• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
baga.. paralen urcite mozes..
21. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul to poznám.Mx teraz papáme didku a zaspavame
21. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si idem dať, veľmi dikes, ráno pôjedm na bolestivé, dufam že ma zubárka zoberie :confounded:
21. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne paralen nepomaha...ale nejak to teraz polavilo... asi to bolo z cukru na trdelniku...
21. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul , aj vam tak chutia ruky?

baby cistila som tycinkou marekovi nos.a tycka bola krvava.tak teraz neviem.predtym plakal a 2x kychol. :frowning2:
21. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruky idú aj nám, a ako sa hnevá ked jej ich vyberiem, že nie, lebo grcká....

no idem kuk TV papapa
21. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, my sme tahali sopliky minuly tyzden a tiez tam bolo trosku krvi raz. Potom sa to uz neopakovalo.

Adenka a kde sa este da plavat? Pocula som ze v ruzinove a este niekde? Mas na West najlepsie referencie?
21. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka na moj vkus az moc.. cele ich ma mokre studene.. Dorotka.. ale vraj je to dolezity moment.. lebo objavuje .. takneviem ..
21. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka o weste som citala dobre refencie tu na konovi a aj pediatricka nam ho odporucala... mne sa hlavne paci ze je tam slana voda a nie nejaky iny bordel vo vode... a maju tam nejakych 5 casov kedy sa da ist...
este je ta alva v trnavke a ruzinov neviem... ale cenovo je to tak rovnako vsade...
21. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej , objavujeme ruky a potom nerobim nic len prezliekam bo sme same grcky
21. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tak tak ..
21. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My z ruk zatial negrckame ale mam pocit, ze ruky v puse sa zintezivnuju s pocitom hladu.

Baby a aj bublinkujete? :grinning:
21. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isteeeee.. hehehe
babul , no co ti poviem uz zaspaval tak pome prezliest a uz je prebraty,tak zas kukuckuje herec :dizzy_face:
bublinky idu jedna radost...minule som jej musela dat podbradnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moje dieta zaspava v takych polohach ze dovi... ked ju niekto vidi tak ze ake chudatko poskrucane... a jej je tak najlepsie...
21. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden ja som kupovala teraz v tescu podbradniky hned 10 ks.. nie stale mam poruke plienku a takto mam postarane.
21. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a teraz na inu notu, dnes mame 9 vyrocie sobasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
21. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby .. hlavne co vam nespavaju babatka..
mne ninka dnes velmi zle spala cez den a teraz je to o tom istom.. cize ak nespia dobre cez den nebudu asi ani v noci.. je tak unavena.. nevie sa ulozit rozhadzuje nohami rukami a pritom ma oci zavrete.. ani ich neotvori.. to bude noc..
kolka gratulacia :dizzy_face:
a co robis za kompom?? ziadna romantika??
kolka gratulujeeeem..
21. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul domca ked nespala cez den, tak v noci bola tuha... dnes zalomila o 8, tak bude zas burliva noc... rozmyslam zi jej o 10 nedam najest...
21. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj tak to neviem. mne to tak nevychadza.. lebo cim viac bola unavena tym horsie spala v noci..
21. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, nam vcera magdalenka nespala cez den a v noci som bola pri nej hore kazde 2 hodky :confounded: ... dnes spinakala doobeda hodinku a vonku v kociariku dalsie 3,5... tak uvidim aka bude noc... inak aj my sme asi dva dni dozadu mali trosku krvi z nosteka pri cisteni...
21. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul presne toto mam odskusane zly den = zly noc.

Aden, mal pol dna dofci, boli sme sa trochu pojuchat v rakusku ale musel ist vecer este nieco vybavit. Kazdu chvilu ho cakam tak bude aj romantika :grinning: :grinning: :grinning:.
babul malo tam byt ze jej dam najest :grinning:
kolka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inac baby natiahla som mu dupky na 6-9 mesiace.odpadla som oni su mu dobre akurat ma polku tej tvarovanej nozicky prazdnu.nechapem my dvaja taky krpci
21. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uan.. no tak nejako je to aj u nas..

a zajtra by mala mat podla mojich prepoctov spaci den.. hehehe aspon tak to zatial vychadzalo.
ale bojim sa lebo svokra hovorila ze deticky sa menia kazde 3 mesiace.. tak som zvedava co sa zmeni.. dufam ze nic radikalne..
21. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka tak to ma byt :wink:
21. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolka :grinning: :grinning: zly noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok