moj maly nastastie toto robi len v lehatku a ked ho dam lezat,v kociku mi zatial krasne spinkaale neni to preto ze ja ho stale davam do perinky?ja ked ho zvazem sice nohy mu trcia 😀 tak lezi ani sa nepohne a to iste robim aj vecer 😉 inak idem pozret na spaci vak lebo perinka uz je nam hrozne mala ☹
@vldka84 dakujem 😵
baby maly ma po celej hlavicke pod vlaskami take supiny nie lupiny ale take akoby sa mu koza supala,ide to odstarnit nechtom...co toto zase je???
@akika722 akoze nemam slov na skolku,skus zmenit neviem ale ako to funguje u vas,u nas je velky problem,mi musime deti zapisovat uz ked maju dva roky aby vobec sa do skolky dostali...

alure
13. nov 2010

@katulkaaaaaa
na hlavičke sa to zvykne robiť aj Denis to má..Ja to zvyknem namazať a do rána to zmäkne a vyčešem.Niekedy to má horšie po umytí vláskov,tak umývame len 2x do týždňa...

zuzuz1
13. nov 2010

ahojte augustovky... mozem sa popytat o radu? mame 9 tyzdnov a zacali nam problemy s papanim (a zrejme aj kakanim) v poslednom case hlavne doobeda placeme ba az reveme od hladu ale ma problem sa prisat... napr. dnes... v noci jedol okolo 1:30 a potom az okolo 8:00 no ako vravim stale sa odtrhal nie a nie sa prisat plakal jak keby ho ttrhali... krstna nam poradila rurku... skusili sme islo vzduchu ze by nalnil horkovzdusny balon ale aj tak sme plakali... az potom od unavy sme si skusili lahnut a tak sa napapat tak mi zaspal po par inutak tahania... bojim... hej a este jeden problemik mame... dost grca... a ked vravim dost tak myslim naozaj nezvycajne vela.... ale to je viac-menej bez placu,.. som zufala ked sa hodinu natahujeme za papanie a potom pomaly polovicu vygrca... mali ste nieco podobne? prosim poradte ak viete som naozaj zufala :( dkaujem

evanns
13. nov 2010

@zuzuz1 ahoj...neviem ci ja pomozem...mne sa mala nevedela prisat od prvej chvile tak ja som ju netrapila a odsavala som jej kazde krmenie a odsavam doteraz...
a na grcanie sme davali gastrotuss baby...taky sirup po krmeni

alure
13. nov 2010

@zuzuz1
ahoj moja moc ti asi neporadíme ale každopádne si prečítaj články o refluxe či sa v tom nespoznáte a pediater ti určite povie ako to riešiť...je ta ťažko takto posúdiť,hlavne pevné nervy tebe maminka a trpezliivosť....

alure
13. nov 2010

ozaj musím sa pochváliť...začala som s vážením seba aj Denisa ale len každé dva týždne a išla som dole 1100g a Denis pribral za 2 týždne 700g no myslím že to máme vcelku dobre rozdelené s tým mojim synátorom 😀 😀

katulkaaaaaa
13. nov 2010

@alure super sikulka si 🙂 ja zacinam zas a znovu 😀 po vcerajsom skusany v kabinke mi ine nezostava 😝

katulkaaaaaa
13. nov 2010

@zuzuz1 davas nieco proti kolike?kvapky sab simplex alebo espimuzan,infadol?lukasko by mal papat kazde 3_4 hodiny,6hodin medzi jedlom je pre take malicke babetko vela 😒 potom sa rychlo nahlta a boli ho bruska a grcka,urcite by som zasla dr ona ti poradi...dooteraz bolo kojenie ok?

alure
13. nov 2010

@katulkaaaaaa
ale nie je to na mne až tak extra vidieť..teda respektíve nohy a ruky tenké a bruško ešte ovísa 😢 😢 takže zapnem zatial len jedny bedráky 😝 ale pevne verím že to ešte pôjde dole..a aby som bola presná vážili sme sa pred 17 dňami...
čo dnes porábate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre