Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
29. okt 2009

Slavi dik...

a zase sa ten moj krtko otocil..akurt som bola v spalni,zacal vystrkovat zadok do hora a ocvhilu sa odrazil a uz bol na chrbte 😀

slavkicek
29. okt 2009

nas adamko sa par krt pretocil z chrbatika na brusko 😵 nohy dvihne hore a sup prevali sa 😀 😵 😵

davidko je sikulka 😵

martinex
29. okt 2009

Baby tak som trosku pokukala na nete a spravila som prehlad plavania v BA a okoli, takze:

Mobik-Junacka ulica 2xtyzdenne (4 tyzdne) 130€
Senec Aquathermal 2xtyzdenne (5 tyzdnov) 99€ (ak je uhradene 2tyzdne pred zacatim kurzu), lekcia trva hodinu a dalsie 2 este mozeme byt v bazene
Hrosik-Hotel West 2xtyzdenne (4 tyzdne) 150€ (lekcia trva hodinu a pol)
Alva-Banselova ulica 2xtyzdenne (4 tyzdne) 146€ (lekcia trva 45minut)

tak mne z toho najlepsie vychadza ten Senec

adenka
29. okt 2009

ahojky,

mati super prehlad 😉 ... my sme rozhodnuti pre West, ale niekto tu minule pisal ze to je az od pol roka, tak tam skusim zavolat

martinex
29. okt 2009

este som zabudla

Moko Pezinok 2xtyzdenne (4tyzdne) 110€ (v cene je aj sauna)

adenka ja by som skorej aj tak nesla...tak od januara,cize od 5mesiacov

perla200
29. okt 2009

čaute kočky...,my sme spali klasicky o 2h hore a potom o 5.h a zalomila este do 7.h a potom si ju ocko zobral a ja som sa vyhajala do 9.h - potrebovala som to ako sol......boli sme v meste nakupovat plienky atd a mala ako anjel....spinkala...teraz bojujeme....ale vyzerá to na spánok...uvidíme....

bay
29. okt 2009

Mati, ten Senec vyzera fakt super 😵 ale na to by som musela zohnat auto 😢

adenka
29. okt 2009

bay vo weste su aj o 17:30 kurzy...ty si tusim zhanala poobedny...

martinex
29. okt 2009

bay preto mi mm kupil auto,aby som mohla chodit kam budem potrebovat...

inak ja som teraz vstala,o pol1nej som zalahla s malym do postele..ten sa teraz napapal a spinuska dalej 😉 tak mi to dobre padlo 🙂

lenka_66
29. okt 2009

mati , noo pekne si to pozistovala . a kosice by sa ti nechcelo?ved ti to tak pekne ide 😉

martinex
29. okt 2009

leni ked budem mat chvilku casu,mozem....

inak ten moj syn,jeho to otacanie bavi...dala som ho spat,aj som ho bola pozriet a drichmal...a potom pocuvam,ze co to za divne zvuky...a on nachrbte a vykecaval s mackom Pu 😀 a straaasne bol stastny ze sa otocil... 😀

lulu73
29. okt 2009

ahojte...vratili sme sa z prechadzky a nakupov a spat sa nam nechce 🙂

senec je fajn, ale pre mna daleko...ja premyslam nad westom, alebo hotelom v devinskej

lulu73
29. okt 2009

lenka ,. ja som davala link na vsetky plavanie pre deti na uzemi SR a CR...su tam aj Kosice...idem skusit najst

lenka_66
29. okt 2009

lulu pokladik.vies ja nemam cas lebo marek uz od 14 spi 😀

babulka123
29. okt 2009

matka super prehlad.. inak pytala som sa sestry a vravela ze po 40 min je Filipko { 7 mesiacov} uz tak unavveny ze uz ho nic nebavi al par krat museli uz aj odist lebo plakal.. takze hodina a pol mi pride strasne dlho.. ale ja to vidim asi na ten senec.. pre mna je jedno ci budem chodit 20 km do Ba alebo do Senca.. dokonca do senca to mam bez zacpy na ceste..

karin.
29. okt 2009

Ahojte maminky,

tak môj Adamko bol dnes ukážkové dieťa, väčšinu dňa prespal - keby to takto trvalo aspoň týždeň....
Teraz už opäť spíme, tak som zvedavá dokedy.

martinex: dávidko a ninka majú super fotky - sú zlatučkí 😵

z.vrablova
29. okt 2009

aj my mame za sebou krasny bezproblemovy usmievavy dnicek...krasne spinka uz od pol osmej... Tatino zajtra pracuje cely den, tak sa budeme flakat, sme pozvane na obed k nasim...
Idem este googlit, papa
Babul, IP... ak by si sa nevedela vysomarit ako objednat, kontaktuj ma, mozem to zobrat na seba a poslem do BA...

babulka123
29. okt 2009

z.. a kolko ta to vyslo..

lenka_66
29. okt 2009

aj my uz spime.som zvedava dokedy kedze poobednajsi spanok bol 14-18,30 o 21 sme sa okupali a zalahli.

z.vrablova
29. okt 2009

Babulka £8

babulka123
29. okt 2009

z.. nasla som aj na nemeckej stranke.. take s certom alebo smilikom .. kuk link..
to nevies nahodou zohnat.. ak ano tak to by som brala .. heheh
ale co uz aj tie zubate.. marekovi sa to strasne paci..

http://shop.ebay.de/i.html?_trkparms=65%3A12%7C...

no este pohladam a poslem ti .. ak mi to vies poslat tak by to bolo super.. ja ebay moc nemusim.. dik
dam ti vediet do IP

z.vrablova
29. okt 2009

Babul, ok... tiez to vzchadya na 8E, viem to objednat a dat ti to poslat priamo na adresu, mam Paypal...ked sa rozhodnete ktory, posli link... IP

z.vrablova
29. okt 2009

videli ste spravy na JOJ? to babatko 3 mesacne, co zomrelo na SIDS? Uz idem objednavat monitor... to rozhodlo!!!! Normalne strach...

babulka123
29. okt 2009

jeeej super.. parada dakujem.. peniazky hned potom poslem na ucet..

babulka123
29. okt 2009

z. pozerala som .. skoro ma prevratilo..no radsej nech pipa v noci .. ale uz riskovat nebudem ani nahodou..

este sa vratim k tomu dudlu.. ked objednas od jedneho predajcu , neni potom len 1 postovne platene? ja bys som zobtrala mozno 3ks.
a su silikonove alebo kaucukove?

sisulka7
30. okt 2009

ja som tiez po tom povedala, ze objednavam, ale mala mi odmieta postielku, da sa to vlozit aj do kocika?

daniela33
30. okt 2009

čaute baby,

vám závidím, že máte čas písať, ja sem tam počítam, ale nestíham odpisovať. Malá mi doma vôbec nespí, len vonku a tak s ňou trikrát denne chodím von. Doma sa stíham akurát najesť, bordel neskutočný ... všetko všade... Keď ju aj uspím doma, tak ako u Bag alebo Zuzky, zaspí mi presne na 30 minút, ani o minútu dlhšie.
V noci ťaháme nočné, herečka malá nie aby spala, ale chce obzerať svet 😖 . A ešte vôbec ju nebavia hračky, ani detská telocvičňa ani kolotoč nad postieľkou. Stále chce len aby som s ňou kvákala, vtedy sa rehoce a nosiť sa na rukách, aby videla zhora všetko...
idem počítať trocha, zatiaľ leží v postielke, ale už kričí ... moje nervyyy... už mám fakt dosť...

lulu73
30. okt 2009

dobre ranko

mam 2 otazky

1.ak idete detom setrit alebo ich poistit, aky produkt s kde ste si vybrali? ja som sa doteraz nemala cas tym zaoberat

2. strasne ma boli chrbtica a nohy, rano sa neviem vobec pohnut a dlho trva kym sa rozhybem, potom je dobre...a tak isto to mam po dlhej ceste autom...som jedina? 🙂 Je to staroba? Alebo Emka?

sisulka7
30. okt 2009

baby, tak nasrana som strasne. Asi mesiac dozadu sme boli s mamkou vybrat peniaze z bankomatu, 2 x sme zadali sumu 200 euro a nic nevyslo,Proste som zadala aj sumu, len nic nevydalo, ani nic nenapisalo.
tak sme chvilu cakali pri bankomate a oslovili sme hned pracovnicku banky, ktora si isla tiez vyberat a tak nas poslala do banky, aby sme to isli riesit a kedze im sa to ukazovalo ako vykonana transakcia, museli sme zadat reklamaciu. No a dnes nam prisiel list, ze peniaze vysli a my ich musime uhradit, to bolo z kreditnej karty. Ako im mam dokazat, ze proste ziadne peniaze nevysli. Taka som nasrana az jaj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre