Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
26. okt 2009

zuzi krásne fotečky...

lulu tie vlásky sú úžasné, šak ty už aj sponky môžeš kupovať, nádherna je Emka, my sme stále holohlavý, no ale šak raz určite narastú

lenka_66
26. okt 2009

no my sme asi chory ☹ .dala som mareka vcera na balkon a sla si lahnut.marian vraj da pozor.o 13 som ho davala no bolo teplo ludia v kratkych trickach chodili.o 15,30 ho doniesol dnu bo ze ma sopel pod nosom a vyzliekol si ciapku.ako dlho nevie ☹ ☹ ☹ .a to uz bolo dost chladno.stale je nepokojny nos plny , odsavacka skoro nic nevytiahla.v noci stiahol pol flase.ked som ho dala do postielky hodil taku tyku ze som mu normal musela umyt hlavu.no a teraz odmieta uplne jest 😠 .to ze neje mu nezaskodi tucnacikovi mojmu.no asi to nieje najlepsie 😔

lenka_66
26. okt 2009

baga prso vytahuj az ked prelozis , no ale to by si ich vlastne musela mat fest dlhe 😀

z.vrablova
26. okt 2009

lulu krasnucka je, tiez ma nadherne velke ociska a dlhe mihalnice... len nech im to kockam ostane.

lulu73
26. okt 2009

baga...ano, uz sme sa raz sponkovali 🙂 a vsetci co malu vidia nechapu z tych vlaskov...ked som bola v auparku, tak taki hlucik talianov sa zastavil pri kociku a len kricali neviem co , jedine co som rozumela bolo capeli,cize vlasy 😀

bagaja
26. okt 2009

leni 😀 😀 😀

no a teplotu Marek nemá? Chuďa moje, nám sa zle dýcha s plným nosom a nie také malé bábo. No držte a nech to nie je choroba, iba má prosto dosť zásob v brušku 😉

lenka_66
26. okt 2009

nie ,vcera maximalne 37. dnes mi 2x ukazalo ze 36,2 a 1x 36,9.tak neviem ci dobre mera.len spat a spat.no v takych 30 minut.intervaloch a 30 minut uspavam

lenka_66
26. okt 2009

lulu, emka ma nadherne dlhe mihalnice 😵 .a kucerave vlasky no proste k ulibani 😵 😵 😵 .a ten potkan nema chybu ako zivy

bagaja
26. okt 2009

no už sme hore dlho sme spali až hodinu, ale cez víkend spí aj tri ja nechápem či to sa predvádza pred tatikom? aby mame neveril že cez týždeň spí málo... 😉

eviqa
26. okt 2009

ahojte, tak už sme doma od lekára, sme našťastie iba prechladnutí, tak máme kvapky na uvoľnenie hlienov a homeopatiká. Som rada, že to nie sú priedušky, lebo malý začal aj kašľať.

zuzi, lulu, máte to vy ale modelky. Krásne sú. 🙂 aj my sme uz skôr priadli foto, že jesenné kreácie.

eviqa
26. okt 2009

ja som blbá, táto strana mi unikla na čítanie.
lenka, sme na tom rovnako ☹ teda naši chlapci.

lenka_66
26. okt 2009

evi ake kvapky? marek asi od 3tt denne kycha aj 10x .takze ked teraz kychne neviem ci len tak.a obcas zakasle no aj sliny mu zabehuju ☹

slavkicek
26. okt 2009

ahojte 🙂

po dhlej dobe sa hlasim.. 😀

lu, vrablova krasne fotky babätiek 😵 leni Marekovi skore uzdravenie 😉

nas adamko je v lehatku a len keca a keca 😀 taky je chutnucky 😵
v stvrtok sme boli v poradni tak mame 5950g...cize mame co nosit 🙂 ale inak je vsetko ok tak sa tesime 🙂

eviqa
26. okt 2009

leni, aj nám občas zabehli sliny, ale teraz mu tam stekajú hlieny, lebo oni ich nevedia vyfúkať. Dala nám také, že nosné kvapky, to rozrábajú asi v lekárni, lebo to nie je komerčné balenie, ale také to lekárncké. Sú to nejaké hnedé a s tým mu mám vytrieť nos a odsať hlieny.

eviqa
26. okt 2009

slavi, blahoželáme k váhe. Len nech ste zdraví, ked teras všade zúria vírusy 😠

slavkicek
26. okt 2009

evi, veru....dufam, ze adamko nic nechyti lebo chodievame s nim kade tade... 🙂
a co vy? ako sa inak mate?

slavkicek
26. okt 2009

baby aj vam tak babätka slintaju? my musime mat podbradnik lebo inak je vsetko mokre 😒

adenka
26. okt 2009

ahojky,
tak my mame pekne posunuty cas... dnes namiesto 9tej mala prostestovala v posteli uz o pol 8 tak som sa moc nevyspala 😒 , ale teraz od 10 chrni, dufam ze aspon 2 hodiny nech si stihnem navarit a co to porobit...

zuzi mala je nadherna...krasne fotecky... ja sa tiez chystam nieco take robit pre family na vianoce, ale mm nechce profi fotografa, tak sa musim pohrat ja...

leni, evi skore uzdravenie 😉

eviqa
26. okt 2009

slavki, máme sa fajn, malý je chorý, minulý týždeň bol ocko chorý a ja mám vysoký tlak, beriem lieky. To mi zostalo po tehotenstve. ☹ ale ak si toto všetko odmyslím, sme jedna šťastná rodina 🙂

aden, dakujeme. a ty by si dokedy chcela spať mamička? do desiatej? 🙂 ja viem, že aj v noci vstávaš, tak ja len tak

z.vrablova
26. okt 2009

aden, ja som chcela ist k profi fotografovi, ale v PO taky ani nie je... fotky s macikmi, kockami... no cisty socik... chcela som nieco krajsie, kreativnejsie. Byv. spoluziak robi krasne fotky, babatka vsak nikdy nefotil, tak sme sa dohodli, ze to skusi, a nelutujem. Videla som zatial len ukazky, ale uz teraz viem, ze sa ten risk oplatil...

adenka
26. okt 2009

evi tak ja som rozmaznana mamicka, aspon do 9 nieeee??? 😀

zuzi su ozaj krasne, uz sa tesim na dalsie 😉

z.vrablova
26. okt 2009

aj ja... holky, beriem fotky prec... pred vianocami su naspat... ked budem mat aj ostatne, podelim sa s vami...

eviqa
26. okt 2009

zuzi, a on má nejaký fotoateliér, ten tvoj spolužiak? My tiež hľadáme niekoho, ale v KE nepoznám, neviem.

lenka_66
26. okt 2009

ja rozmyslam ze dam mareka tiez znamemu.(marianoc kolega.)chcela som aby aj // foto robil no bolo mi to blbe mu povedat.tak hadam mareka sfoti. foto uz mame dost no un ma special fotak a vie ich aj upravovat.

eviqa
26. okt 2009

leni, to to budeš mať super. musím tu v ke niekoho splašiť.

lenka_66
26. okt 2009

evi ak to bude fotit mozem dohodit 🙂

eviqa
26. okt 2009

o.k. ja skúsim ešte niečo pohľadť.

eviqa
26. okt 2009

no chápete to? malý naposledy jedol o 7., medzitým sme boli u lekárky a on ešte stále spí 😅 ta on asi žije z lásky alebo čo

martinex
26. okt 2009

caute

mne dnes nejak blbne net,tak tu asi nebudem.
len hlasim ze je vsetko ok 🙂

a lulu v sobotu sme boli v zohore v bankomate po peniazky a teda mas moj obdiv ze tam byvas.. teda aspon tu cast co som videla,tak som mala dost.. nehovoriac o tom ako je to dalekooo z ba 😒 😀

lulu73
26. okt 2009

mati... 😀 no je to klasicka mala dedina...vsetko dolezite tu je, ako si videla aj dva bankomaty a po dialnici som za 25 minut v petrzalke u nasich, alebo u marca v skole ci praci....takze nie je to az take zle...v Zohore chodim na prechadzky minimalne, denne som v BA...v podstate tu iba byvam...dom je super a aj zahrada..mame tu take nase kralovstvo a v BA mame byt, takze behame hore dole

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre