Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
24. okt 2009

z.. snazim sa ako viem.. aj studene aj teple aj cista voda, aj caj aj silnejsi aj slabsi.. nic nepomaha.. nevie mi to vypit.. akonahle zisti ze je to voda anie mlieko tak ma opluje.. a to doslova a do pismena.. uz neviem ako ju mam okabatit..

uankab
24. okt 2009

baby, ako to robite ze vam deticky chodia tak skoro spinkat? my kupkame o siestej a o pol siedmej uz kojime a ideme spinkat... ked som sa to snazila posunut o nejakych 10-15 minut, tak bol rev a museli sme kupkat... som zvedava ako to bude zajtra 😖

babulka123
24. okt 2009

uan.. nerozumiem.. to si kupala este raz??

uankab
24. okt 2009

nie nie, chcela som kupkat neskor, ale neslo to...

leri
24. okt 2009

helou, alex uz tiez spi skoro hodinu 🙂 zajtra ideme domov, uz sa aj celkom tesim 🙂 a dnes to bola paradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 tesim nabuduce 🙂

babulka123
24. okt 2009

uan.. heheh ja bojujem s tym istym.. kupeme okolo 7 a chcela som to posunut na 8 .. a nejde to.. akurat riesim takyto problem ze strasne place po kupani a kym nedostane flasu tak reve a reve.. des.. kukni stranu dozadu..

kolka1
24. okt 2009

Babul, kasli na to vsak si na materskej je jedno ci rano vstanes o 5, 6 alebo o 7 😀 😝 😝.

Leri 😉.

kolka1
24. okt 2009

Leri tak si prosim recap co si zashopovala v Brucku a sirokom okoli.

babulka123
24. okt 2009

kolka anooo .. hehehehe

babulka123
24. okt 2009

leri aj si sa s niekym stretla? lebo ja som pisala ze kto ide a nikto nic. tak somm nesla.

kolka1
24. okt 2009

No vidis tak chod spat miesto o 22,00 o 21,00 proste si nezmen vnutorne hodiny a zachovaj si spankovy rezim zo sucasnosti a budete synchronizovane 😀 😀 😀. Pekne som to vymyslela 😝.

babulka123
24. okt 2009

sikovna.. hehehe takze nie o 24.00 ale o 23.. hehehe

perla200
24. okt 2009

no my sme okupkaný a ocinko malú zabava v postielke....uvidíme dokedy🙂
zuzka mala je na FB neuveritelná...tak som sa nasmiala...úžasná je....

no my sme spali do 19.h tak dúfam, že za chvílu sa bude ukladat.... 🙂

babulka123
24. okt 2009

jeej ozaj som zvedava ci MAtka dnes kupila to auto alebo ani nie..
mataaaa kde si >??

uankab
24. okt 2009

babul, my sme tiez kupkali okolo 7 a ani neviem ak osa to posunulo na 6... plackame po kupani iba vtedy, ak je hladna... preto ju vzdy kojim okolo 5 a potom po kupkani o 6.30 a funguje to bez plackania 🙂
niekedy placka ked ju vytiahneme z vody, asi sa jej tam paci 😉

babulka123
24. okt 2009

noo ja som tiez zacala davat jest kovli tomu skor o tej pol 6 aby vydrzala ale taaak place.. to bude asi unavou.. skusim ju asi kupat skor a dat jej jest neskor.. ale zas aby sme nedopadli ako vy..hehehe tiez sa nam to posunulo , najprv sme kupali o 8

lulu73
24. okt 2009

tak uz spime...dufam ze je to uz nocny spanok....dnes sme mali rusne poobedie...nakoniec sme sa spontanne a bez planovania stretli v auparku s Leri a Kolkou....nas tatino bol v kine a ked skoncil, tak sme si este nakupili v potravinach...a ja som este bola v HaM a nechala tam 50 eur

lulu73
24. okt 2009

babul...deturence vraj placu pri kupani ked im je zima....ja kupelnu vykurujem a ako pise zuzana,mala je ovela spokojnejsia a aj sa s usmevom masirujeme...po kupeli

babulka123
24. okt 2009

nbo pekne.. takze neplanovane?? sakra.. ale v dobrom zavidim.. ja sa uz tesim na pondelok som sa dohodla so sestrou .. uz potrebujem vypadnut z domu .. v utorok ideme na poradnu a v stredu idem k mamine.. nech sa babka vytesi z vnucky ..

babulka123
24. okt 2009

kolka pri kupani hadze usmevy na vsetky strany.. ale potom .. a v izbe je teplo.. akonahle ju vytiahneme z vanicky tak rev az kym nema flasu v ustach

lulu73
24. okt 2009

babul...ano, uplne neplanovane,mne s apoobede uplne zmenil program a vytiahla som baby do auparku

babulka123
24. okt 2009

no tak ti do IP poslem cislo a nabuduce vytiahni aj mna.. cmuuk

kolka1
24. okt 2009

A moj tatino bol doma a ja som nekupila nic 😝. A Leri uz nestacil Bruck tak po nasom navnadeni potrebovala "preplienit" aj Aupark 😝.

Inac v sade J. Krala som bola predvcerom, vcera a dnes 😀 😝. Ze by to bolo tym, ze kusok odtial byvam? 😀

babulka123
24. okt 2009

kolka ja som dnes brazdila cesty samorina.. bola to sranda.. nikde nik len ja a nina..

lulu73
24. okt 2009

babul...tak jej daj flasu vo vani 😀 ale nie....Ninulka zlatusik, no musi aj poplakat,aby si vedela ze ju mas...a aspon sa s Marekom vycvicite a o chvilu obliekanie a utieranie zvladnete za desat sekund 😉

lulu73
24. okt 2009

babul...plati

lulu73
24. okt 2009

kolka...myslim ze Leri v Auparku nic nekupila a po kave a kojeni sla rovno domov 🙂

babulka123
24. okt 2009

noo dnes to bolo do 5min.. heheh e
nevadi ze place. ale vies ako to myslim.. pride mi ze je potom v strese a place zbytocne.. chcem jej pomoct ja som si uz zvykla mne to tak nevadi..

kolka1
24. okt 2009

Babul ja kazdy den brazdim ulice aj v zlom pocasi sa vzdy divim, kde su vsetky maminky a miminka 😕

babulka123
24. okt 2009

kolka na balkoneeee.. hehehe aspon u nas to tak funguje.. zatial..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre