Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
25. okt 2009

Ahojte,

tak prispevok napisany, odoslany 😵. Som na seba pysna, ze som to dala. A Borko bol uzasny, vedel ze mamina potrebuje pisat lebo si to nechala na poslednu chvilu tak krasne spinkal cez den, ked bol hore ani nemrnkol, pekne sme sa zahrali, vecer sme okupali a pekne zaspal v postielke.

Lulu mliecka je dost, ja ho mam ze ojojoooj a Boris si tiez pyta vsetlijako. Teda pod 3 hodky a laromfarom ked je hore. Neviem, ci je tu nejake kojene babatko ktore papa presne. Minimalne u mna nie, u Leri a teba 😀 😝. Aaa este som zabudla na Adenku 😉.

leri
25. okt 2009

ahojte, my sme konecne domaaaaaaaaaaaa, dobre bolo, ale normalne sa alexovi rozziarili ocka ked sme prisli domov.............kolka, ja sa snazim po 3 hodinach davat, zatial mi to vychadza, ale boli casy ked aj kazdu hodinu a pol..... 🙂 a mlieka som mala vzdy vela, takze to fakt od toho nezavisi

kolka1
25. okt 2009

Leri a v poho? Ja tak 2 - 3 hodky, ked kolikujeme aj skor 😖. Aky bol prechod od 1,5 na 3, ok?

leri
25. okt 2009

ano, da sa, len sa mu treba venovat a netreba to brat tak ze automaticky ked mrnci alebo place ze chce jest.......trosku ho pozabavam, venujem sa mu a vydrzi, a prislo to nejako prirodzene, ale od poslednej poradne to fakt dodrziavam, niekedy dam po 2,5 hodine, ale to vacsinou ked niekde ideme a uz nemam cas cakat

kolka1
25. okt 2009

A zda sa Ti, ze zacal odvtedy aj lepsie spat v noci?

Ja tie intervaly nedodrzujem 1x rano po zobudeni sa obvykle puci a vecer ked ide spat mi nevydrzi hore 3 hodky. No a ak ideme niekde na dlho tak necham cucnut pred odchodom. No Boris ich nedodrzuje v noci 😝.

missy97231
25. okt 2009

ahojte. my tiez nemame presne casy urcene na papanie 😒 a dokonca u nas sa zmenilo aj to, ze uz nepapa 15-20min, ale niekedy potiahne iba 7min, a ma na hodku dost (alebo pol hodku 😀 )no... my mame reflux, tak to mi aj dokina radila prikladat castejsie a papat kratsie. ale niekedy mi uz fakt hrabe z toho, lebo to vypada ze cely den len kojime... a ked ideme von, tak to nikdy neviem, na ako dlho ma dost 😕
lulu, aj ja som si myslela ze mam asi mlieka malo... (moj maly dost casto grca), a bolo mi povedane, ze keby nebolo mlieko, tak by nemal co grcat... tak nejak bojujeme, ale nutrilon AR uz kupeny, a jedna flaska 150ml uz odpita z toho... 😎

paulusa
26. okt 2009

bre ranko. asi som tu prva 🙂
pripajam sa k tym, ktorym pipal mon. dychu. nam v noci o 23.30hod. vyletela som aj s mm z obyvacky ako strela a ked som zasvietila svetlo v spalni drobec cumel jak kukucka. tiez sa musel zlaknut toho zvuku, ale neplakal a zase hned zaspal. no mne sa az kolena roztriasli. stale rozmyslam, ci iba siblo monitoru, alebo ozaj prestal dychat a zvuk ho prebral. no hotove psycho a viac to nechcem zazit. ☹

eviqa
26. okt 2009

bré ránko, som tu druhá 🙂 my sme spinkali v pohode, len malý má plný nos, odsávame, ale mám pocit, že sa pri odsávaní bojí, že sa zadusí, lebo nevie dýchať ☹ a ešte k tomu aj kašle, takže ideme k dr.

paulusa, ježkove oči! Nám tiež raz dávnejšie zapípal monitor dychu, ale tak som vyletela z postele, zobrala malého na ruky, až začal plakať. tak neviem. Nech sa to už nikdy neopakuje. Na druej strane, radšej nech to zapípa, ako keby to nemalo zapípať vôbec.

paulusa
26. okt 2009

evi- prajem rychle uzdravenie. ved ano- som za pipanie, len strach veliky

babulka123
26. okt 2009

ahojte, paluska .. ja som si na to snad uz aj zvykla.. nam pipa velmi casto..
niekedy mam pocit ze babulka tak silno zaspala ze sa obcas zabudne nadychnut.. ved naco ne??
ja uz to riesim tak ze ked pisti tak ju neberem na ruky len ju pohladkam, strhne sa a je to ok dalej..

perla200
26. okt 2009

ahojte...tak ja som to celé pokaslala včera...boli sme na návsteve večer....a zdržali sme sa kedže aj oni majú malé dieta...zaspala tam zobudila sa....zaspala po ceste domov..zobudila sa...a síce sme prisli o pol 10 večer ale zaspala o 22.45 chuda malé....a to už o 7.ráno vyspana....asi som to pokaslala ani som ju nekúpala a ona asi na to čakala....ja krava....dnes to bude mat tak ako vždy...dúfam že bude krásne spinkat....

inak navsteva bola super...mala bola perfektná vkuse sa rehotala...

paulusa čo sa týka monitora - chodte ho reklamovat baby....aj my sme boli...dali nam bez problémov nový...a ten predavač hovoril že to sa nemôže stat aby pípal bez príčiny...že je potom chybný....

dnes prídu kolegyne z práce...tak sa tesííímmmm

je tu ešte karin?

babulka123
26. okt 2009

perla neboooj ona bude v pohode.. ja to robim tak ze ked sme jeden den niekde tak na druhy den som doma aby bola v pohode.. a funguje to .

inak chcela som ist dnes do BA ale baby zo samorina do Ba {cca 25 km} 1.5 hodiny zdrzanie kvoli jednej jedinej ulici co je zavreta v BA .. no kaslem ja na to .. ostanem doma a radsej nech pride sestra sem... ved by som cestovlaa pol dna.. des

z.vrablova
26. okt 2009

Dobre ranko... tak my sme posun casu ani nepocitili, o pol siedmej sa sama vypytala na kupanie, tesne po osmej uz spinkala. O polnoci sa zobudila, normalne zaspala pocas krmenia, pri flaske, tak do pol jednej napapana, prebalena, a spinkala dalej.
Vcera som nemala cas sem ani nakuknut... Bol spoluziak, fotli sme malu... mam nejake ukazky, uuuzasna je. Hodim foto len na chvilku, bojim, ze niekto z rodiny uvidi, ma to byt vianocne prekvapko...
Kolka, nasa mala si do pusky dava vylucne lavu rucku a s pravou sa nacahuje za hrackami... nechapem a lavo, ci pravorukost neriesim, ved by to malo byt zrejme az po 3 rokoch.
Ja mam 5.den kramy a to take slabucke, ze neviem, ci sa to len rozbieha, alebo uz aj konci... ale nestazujem si.

babulka123
26. okt 2009

z.. ja tiez kramujem.. tecem ako hovado.. ale bez bolesiti.. mala som 1 den.. ale teraz uz nic.. kiez by to tak ostalo lebo ja som mavala take ze som chodila aj na inekcie ..

z.vrablova
26. okt 2009

pridala som fotky do albumu, necham ich tam max 2 hodinky, potom mazem, tak pozrite, ak chcete...

babulka123
26. okt 2009

z... akeeee ociiiii .. naaaadherne. parada.. to budu ale vianoce.. krasne fotky..

z.vrablova
26. okt 2009

ja som tiez stale mavala silne kramy, preto som aj kontrakcie (vraj) zvladla bez jedneho stonu. Aj mna bolelo brucho jeden den a za 5 dni som neminula ani 10 vloziek... keby to tak ostalo ze navzdy... heh

missy97231
26. okt 2009

dobre ranko.
z. krasne fotky 🙂 mala je modelka... s tymi ociskami velkymi 😉

z.vrablova
26. okt 2009

hej, ona je taka kukucka... cely cas kukala do fotaka, sme ju zabavali, nech sa pozera aj inde, ani za boha... ju fascinoval zvuk sekvencie... hotova modelka... a to mi poslal len par fotiek na ukazku, urobili sme asi 200 zaberov, aj sa prezliekala, zvedava som riadne...

lulu73
26. okt 2009

dobre ranko

zuzi,krasne fotky mate a ta torta je perfektna

z.vrablova
26. okt 2009

torta je pracou mojej sestry, ja som prispela len napadom...ale dakujeme

perla200
26. okt 2009

pridávam sa do klubu krámujúcich.....🙂

zuzi ta mala na FB je super...ja neviem sa na nu vynadívat🙂))))

lulu73
26. okt 2009

babulka si tu?

perla200
26. okt 2009

zuzi - mala je úžasná na tých fotkách....

z.vrablova
26. okt 2009

dakujeme... a to video sme natocili, mamka chcela vidiet, si to nevedela predstavit, a to sa nedalo nezverejnit to... mali sme zachvaty smiechu na nej... a to robieva stale, len co sa otocim, vypluje cumel a uz len pocujem mlaskanie... a je jedno, ci pred jedlo, po jedne, ci medzi tym... proste sa objavila a nevie sa dojest rucky... Uz sa tesim, ked si zacne papat nozky... hihi

paulusa
26. okt 2009

zuzi- krasne fotecky.
perla- spustil sa 1x, tak uvidime. ak sa to bude opakovat, tak tam budem volat, lebo my sme ho nekupili ale dostali na pol roka od union zdr. poistovne. 😉
ja este nemam menzes 🙂 , este ani nechcem. este nie som zahojena zospodu ☹

lenka_66
26. okt 2009

zuzi. faseandu mas ale krasnu 😵

lulu73
26. okt 2009

aj ja som pridala par foto...baby na FB ich uz videli

babulka123
26. okt 2009

lulu ano

bagaja
26. okt 2009

ahojte

no tak noc ako obvykle, akurát máme problém s tým, že v noci nakojíme, zaspíme na cicke a ked ju preložím do postieľky tak sa preberie a kukučkuje aj hodinu a potom zaspí, ked som ju nechavala pri sebe tak spala ďalej, ale nechcem to robiť aby si nezvykla s nami spávať, tak neviem ako ju tam mám prehodiť bez toho aby sa zobudila ☹

no a teraz spinká, a ja pijem Caro, papám tiramisu a konikujem, že aká parádana materská dovolenka, ale len kým sa malá nezobudí 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre