Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
21. okt 2009

baga.. paralen urcite mozes..

lely29
21. okt 2009

Babul to poznám.Mx teraz papáme didku a zaspavame

bagaja
21. okt 2009

tak si idem dať, veľmi dikes, ráno pôjedm na bolestivé, dufam že ma zubárka zoberie 😖

adenka
21. okt 2009

mne paralen nepomaha...ale nejak to teraz polavilo... asi to bolo z cukru na trdelniku...

lenka_66
21. okt 2009

babul , aj vam tak chutia ruky?

baby cistila som tycinkou marekovi nos.a tycka bola krvava.tak teraz neviem.predtym plakal a 2x kychol. ☹

bagaja
21. okt 2009

ruky idú aj nám, a ako sa hnevá ked jej ich vyberiem, že nie, lebo grcká....

no idem kuk TV papapa

kolka1
21. okt 2009

Lenka, my sme tahali sopliky minuly tyzden a tiez tam bolo trosku krvi raz. Potom sa to uz neopakovalo.

Adenka a kde sa este da plavat? Pocula som ze v ruzinove a este niekde? Mas na West najlepsie referencie?

babulka123
21. okt 2009

lenka na moj vkus az moc.. cele ich ma mokre studene.. Dorotka.. ale vraj je to dolezity moment.. lebo objavuje .. takneviem ..

adenka
21. okt 2009

kolka o weste som citala dobre refencie tu na konovi a aj pediatricka nam ho odporucala... mne sa hlavne paci ze je tam slana voda a nie nejaky iny bordel vo vode... a maju tam nejakych 5 casov kedy sa da ist...
este je ta alva v trnavke a ruzinov neviem... ale cenovo je to tak rovnako vsade...

lenka_66
21. okt 2009

hej , objavujeme ruky a potom nerobim nic len prezliekam bo sme same grcky

babulka123
21. okt 2009

lenka tak tak ..

kolka1
21. okt 2009

My z ruk zatial negrckame ale mam pocit, ze ruky v puse sa zintezivnuju s pocitom hladu.

Baby a aj bublinkujete? 😀

babulka123
21. okt 2009

isteeeee.. hehehe

lenka_66
21. okt 2009

babul , no co ti poviem uz zaspaval tak pome prezliest a uz je prebraty,tak zas kukuckuje herec 😵

adenka
21. okt 2009

bublinky idu jedna radost...minule som jej musela dat podbradnik 😝 😀

adenka
21. okt 2009

inak moje dieta zaspava v takych polohach ze dovi... ked ju niekto vidi tak ze ake chudatko poskrucane... a jej je tak najlepsie...

babulka123
21. okt 2009

aden ja som kupovala teraz v tescu podbradniky hned 10 ks.. nie stale mam poruke plienku a takto mam postarane.

kolka1
21. okt 2009

Baby a teraz na inu notu, dnes mame 9 vyrocie sobasa 😝.

babulka123
21. okt 2009

inak baby .. hlavne co vam nespavaju babatka..
mne ninka dnes velmi zle spala cez den a teraz je to o tom istom.. cize ak nespia dobre cez den nebudu asi ani v noci.. je tak unavena.. nevie sa ulozit rozhadzuje nohami rukami a pritom ma oci zavrete.. ani ich neotvori.. to bude noc..

adenka
21. okt 2009

kolka gratulacia 😵
a co robis za kompom?? ziadna romantika??

babulka123
21. okt 2009

kolka gratulujeeeem..

adenka
21. okt 2009

babul domca ked nespala cez den, tak v noci bola tuha... dnes zalomila o 8, tak bude zas burliva noc... rozmyslam zi jej o 10 nedam najest...

babulka123
21. okt 2009

juuj tak to neviem. mne to tak nevychadza.. lebo cim viac bola unavena tym horsie spala v noci..

uankab
21. okt 2009

babul, nam vcera magdalenka nespala cez den a v noci som bola pri nej hore kazde 2 hodky 😖 ... dnes spinakala doobeda hodinku a vonku v kociariku dalsie 3,5... tak uvidim aka bude noc... inak aj my sme asi dva dni dozadu mali trosku krvi z nosteka pri cisteni...

kolka1
21. okt 2009

Babul presne toto mam odskusane zly den = zly noc.

Aden, mal pol dna dofci, boli sme sa trochu pojuchat v rakusku ale musel ist vecer este nieco vybavit. Kazdu chvilu ho cakam tak bude aj romantika 😀 😀 😀.

adenka
21. okt 2009

babul malo tam byt ze jej dam najest 😀

lenka_66
21. okt 2009

kolka 😵 😵 😵

inac baby natiahla som mu dupky na 6-9 mesiace.odpadla som oni su mu dobre akurat ma polku tej tvarovanej nozicky prazdnu.nechapem my dvaja taky krpci

babulka123
21. okt 2009

uan.. no tak nejako je to aj u nas..

a zajtra by mala mat podla mojich prepoctov spaci den.. hehehe aspon tak to zatial vychadzalo.
ale bojim sa lebo svokra hovorila ze deticky sa menia kazde 3 mesiace.. tak som zvedava co sa zmeni.. dufam ze nic radikalne..

adenka
21. okt 2009

kolka tak to ma byt 😉

lenka_66
21. okt 2009

kolka 😀 😀 zly noc 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre