Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
28. okt 2009

matka berem ta za slovo..

z.vrablova
28. okt 2009

Matka, Babul nadherne dietky mate... zavidim vam to stretavanie sa... ja mam sice zopar novych znamych mamiciek z nemocnice-porodnice, s ktorymi sa stretavam. Je to na nezaplatenie, ze sa da s niekym si pokalbosit o detoch.
Perla nadherny domcek mate, a ta linka... supis.
Nas caka velka prerabka na jar, uz teraz riesim, kam sa s malou poberieme... hehe

z.vrablova
29. okt 2009

tak aj mne sa to podarilo... jeden den posledna a den na to prva...
Mali sme super noc, Kristinka vstavala az o 2ej (od 20ej) a este stale spi. Kazdu chvilku bude vstavat, uz fuci, mrvi sa, ale este ju necham sa ponatahovat.
Rozmyslam, co dnes budeme robit, asi ju zoberiem do kociara do mesta.
A v piatok ideme na Helloween party, tesim, mama bude strazit. Uz len masku vymysliet.

sisulka7
29. okt 2009

no super zuzi, nasa zalomila uplne nezvycajne o deviatej a este stale odfukuje, vcera som vypila medovkovu mineralku, asi to fakt funguje. vcera sme boli na poradni a mame 4890 g, sme taky drobcek oproti vam, zato sme boli pochvalne, ze Kristinka je moc sikovna a maminka dostala pochvalu, ze to rozkojila a stale sme len na mm hoci aj z flase. 🙂

martinex
29. okt 2009

ranecko maminky

babul 🙂

zuzi aj my mame v sobotu halloween party ale neviem ci ist... asi to tento rok ozelieme 😒

a my sme spali od 20tej do 4tej rana vkuse! a uz je maly hore,spat ani za nic,tak ho idem pozabavat 😉

bagaja
29. okt 2009

ahojte

no my už buntošíme od pol siedmej sa nám posunulo ranné vstávanie s tým časom 😠

Ale už mrnčí, asi pojdeme dať nejaký 20 minutový spánok 😠 dokelu že ona viac nepotrebuje, no ale čo už

martinex
29. okt 2009

no tak maly uz spi..kurna tie posuny casu su na figu...stale ho neviem prestelovat,budi sa mi rano o 6tej 😒

lulu73
29. okt 2009

dobre ranko

pzeram Markizu a je tam najkrajsia mamicka SR...akoze asi som slepa...ta mamicka vyzera ok iba kym neotvori usta a neukaze zuby

martinex
29. okt 2009

lulu 🙂 suhlas

inak baby,otacaju sa vam uz deticky? lebo mne sa maly uz 3x sam otocil z brucha na chrbat 😀

bagaja
29. okt 2009

jej mati tak malý je šikovný, naša mala sa neotáča, ale včera som ju dala na zem pásť baranky a posunula sa z jedneho konca izby na druhý 🙂

lulu73
29. okt 2009

mati...no povaz, taku skatulu posielaju do Vietnamu...cele je to o vylete tej rodinky a znamosti s oklamcakom, lebo inak nviem...neverim ze nenasli krajsiu maminku

Emka sa nepretaca este, ale je velmi pohybliva a uz ju ani na chvilu nenechavam samu na prebalovaku

martinex
29. okt 2009

baga no to sa maly posuva davno, vecne ho najdem v postielke odpochodvaneho inde ako som ho dala

martinex
29. okt 2009

lulu vies ako to je v dnesnej dobe...vsetko ide cez znamosti...

a ked je na prebalovaku,tiez som pri nom...sak on zdvihne nohy a hojda sa do stran...trdlo 😀

lulu73
29. okt 2009

mati...o to vacsiu radost som mala ked si vyhrala v DM tie plienky...velmi ma to vtedy potesilo

martinex
29. okt 2009

lulu dik...len stale mi este nevolali,tak tam skocime v sobotu,bo uz mi aj tak dosli a potrebujem aj ine veci odtial..tak hadam tam uz tie kupony budu

lulu73
29. okt 2009

ja som sa definitivne rozhodla ze Pampersky dominam co mam a uz ich nekupim...mala sa vzdy prekaka az na chrbat....na noc jej davam iba Tesco plienky...ale teraz maju iba zelene...tie fialove uz nepredavaju alebo co? trosku su hrubsie a tvrdsie ako Pampers, ale vydrzia podstatne viac....vela mamiciek si chvali DM? plienky...tam su vsak dva druhy Baby love a potom take Eco plienky...ktore su lepsie? neviete?

martinex
29. okt 2009

lulu ja pouzivam Babylove,tie nam uplne vyhovuju... a mne sa maly minule v Huggies zase prekakal az tak,ze na bradavkach to vsetko mal 😠 no nic, DM jednoznacne vedie 🙂

missy97231
29. okt 2009

dobre ranko. my sme mali divnu noc... nechcel zaspat 😕 zaspal mi az po 10tej... a co nevidiet, o 22:48 uz bol opat hore. ale to sa iba najedol a zaspal znovu do 2hej.
marti, davidko je sikovny 😉 moj sa este neotaca,,, ale ked je na brusku (a to je velmi nerad na brusku), tak sa naklana iba na jednu stranu,,, a uz - uz kazdu chvilu to vypada ze pojde na chrbat, ale zakazdym sa da do normalu 😎

lulu73
29. okt 2009

ja kupujem Tesco, lebo tie su od3-6 kg a DM od4 kg a my sme take chudulinky malinke ... teda Emka je 🙂

missy97231
29. okt 2009

lulu, tie fialove uz nie su 😢 uz su iba v zelenom tie tesco plienky. nam tiez vyhovuju. a pampersky??? tiez prekaka a precika.. ale vraj je to preto - lebo su mu este "velke". tak neviem. s babylove som tiez spokojna, ale stalo sa mi raz ze bol spinavy na celom chrbate 🙂 ale to asi moja chyba,,, nevsimla som si a mozno dlho lezal a mrvil sa... a tak mu to islo po chrbate 😀 😀

lulu73
29. okt 2009

miss...tak dobre som to odsledovala...tie fialove boli take makksie...tie zelene su dost tvrde a ja som pocula, ze v Lidli su dobre plienky

martinex
29. okt 2009

lulu ja som vcera kupila v lidli tie softino ci jak sa volaju a su v pohode...a babul vravela ze aj tie druhe,nejake toujous ci ako sa im nadava,su tiez dobre...

missy97231
29. okt 2009

lulu, fialove sme este kupili v polsku v tescu 😀 asi dopredaj zasob... ale uz opat frcime na zelenych alebo z DMka 😀

sisulka7
29. okt 2009

ja som tiez vcera kupila tesco, ze vyskusame. Doteraz sme striedali pampers a tesco a pampersky vzdy riadne prekakala. Musime skusit tie DM este.

martinex
29. okt 2009

Baby pozerali ste vcera spravy vecer?? Ten chalan co sa otravil kyanidom?! Prave som zistila,ze to bol moj spoluziak z gympla.... Co tomu svetu uz uplne sibe? ☹ 😔

lulu73
29. okt 2009

mati...nepozerala, je to strasne...ja spravy ani nemusim...stale je to iba o tom zlom co sa vo svete stalo...velmi vela negativity z nich ide a to nepotrebujem

slavkicek
29. okt 2009

ahojte 🙂
my sme dnes potiahli so spankom do 9.45 takze som sa fajn vyspala 🙂
mati ten spoluziak to je sila 😢 🙄 ludom uz asi fak zasibava 😝 a nasla si nejake centrum ja by som tiez chcela niekam chodit 😉len som este nic nehladala
my pouzivame pampersky kamilkove a som spokojna 🙂 Dmkove sa mi zdaju moc tvrde a hrube a tescove sme este nemali

martinex
29. okt 2009

lulu no to ano,ale clovek si to tak neberie pokial nezisti,ze to bol niekto koho poznal...uplne som z toho mimo.. zevraj to spravil kvoli frajerke

martinex
29. okt 2009

slavi tak to ste pekne potiahli,kiez by aj Dadko chcela takto dlho spavat 🙂
a centra som pozerala len tak zbezne zatial,no nic ma nejak neoslovilo...ked najdem nieco zaujimave dam vediet

slavkicek
29. okt 2009

mati dik 🙂 no adamko si rad pospi 😵
inak krasne fotky ninky a davidka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre