Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
26. okt 2009

aden ☹

eviqa
26. okt 2009

missy a čo teraz dávaš namiesto nutritonu?

missy97231
26. okt 2009

nic. ja som sa radila aj s annag,,, a bolo mi povedane (nielen od nej) ze to grcanie malemu nevadi, skor vadi ta zaha... takze sa mam naucit zit s tym ze mi grca 😔 a vraj po pol roku by to malo zmiznut,,, tak uvidime. tak chodime s podbradnikmi a plienkami,,, a len utierame. ale opytam sa doktorky na ten gastrotuss.

eviqa
26. okt 2009

missy, aj my chodíme s podbradníkmi a plienkami, a to ani nemáme reflux. Náš si grcne iba sem tam. Samozrejme, občas si grcne pri odgrgnutí, ale to je vraj normálne a tak mimo toho iba sem tam. Mám pocit, že najmä vtedy, ked si neodgrgne poriadne. Alebo nám len sem - tam vytečie trošičku mliečka. Tak nám naša dr. povedala, že to nemáme dávať. Ja mu dávam iba UM a ešte keby som mala miešať tamto, tak to je vraj na zbláznenie.

kolka1
26. okt 2009

Ahojte,

Lulu ty si spominala, ze si bola s malou na gymnastike. Prosim napis mi kde. Ake to bolo? Bola si spokojna? Silno rozmyslam, ze kym nezacneme plavat by som nieco poriesila 😉.

perla200
26. okt 2009

lulu dakujem za priatelstvo na FB a fac - to som ja čo ti poslala na FB žiadost o priatelstvo

ahojte inak....kolegyne odisli...mala bola ukážkové dieta, napapala sa, pofotila s nimi, usmievala...a zalomila a od pol 12 spí....

kúpili sme hryzátka samozrejme....a to sme sa ledva odhodlali to kúpiť - vždy sme zabudli...a dnes kolegyne 4 hryzátka priniesli...takže mame dokopy 6 hryzátok 🙂

perla200
26. okt 2009

baby ak niektorá potrebujete ten NUTRITON tak ja vam ho zadarmo poslem.... lebo malej som ho prestala dávat a mam nenačatú krabicu....stačí mi adresa a mate to....ono treba to dlhodobo užívat samozrejme že nie hned prestanú grckat bábätká, tak kdyby neco tak ajte vedieť

eviqa
26. okt 2009

pripájam sa druhýkrát, tiež ponúkam Nutriton, pošlem. Zatvorená krabička

lulu73
26. okt 2009

kolka...pisala som ti uz minule ked si sa pytala....je to v podstate rehabilitacia, tam to volaju gymnastika...bolo to jedno sedenie v Pro Care / Euromedix na Prievozskej...nie je to organizovane,sli sme cez nasu dr. lebo tam chodime....a ten maser nam ukazal par masazi a cvikov a o 3 mesiace nam ukaze dalsie....ale ak chces, tak Miracle studio robi cvicenia pre babatka.....a plavat sa vraj ma od 3 mesiacov,...idem skusit najst tu devinsku

bagaja
26. okt 2009

nikde nikoho už kupete? My sa ešte hráme ešte chvíľku ju musím unaviť, lebo spala v kočiku do piatej a to o štvrtej mala jesť, nechápala som.

perla200
26. okt 2009

bagaja...nekúpeme este....práve sme sa vrátili z prechádzky a musím si kúpit to blikátko...vsak taká tma ako v rohu.....

bagaja
26. okt 2009

perla 😀 to ma nenapadlo, ale my máme na kočiari také reflexné pružky čo sa odráža

lely29
26. okt 2009

Baga nekúpeme mala sa teraz zobudila este jej davam jesť a potom kúpať.My sme dneska neboli ani poriadne von lebo bola hmla a mrholilo

babulka123
26. okt 2009

ahojte, my uz spime.. kupali sme o pol 7, a dosla som na to ako spravit to aby neplalkala..

najprv kupeme a potom cvicime a masijurjeme.. uz 2 den po sebe bola uplne usmiata spokojna.. a ked place pri obliekani to uz neriesim.. takze super..

babulka123
26. okt 2009

babulky pridala som 2 ftoky co sme sa boli fotit..

bagaja
26. okt 2009

babul krásne fotečky, my tiež máme taký overalík mikulášsky tak s ateším

no a my už spíme, okupaný, ale moc nenapapaný, lebo zaspala čiže to bude zase noc predpokladám že o chvíľu bude kukučkovať že je hladná

babulka123
26. okt 2009

bagaja.. noo my budemem mat pozicany na vianoce.. tak sa tesim tiez.. nasi sa budu velmi tesit.. maly mikulas dojde..

karin.
26. okt 2009

babulka máte krásne fotky 😉

z.vrablova
26. okt 2009

babul krasne fotky...
my zasa mame santa clausove saticky... tiez je v nich paradna a stari rodicia sa urcite potesia...

z.vrablova
26. okt 2009

evi, co sa tyka toho mojho byv. spoluziaka, tak nema atelier. On je totoiz veterinar, fotenie ma len ako konicek. Videla som jeho fotky, a ma to v oku, tak som ho oslovila, ci by si to k nam neprisiel vyskusat s malou... a on suhlasil... Niekto to proste s fotakom vie...

babulka123
26. okt 2009

z.. dakujeme.. ja viem ze toto bude naj darcek pre babky a dedkov.. a o prababke ani nehovorim..
vsak co uz im dame.. ze??

perla200
26. okt 2009

baby je super že sme vsade aj na FB aj na MK....stíhame nie?

perla200
26. okt 2009

baby a neviete o niekom kto by kúpil čistonový babysatku hoppendiz? dam dobrú cenu

z.vrablova
26. okt 2009

aka je dlha perla?

perla200
26. okt 2009

4metre

z.vrablova
26. okt 2009

to by bolo pre mna malinko... teraz mam 5,5m Moby a len tak-tak... heh... ja nie som ziadne tintitko... 😝
Kuk foto... jesenna prechadzka v lese

livia1
26. okt 2009

ako sa tak na to pozerám tak nás je viac s tadeto na FB. ozaj a my už máme tri noci po sebe čo Kubko prespal 9 hodín. tuk,tuk,tuk

eviqa
27. okt 2009

Dobré ránečko všetkým, aj ked upršané.
Včera Maroško toľko spal, že si vynechal jedno jedenie, bála som sa, že nebude v noci poriadne spať. Ale bála som sa zbytočne 😉 Malý spinak až do siedmej, no paráda /klop,klop/. Noštek vytierame, tak sa mi zdá, že mu je už lepšie. Dúfam, že nás to prechladenie skoro opustí.

Babul, krásne foto.
zuzi, dík. Pohľadám nejakého fotografa.

babulka123
27. okt 2009

ahojte, takze my dnes parada. od 7 do pol4 a potom do pol8.. aleee stalo sa to coho som sa bala.. 1x v zivote som nepocula ninku plakat v noci cez vysielacku .. a to ju mam pri hlave.. tak tvrdo som zaspala.. hehehe nastastie sa zobudil marek tak bol on.. ale sranda je ze o pol 4 som sa zobudila hned.. uz som asi nacasovana.. heheh

dnes ideme na poradnu tak som zvedava kolko ten moj "otesanek" vazi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre