Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
27. okt 2009

ahojky

no my sme tiež mali noc v pohode až na to že znova o druhej po kojení hodinu bola hore, no ale čo už. A čo som prekvapená že večer málo popapala a zaspala a spala až do druhej som čakala že vstane skôr.

A ráno sme sa zobudili bez jednej naušničky a hľadám hľadám a na mojej podprde bola zakvačená 😉Ale kým som jej ju dala naspäť, chúďa moje tak plačkala až zaspala od únavy.

babulka123
27. okt 2009

baga no super... aspon ze si ju nasla..

inak my byvame tiez chvilku hore... a potom lepsie spi..

a teraz zasspala znova...taka je zlata si drzi babiku co sme jej kupili taku malinku... taka je podarena..

eviqa
27. okt 2009

bagaja, babulka, takže vyspinkané do ružova? 🙂

babulka123
27. okt 2009

ja anooooo

eviqa
27. okt 2009

babulka, vidno. Aj na fotke ste takí pekní ružoví 😉

babulka123
27. okt 2009

hhehehe.. noooo to je navyssi level opalenia u nas..hehehe viac to nejde..

bagaja
27. okt 2009

aj ja vyspinkaná, už som si zvykla

no idem do Maxu s kamoškou na flakačku tak zatím papa

Inak teplomer na slnku mi ukazuje 39 stupnov 😀

eviqa
27. okt 2009

babul, aj u mňa. Ja nemusím chodiť ani k moru, bo nikto ani neuverí, že som bola 😀

eviqa
27. okt 2009

bagaja, čo o ožiaruješ solusom? 😀

bagaja
27. okt 2009

jooj baby sa mi urobila hrčka v prsku asi z mliečka - dúfam 😒

martinex
27. okt 2009

caute kocky 🙂

ako sa mame?

eviqa
27. okt 2009

ahoj marti, ta ako sa u nás hovorí: šo ti budu ličiti? ta ked si odmyslím to super počasie, maroškove prechladenie, tak fajn
a vy?

eviqa
27. okt 2009

bagaja, no ten solux z teplomera preč a vyhrievať prsník

bagaja
27. okt 2009

evi a vy máte aké počko? lebo u nás svici slunko a ceplo von 😀

eviqa
27. okt 2009

u nás zamračené, v noci pršalo a fúka košičák, teda košický vietor, slabšej intenzity
😒

perla200
27. okt 2009

hello...ja nevyspata...ako vždy...mala klasika 2x hore ale ja by som spalaaaaaa 🙂

marti ako?

eviqa
27. okt 2009

perla s tým spaním sme na tom rovnako. Ja by som tiež spala ako dudok. Počkám kým malý vstane a ľahneme spolu

martinex
27. okt 2009

u nas pohodka, maly je perfektny, place len vecer ked ma ist spat, inak je to pokladik...

akurat maly je stale posunuty tym casom,cize vstava rano o 6tej 😒 tak som trocha nedospata

perla200
27. okt 2009

eviqa presne.....aj ja by som spala cez den....a ked prebehnem ten čas tak večer zase buntoším....hrôza🙂)))

no ja mam pocit, že my mame jeden den spavý a druhý nespavy....fakt 😒

facovka
27. okt 2009

babul,krasne fotecky 😉 my sme boli s fifom ked bol maly...teraz s olim este nie,komplet rodinka,musime niekde ist,kde ste boli a kolko ste platili??pls.IP
my sme po poradni, Oli ma 5600g, 400g za 3tyzdne, som myslela ze viac bude mat,bo 2x za 3t pribral po 800g, teraz polovicu,ale ze ok..tak hadam je 😉

adenka
27. okt 2009

cafte,

babul kraaaasne fotecky 😵

tak ja uz mam doma sativol na nervy a medovkovy caj... vcera vecer kojenie od pol 7 do pol 10... ani nepisem aka bol vynervovana... mm prisiel domov klasicky o 7, pomojkal sa s malou a sadol pred telku... a ked revala v postielke, tak ho posielam pre nu, a on ze nechaj ju vyrevat... no proste tiekli my nervy tak ze som sa musela velmi drzat aby som nevybuchla...

martinex
27. okt 2009

no,idem ja upiect tortu, spravim drahemu radost 🙂

facovka
27. okt 2009

aden, to je blbe, a vie sa ona pekne prisat?? ci naozaj nemoze proste byt stale hladna...ja som napr.po kojeni z oboch este dorabala 80ml UM...ja som ajmala mliecko len ja neviem ci nevedel vysat tolko,on sa metal pucil a tak a som nemala sancu vediet kolko asi vypije...ale si uz pisala ze ste pili aj nutrac,ze?? kolikovala z neho..mozno bEBU vyskusaj jednu davku dat este po kojeni...proste len vidiet ci sa ukludni...nechcem ta odhovarat od kojenia,to nie,proste rozmyslam ze co by ta nejako odlahcilo,sak to sa neda dlho zmaknut takto stale aby si ju na didke mala..j´viem o com hovorim.. ☹ 😒

lulu73
27. okt 2009

adenka...maloktory muz ked pride vecer o siedmej po praci domov sa vrhne na svoje dieta a okupe ho,,pohra sa s nim a uspi ho a je natolko empaticky ze sa este aj vciti ako sa citi manzelka po celom dni a urobi jej vonavy kupel a po nom masaz na dobru noc 😒 vo svojom okoli nepoznam ani jedneho...u nas tatino nielenze si pozera TV ale ma zapnuty aj FB kde hra cselijake hry 🙂 a ja uspavam....obcas ked mam preslov, comu on hovori ze pindam, tak uspava aj on......ja vzdy tvrdim, ze rozhodnutie mat dieta je v prvom rade na zene, pretoze ona sa bude vzdy starat o dieta, nie muz...tak to proste je...sme matky a to je funkcia na plny uvazok na cely zivot

a pisem ti to preto, aby ti bolo lepsie a aby si vedela ze nie si jedina...nehadaj sa kvoli tomu s muzom, v konecnom dosledku budes ty ta hysterka co to nezvlada 😉

facovka
27. okt 2009

no baby,tak ja sa musim pochvalit,konecne aspon niecim..ja uz sa len trasiem kedy mm dojde domov,bo fifo je uplne potom jeho, este aj maleho mu strcim,na nos ty teraz, hraj sa...nikdy fakt ani slovko nepovedal,ze je unaveny abo tak, vcera dokonca sa chcel najest ja mu reku,nejedz teraz, chod s olim von, bo fnuka stale 😀 tak zbalil a siel,jedol az ked sme sli spat,aj mi luto bolo,ale kua sak kolkokrat sa ani ja cez den nenajem..vecer fifa okupe,nakrmi,oblecie a ja o 20h si s nim idem lahnut a niekedy-vacsinou aj ja zaspim s nim, potom uz len vidim ze mm nesie oliho do postielky,uspavame v kociku -nasho pánka 🙂

adenka
27. okt 2009

fac robievam jej aj bebu, ale nechce to... ona totiz nie je hladna, ona ma potrebu sa s s mojou didou hrat a dudlat... tak ako ine dieta zaspi s cumlom a este hodinku si ho cumle, tak moja mala proste spi na cicke a nemozem ju odtiahnut lebo je hned hore ako ked inemu dietatu vypadne cumlik... takze to nie je o hlade...
uz som aj chcela ze jej jeden den budem davat iba bebu, ale nechce ju, ona proste potrebuje didku...

lulu ja viem ze nie som prva ani posledna a zdaleka nie jedina... ja sa s nim ani nehadam, lebo vsak nie je do 7 v praci z vlastnej vole. ale neviem vo vnutri potlacit nervozitu, tak preto skusim tie homeo... mozno ked sa ukludnim ja tak aj mala bude spokojnesia... lebo hlavne vecer som uz unavena a nervozna a vtedy je to uspavanie najhorsie...

facovka
27. okt 2009

aha aden,som nevedela..kua, skoda ze ten dudel nechce, fakt ziadny?? ani ortodonticky,ani kaucukovy zrezany,ani slzovy?? bo fifo frci na silikonovych zrezanych, olimu som taky tislo ale ho nadrapuje,ale kaucukac chce,bo je makkucky,nie trvdy ako silikon,ale uz pomaly badam ze zuzle aj silikon 😀

lulu73
27. okt 2009

aden...jasne,vyskusaj...idem si aj ja dat...ved to zabudam jest 😀

fac...super to mas, len nepolav...ja som raz ukazala ze zvladam sama kupat a stalo sa to pravidlom 😉

adenka
27. okt 2009

fac mame 8 roznych cumlov... neverim ze je este nejaky druh co sme nevyskusali 😅

facovka
27. okt 2009

no,krpca kupem ja, fifa tato.... 😀 to uz by som fakt bola svina,keby som aj to nanho nechala,xi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre