• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
a inak starsi syntaro ma dnes 1,5 roka, hroozne to leti, zachvilu slavime s krpcami jeden rocik,uvidite :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihihi no ja zatial kramy nemam maleho som kojila 16 mesiacov a vobec som ich pocas kojenia nemala dufam ze ich teraz nedostanem az ked prestanem kojit
23. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do ri... to MF nám závidí tých pár tisíc navyše, ale že oni ich predžubú kade tade to je oka :angry: :angry: :angry: :angry:
23. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze materska biedna :confounded:
23. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ked ten rodičovský príspevok zvýšia, kto to vyhrá? najviac naši spoluobčania :unamused:
23. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my mame svoj standard za sebou od pol 8 do pol 4 a potom do 7..
od 7 bola hore do 9 a potom si zdriemla az na 20 min.. a teraz je v ohradke hada sa tam s hrackami a o chvilku ju dam zas spat.. uvidime ci to dnes budel lepsie ako vcera.. dufam ze ano..
23. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to nepochopila zdvihnu ho alebo nie?
23. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul :grinning: vela by sme chceli
23. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa ho zvýšia, teraz pred voľbami to neurobia?
23. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len pre pobavenie:

Peťko v obchode so zvieratkami: "Včera som si u vás kúpil morské prasiatko. Doma som ho pustil do akvária so slanou vodou. Ono sa tam chvíľu radostne čľupkalo, potom si ľahlo na dno a zaspalo. Chcem sa s...pýtať kedy sa prebudí a čo mu mám potom dať žrať...?"více
23. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne niekto vymenil dieta :cry:
Papal o siestej a od siedmej spi a spi a spi... :grinning: :grinning: No proste urboil dnes mamine vianoce, takze Merry Christmas baby :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja este stale kojim a dostala som kramy, som sa tesila, ze si od nich este chvilu odpociniem. Sranda je, ze som ich dostala hned v ten vecer, ked som prvykrat pouzila umele mlieko a aj naposledy, lebo nas brusko bolelo z neho a nejako sa mi vdaka bohu moje mliecko popravilo, tak zatial to neriesime umelym.
23. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay :grinning: :grinning: :grinning:

nam sa vytvara novy rezim.. doobeda 20 min, teraz je v kociku ale tiez pocitam len tak pol hodku a asi do 2 bude potom spat.. teda aspon vcera to tak bolo tak uvidime..

ale nemozem povedat ani pol slova lebo ked je hore je uplne v pohode, spokojna, hra sa s hrkalkami alebo hrazdickou takze parada...
23. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma nedeste s tymi kramami. Ja ich neceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :pensive: :pensive:
23. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul a ešte si odsávaš alebo sa malá chytila?

no my sme spali hidunu a pol v kočíku, že aký úspech, ked na otepľuju bytovku a vrtajú, ale nevadilo jej to :sweat_smile:
23. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich cakam kazdym dnom.. boli ma brusko ako das..
23. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som uz 2x mala.. takze ziadne prekavpenie..
23. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul, to mi normalne tiez mavame take pol hodinkove spanky :wink:

A este mi aj pomohla vcerajsia navsteva zubarky, takze dnes je krasny den :dizzy_face: No v zivote som sa tak netesila k zubarke. Bo ten zub, horsie nez porod :angry:
23. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay ja som mala ísť dnes trhať zub, a bola som? no určite! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mna pôrod nebolel, takže zub bude riadna bolesť.
23. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, podla mna nechat si boalvy zub je vacsia bolest nez trhanie :zipper_mouth: Ja som si myslela ze mi povie ze ten moj musi von, ale ze zatial nie, kym kojim...
23. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď toho sa bojím že stratím mlieko :frowning2: ked si ho dám vytrhnúť
23. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa postupne chyta lepsie a lepsie, ale stale ptrebuje dokrmit aj z flase, takze odsavam stale :unamused: ale uz flasu az tak velmi nepyta, len po prsku vydrzi max hodinku, alebo hodinku a pol a ked dokrmim v pohode aj tri.
23. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bagaja.. neodkladaj to .. zapal okostnice boli viac ako porod a trhanie dokopy.. ver mi viem o com hovorim.. strasna bolest.. zistim ti u krsnej ci je mozne dat inekciu???
23. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bagaja, podla mna skor od tej bolesti, prip zapalu stratis mlieko :pensive:
23. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul a nemôžem stratiť mlieko? Lebo moja svokra pri oboch synoch prišla o mlieko kvôli zubom
23. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ma pravdu... osobne si myslim ze ked ta to bude boliet, budes nervna, nevyspis sa, bude to horesie..
23. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ale do pondelka už musím počkať, ste ma presvedčili :slight_smile: ale nie ja som sa chystala v pondelok, tak uvidíme, no zatiaľ sa to dá vydržať.
23. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga volala som s bratrancom {krsnej syn} a tiez robi zubara .. bez najmensich problemov ti mozu dat inekciu, min.tyzden mal pacietku kojacu a riesil to s primarkou zub.odd.. a ze vobec to neprechadza do mlieka ani nic.. tak prosim ta chod.. uvidis ze to bude lepsie.. ver mi..
23. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul diki moc, si ma ukludnila, zlatušik si :wink:
23. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mozem pomozem.. cmuuk a drz sa..
23. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok